reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

reklama
Niestety nie :( u nas słaba sperma wiec cieżko jest zajść. Chyba w końcu inseminacja nas czeka.

A tak pamietam pisałaś na innym forum . To jest wszytko popieprzone !!! Jak nie jedno to drugie ;( . Ale chyba ci juz pisałam ? nie martw się kup witaminki jakies dla mężczyzn są nawet takie specjalne dla starających się , daj mu wiesiołka i selen , zobacz jaka bieliznę nosi czy nie za obcisła i jakies spacery troszke ruchu podobno sperma szybko się regeneruje .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczynyv , która z was bierze clo ?
Ja mam zacząć brać od 3 dc a w ulotce napisane od 5dc . Czy to jest jakaś różnica ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja bralam clo od 4-8 dnia cyklu. Wedlug mnie lekarz ustala dni kiedy brac clo wedlug dlugosci cyklu. Do tego mialam brac dupha od 16 dc.
Moje zdanie jest takie: lekarz powinien zrobic od razu monitoring zeby wiedziec w ktorym dniu mniej wiecej dochodzi do owulacji. Ja mialam cykle 30-31 dni ,clo mialo pewnie przyspieszyc owulacje, bo przytulanki mialy byc od 11 dc. Takim sposobem minely 3 cykle ,a w ciaze nie zaszlam. Leki odstawilam w maju.
W grudniu okazalo sie ze do zaplodnienia doszlo miedzy 20-25 dc . Biorac dupha od 16 dc blokowalam owulke, ktora zapewne sie spozniala.

Dziewczyny poczytuje Was od jakiegos czasu i kazdej staraczce zycze ciazy.

Czarna Madzia caluje [emoji10][emoji10][emoji8]

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A tak pamietam pisałaś na innym forum . To jest wszytko popieprzone !!! Jak nie jedno to drugie ;( . Ale chyba ci juz pisałam ? nie martw się kup witaminki jakies dla mężczyzn są nawet takie specjalne dla starających się , daj mu wiesiołka i selen , zobacz jaka bieliznę nosi czy nie za obcisła i jakies spacery troszke ruchu podobno sperma szybko się regeneruje .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Tak, tylko ze to tyle trwa, a i tak z cyklu na cykl nadzieje sie ma...
Bierze witaminki dla starających sie, bieliznę ma luźna, wiesiołka mu daje. Takze nie jest zle. Zobaczymy kiedy pomoże..
 
Ale tu cisza :)
Co tam dziewczyny u Was słychać?
Straw co u Was? :)

U mnie owu jak w zegarku, ale za to bolesna jak nigdy, nie ma mowy o przytulankach ;)
 
Mnie ćmiło, że tak powiem, od czwartku, ale wczoraj wieczorem i dziś od rana to naprawdę już nie jest przyjemnie, aż biodra bolą i plecy. :/
 
reklama
A ja odpuściłam. .. Żadnych leków, żadnych zastrzyków,totalnie nic. Nie mam już siły i kasy. Może wrócimy do tematu pod koniec roku ale nie wiem... Nadal trzymam kciuki za Was wszystkie &&&&
 
Do góry