reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

reklama
Witam

Ja siedzę w pracy straszne nudy bo jest half term i nie na dzieciaków wiec została papierkowa robota której nie cierpię. Jeszcze 4h i do domu.

Przyszedł mi dziś rano diabelski pomysł żeby "zapomnieć" wziąć dawkę gonalu ale jednak boje się że coś przekombinuje. Zobaczymy jutro na scanie jak tam moje pęchole. Pogadalam z menagerką bez wdawania się w szczegóły i nie będzie problemu wyrwać się ze szkolenia na zabieg :-)

Yas działasz?

Basik a jak tam u ciebie?

Pozdrawiam was wszystkie a ja wracam do papierów :-/
 
aniolkowa moze Ty lepiej nie wdrazaj swoich diabelskich pomyslow;-),powodzenia za jutrzejsze péchole :tak:,i kciuki za pozytywna rozmowé z menadzerká.
u mnie cisza... czekam na owulacje i serduchowanie,po dluuuugich i bojowych rozmowach przekonalam mezka abysmy dalej starali sie o upragnione dziecko:tak::tak::tak:
 
basik to super - teraz nie mozecie sie poddawac - albo poddajcie sie i dalej przytulajcie bez zabezpieczenia i moze jakas mila niespodzianka wyskoczy :-p powodzenia

aniolkowa ja mysle ze jak normalnie owulujesz to na pewno pecherzyki beda rosnac. mam nadzieje ze twoj plan sie powiedzie:blink: i jutro piekne wyniki na skanie zobaczysz.super ze szefowa nie robila zadnych problemow - czasem tylko trzeba zapytac i okazuje sie ze duzo da sie zrobic ;-) czekam na dobre wiesci jutro po skanie.


my dzialalismy dwa dni i najgorsze jest teraz to czekanie - zwariuje chyba - najgorsze bedzie rozczarowanie, ale nie musze wam mowic bo wszystkie znacie to uczucie :-( czekam do 13go listopada. jak sie nie uda to jeden albo 2 cykli dadzo mi jeszcze i koniec...
 
Cieszę się że udało Ci się przekonać męża do dalszych starań. Jestem pewna że mimo problemów z pracą spokojnie sobie poradzicie. Trzymam kciuki za szczęśliwa siódemke!!!

Yas no to czekamy razem z tobą! 13 już niedługo
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczynki

...
ja wpadam do was z rana z
c060.gif
, za oknem deszcz....ja dzisiaj wolne od pracy ale za to z 7 dzieciakow w domku. Kolezanki do pracy, tak wiec dzisiaj moja kolej....

Yas 3mam mocno
a115.gif
do 13 listopada, i nie puszczam.....

Roxi dajesz jeszcze rade??? Zaraz na dniach zaczniesz ukladac, przekladac rzeczy w nowym domku, czas ci tak szybko ucieknie ze ani sie nie zorientujesz kiedy a juz bedziesz miala swoja mala ksiezniczke przy sobie.
Pisalas ze twoja kolezanka miala bakterie, czy po wyleczeniu jej zaszla w ciaze??? Ja to badanie mam dzisiaj i boje sie ...no ale coz od czegos trzeba zaczac...
h160.gif


Aniolkowa mama &&&&&& za dzisiejszy scan
a115.gif


Kontra jak tam twoje sprawdzanie owulacji??? Jestes jeszcze przed czy po???

Basik brawo, ciesz sie ze wzielas do reki nasz kobiecy sprzet
u075.gif
i wytlumaczylas mezowi, o on sie zgodzil. A teraz to tylko
f055.gif


Dziewczynki trzymajcie kciuki za moje dzisiejsze badanie, oj.....jak ja sie boje.....

Milego dzionka laseczki xxx
 
Witam sie i ja przy kawusi i śniadanku. Zaraz lecę na scan i oby te pecherzyki sie dogadaly, który dominuje, bo sie wsciekne

Kasia nie bój sie tego badania, to nic nie boli. Jesli nie mocz to wezmą ci tylko wymaz z pochwy, czyli coś podobnie do smear test. Nie boli! Kciuki zeby ci nie wyszło nic!
 
witam z ulubioná kawusiá....
aniolkowa kciuki za piéknego dominujácego pécherzola i oczywiscie za szczesliwy cykl!!!nczekam na wiesci po sklanie.
Yas w takim razie kciuki za tluste II krechy za dwa tygodnie,uda sie!!!
Kasiu 7 dzieciakow w domu :szok: o w morde to nie dla mnie!!!!! trojka to juz dla mnie sajgon :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:,badania sie nie boj nic nie boli.
Roxi jak nasza mamuska sie czuje??? pewnie lezysz sobie na kanapie a mézulek rozpakowuuje te wszystkie pudla i pudeleczka:-),cio???
Kontra jak testy owulacyjne?? ja zakupilam na ebay 30 testow o czulosci 20-8er(30 testow owulacyjnych plus 10 testow ciazowych),wyprobuje je od jutra:tak:
Milego dnia Kochane -odezwe sie jutro :tak:,zajrzé tylko zerknác jak péchole naszej aniolkowej:tak:
 
kobietki ale produkujecie, miło że wątek ożył :tak:
Trzymam za każdą z osobna i za wszystkie razem kciukasy &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
My powoli sobie radzimy, Kubuś goni swoją wagę urodzeniową, a ja bez rozpędu ją tracę :-) Troszkę ma jakieś plamki na buzi, ale na razie nie panikuje dopiero 5 doba jego życia, więc może dopiero skóra uczy się funkcjonować na zewnątrz.

Pozdrawiam i powodzenia kobietki w starankach
 
reklama
aniolkowa jak tam po scanie??? czekam na wieści......
yas a Ty jak tam?????
Kasiu badania nie ma co się bac bo to nic nie boli wszystko będzie ok;-) co do mojej znajomej to po wyleczeniu tej bakterii chyba w drugim cyklu zaszła w ciążę, niestety poroniła:sorry2: ale dziś już jest szczęśliwą mamusią 5-cio miesięcznej księżniczki:tak:
basik super że je dalej będziecie się starać, trzymam kciuki jak zawsze;-)

U mnie panuje chaos przeprowadzka w toku... ale już dziś mamy zamiar reszte gratów przewieść na nowe mieszkanie i tam już spać. W sobote i niedziele wrócimy tu żeby tylko posprzątać:tak: Niestety na jakiś czas będę odcięta od internetu, musimy przenieść linie i jeszcze nie wiem ile to będzie trwało:sorry2: Także jakby co to niemartwie się moją nieobecnością;-)
 
Do góry