reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Dzięki Mar-chew :)
Mam nadzieję że ktoś jednak będzie miał odsprzedać. Szkoda mi długo wyczekiwanego clo, jeśli miałyby się nie uwolnić wszystkie komóreczki.
Twinsy mile widziane hi hi :-D
 
reklama
A wicec tak jak pisalam mieszkam w Anglii z synkiem i narzeczonym, za dwa tygodnie ide zdjąć implant antykoncepcyjny i będę przygotowywać sue do drugiej ciąży, martwię się trochę bi słyszałam że po implancie bardzo Ciężko zajść w ciążę. mam 21 lat.
 
Happymum - ja też miałam implant, zaraz po porodzie założyłam, tzn. coś kole 6 miesięcy po. Po kolejnych kilku miesiącach zdjęłam, bo tyłam po nim. Do tej pory nie mogłam zrzucić wagi, aż nie dostałam dostinexu i xenicalu. Mam do tyłu 7kg w ciągu 3 miesięcy. Chudnę po mału ale chudnę i bardzo się cieszę :tak: po wyjęciu implantu założyłam wkładkę miedzianą gyne fix, bo t ramienne w ogóle mnie nie przekonywały. Nie wiem jak to jest z implantem, ale ja mam 36 cykli za sobą i nic. Mam nadzieję że to nie z powodu implantu. Zresztą to już zbyt długo jak na działanie hormonów z ww.



ale taką informację właśnie znalazłam na NHS

  • "Your fertility should return to normal as soon as the implant is removed."
 
Ostatnia edycja:
.MOUSEFISH-ja właśnie chciałam przytyć a nie przytyłam:/ mam go ponad rok i schudłam na początku 7 kg.teraz udało mi sie 4 przytyć z wielkim trudem. Nasluchalam sie ostatnio powieści w pewnym programie o zlyvh skutkach implantu .a pozatym od grudnia prawie cały czas krwawie z przerwami po 1-2 dni:( meczy mnie to:/
Tobie życzę powodzenia z całego serca
 
happymum20 powodzenia

mousefish tobie tez zycze powodzenia i ja nie stety tez nie mam lekow,co dostane to wykorzystam.

A ja dzisiaj zaczynam w 8dc brac "Norethisterone" progesteron po 3 tabl. dziennie przez 14dni,pozniej mam dostac @ i znowu USG zeby sprawdzic czy cysty zniknely i jak bedzie dobrze to zaczne 4 stymulacje do IUI.
Dziewczyny ktore przechodzily ivf ktoras miala transfer mrozaczkow, ile placilyscie?
 
Kara - dzięki :tak: Tobie też musi się w końcu udać. Szkoda że nie należy mi się iui właśnie przez NHS. M ma dość słabe wyniki, na granicy normy, ale fakt faktem że w końcu tylko jeden żołnierzyk jest potrzebny a nie kilka milionów he he :-D tak czy siak, iui dałoby duuużo większe szanse w moim przypadku.

A co do pregnylu czy ovitrelle (jest jeszcze trzeci, ale nazwy nie pamiętam) to ja bym miała plan na taki myk, że wykupiła któraś z Was receptę ale np... zgubiła się torba z zakupami itp, więc potrzebna druga recept. Coś na tej zasadzie, bo wiem że ten lek się kupuję tylko raz co cykl, a nie jak clo np. przepisywane kilka opakowań na raz. Dlatego wiem że ciężko będzie mi go zdobyć. I tylko ktoś kto jest stymulowany może coś takiego wykombinować. Nawet na nielegalnych stronkach gdzie można kupić sterydy patrzę, ale się boję i raczej nie zaryzykuję czegoś takiego. To by było przegięcie....
 
MouseFish no ja nie dostaje recepty,tylko leki do reki. Sterydziarze sa na stronie mojawyspa wiem bo przegladalam kiedys tam ogloszenia, i oni biora leki takie jak my do stymulacji typu CLO,a nawet czesto jak chce poczytac cos o swoich lekach to mi wychodzi jakis steryd pl czy cos takiego.

No IUI zwieksza szanse na ciaze,ale to tylko srednio 13% na cykl,jak widzisz u mnie nic nie dalo na razie moj maz ma bardzo dobre nasienie, ja mam pcos a wiec brak owulacji.Przez leki owulacja przywrocona a ciazy dalej nie ma,mozliwe ze jest jakis jeszcze problem. Nigdy nie wiadomo. 4 lata temu zaszlam w ciaze bez niczyjej pomocy,niestety ciaza obumarla i od tamtej pory nic, mimo 8 czy 9 cykli z CLO i 3 iui.
 
Kara - a bierzesz coś na endo żeby było ładniejsze? Clo trochę pogarsza endometrium, dlatego warto brać acard, pić czerwone winko, i jeść orzechy brazylijskie. Ale to pewnie już wiesz, tyle czy się stosujesz? Miałaś usg po owu żeby sprawdzić grubość endometrium? bo być może to jest przyczyną niepowodzeń IUI u Ciebie??
No i czy stymulują Cię clo czy zastrzykami?
 
reklama
Kara - to faktycznie nieciekawie. Ale w końcu wszystko wskoczy na właściwe miejsce. Zobaczysz :tak::tak::tak:

Ja mam dziś jakiś dziwny dzień. Już pisałam na staraczkach (innych) że miałam dziś plamienie. Do tego zaczął mnie boleć brzuch jak na @, Jest 4dpo, mam jakąś infekcję, ale to mi się pałęta bardzo często odkąd musiałam wziąć antybiotyk. Tak mi się organizm rozstroił po antybiotyku że jak nigdy nie miałam infekcji to teraz dość często. Użyłam klotrimazolu, ale w kremie, potem, po jakiejś godzinie miałam to plamienie, i teraz mam nadzieję że to nie po nim tylko może implantacyjne... w końcu 4dpo to może być ten czas. Znowu się wkręcam, szczególnie że wczoraj jak szłam na zakupy to zasypiałam na stojąco. A spałam od 19 do ponad 7 rano :szok: przeszło 12 godzin, a po południu jeszcze bym spała.
Głupia baba ze mnie że się tak nakręcam. Niech mi ktoś w łepetyn mój czymś przyłoży, a wrócę do normalności :-D:-D:-D:tak:
 
Do góry