reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

aniolkowa chcialam tylko powiedziec ze musisz dalej robic swoje i pomimo wszystkiego dzialaj.powiedz sobie czekam na ivf,na pewno bede mama a i tak dzialaj ale bez stresow i presji zadnej.bylas juz w ciazy wiec jak najbardziej mozesz w nia zajsc i tego sie trzymaj!!!!powodzenia
 
reklama
aniolkowa domyślam się ze teraz masz młynek w głowie, bo tez bym miała, każdy mówi coś innego i kogo słuchać...:sorry2: z tym dupkiem to jak mówie poczytaj, bo ja nie mam pojęcia czy on faktycznie wywołuje owulacje jakoś nie spotkałam się z takim sposobem leczenia, ale może faktycznie, sprawdź to koniecznie:tak: Co do Clo to zawsze można spróbować, wiem że wiele dziewczyn na nim zachodzi, ale z reguły są to dziewczyny które nie mają owulacji, jak wiadomo clo stymuluje jajniki i wywołuje owu dlatego jeśli nie ma innych przeszkód to ciąża szybko się pojawia. Ale jeśli dziewczyna ma owu to nie wiem po co stosować clo:confused: no ale tak jak napisałam spróbować można. Może faktycznie masz problemy z owulacją i nawet o tym nie wiesz. Mnie jak badali w klinice to chyba przez 2 albo 3 miesiące musiałam sikać co tydzień do fiolek zamrażać to i potem zanosiłam do kliniki, oni badali ten mocz z każdego tygodnia i na tej podstwie wiedzieli czy owuluję. No i tez pobierali krew. także u mnie było wiadomo czy mam owu czy nie, a u ciebie tylko raz badali??? Głowa do góry kochana, będzie dobrze, przemyśl sobie o wszystko i zastanów się którą metoda się leczyć, czy dalej próbować IUI czy może faktycznie wypróbować Clo, kto wie może to też jakies wyjście. A może będzie tak ze magiczne ziółka od chińczyka zadziałają i sytuacja sama się rozwiąze ;-)
Avocado super ze kolacja i niespodzianka się udała, piękny czas przed Wami:-) dbaj o siebie, życzę spokojnej i bezproblemowej ciaży;-)
 
Bardzo wam dziekuje za pomoc i rady. Czytałam opinie o tym lekarzu i ma bardzo dobre. Zastanowię się jeszcze co robić może pogadam w klinice żeby mnie stymulowali clo i mniej zapłacę. Wezmę tylko tego dupka przez 2 cykle. Myślę że mi nie zaszkodzi. Niestety w tym miesiącu nie sprawdzam temp i nie będę wiedzieć czy owu była. Narazie pije te okropne zioła i we wtorek mam akupunkture. Po nowym roku pomyślę- teraz skupie się na urządzaniu nowego domku :-)
 
aniolkowa sprobuj clo ze skanami i lekarzem i dokladnie bedziesz wiedziec jak twoja owulacja wyglada, jakie sa pecherzyki itd. niby nie masz z tym problemu ale warto sie upewnic.
ja na testach mialam zawsze ze mam owu tylko bardzo nieregularne mialam miesiaczki przez to owu byla rzadko i clo byl strzalem w dziesiatke. mialam miec 3 cykle z owu za pierwszym zaszalm. ja bym tobie radzila podejsc do 3 miesiecy jak za pierwszym i drugim sie nie uda.
 
Bashi ogromne gratulacje, o tak puls z miesiąca na miesiąc będziesz miała jeszcze wyższy, powyżej 100 uderzeń na minutę, to u ciężarnej norma
Avocado tobie również gratuluje i życzę dużo zdrówka w nudnej ciąży
Na reszcie nasze forum odżyło

Aniolkowa powiem ci, że dla mnie clo pomogło i mimo tego, że jakieś oznaki owulacji miałam, moja ginak zdecydowała o stymulacji dla mnie, po 5 miesiącach, jednak się udało. Jakby co to mam jeszcze opakowanie clo, tylko wiesz że ja na razie w Polsce jestem. W razie czego będę mogła ci wysłać

Przepraszam, że mało się tu udzielam, ale Kubuś ostatnio jest nie spokojny, W dzień, mało śpi, dużo płacze i przez to ja jestem wykończona. A jeszcze z Filipkiem też muszę coś porobić, chociaż chwilę, żeby nie czuł się odtrącony. Rodzice i brat często mnie w tym wyręczają, ale też nie zawsze mają jak, a i on się domaga mamy. Rozumie, że najpierw Kubusiem się muszę zająć, a potem nim. Kochany starszy braciszek, jak mały płaczę, to przychodzi głaszcze go po główce i mówi Kubulku nie płacz już, bo mi serduszko boli :-(

Poza tym znowu odliczam dni, do przyjazdu mężulka. Przez te 3 tygodnie się przyzwyczaiłam, że jest. Tydzień szybko minął, jeszcze tylko 11 dni i znowu rodzinka będzie w komplecie, a potem już wszyscy razem wrócimy do uk

Pozdrawiam kobietki, powodzenia
 
Witam serdecznie.....Równiez mieszkam w UK....Pierwszy miesiąc staran i udało się.....W czwartek byłam w GP dal mi skierowanie do szpitala na krew , dał mi jakies papiery dla połoznej zebym wypełniła. Scan dopiero gdzies pod koniec stycznia .....Ale juz we wtorek jade na wizyte do Londynu do dr.Artura Chełmickiego.....Słyszałam że doktorek jest bardzo dobry ....ile pytan mu zadajesz tyle odpowiedzi dostajesz i wogóle bardzo bardzo przyjemny i kulturalny....Mam nadzieje że tak sie i sprawdzi na mojej wizycie.....Jak by nie było to polski lekarz i bede spokojniejsza jak u polskiego lekarza niz u tych co twierdza ze 3 miesiace to okres poronny i ma sie prawo poronic...Ja to rozumiemze najgorsze te 3 miesiace ale zeby nie podtrzymac tutaj ciaży to juz jest zgroza.....Los tak chcial ze jestem w Anglii ale wszystko bym dała zeby na ten okres calej ciazy byc w POlsce....ale mój maż niestety sie na to nie zgodzi....Pozdrawiam wszystkie staraczki i przyszłe mamusie:)
 
Mozesz dac jakies namiary na tego doktora? Z mila chcecia byn skorzystala...on przyjmuje prywatnie? Jakie sa ceny wizyt?
 
Bashi juz Ci podaje numerek...02089034874.....On w Londynie jest co dwa tygodnie bo jeszcze przyjmuje w Polsce w Katowicach....ja mam na 3 grudnia ale spróbuj może by i Cie teraz do niego wcisneli.....Pani która mnie rejestrowala przez telefon poinformowala mnie ze wszystko bedzie kosztowalo 100 funtów...50 funtów wizyta i 50 usg....Wiec niestety to jest prywatnie ale szczerze mówiąc juz wolę wydac pieniążki na lekarza naszego niz iśc na nhs tutaj do tych nieuków hehe...Ten doktorek przyjmuje jeszcze w Coventry...
 
reklama
Do góry