reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

Ja niby jestem po owulacji, ale wciąż boli mnie brzuch i szyjka ciągnie, aż na plecy mi promieniuje, zastanawiam się czy możliwe że pęcherzyki się nakumulowaly i teraz pękło kilka w różnym czasie. Na ostatnim USG miałam dużo pęcherzyków w obu jajnikach, ale byłam w ciąży wtedy jeszcze więc nie rosły i nie pekaly.
 
reklama
Ovil no , ze szanse małe są ...

Ja to ogólnie mam problem z cyklem ponieważ mam przeważnie 39 dni , a owu występuje ale w 27dc i jest po pęcherzyk pękł, na następny , następny cykl dostałam CLO , wiec mam nadzieję , że trochę się skróci.

agnesis no właśnie ma być takie jak piszesz... Muszę sie uzbroić w cierpliwość i czekać [emoji6]
Może pękają i to taki ból u Ciebie. Mnie o 1 w nocy zaczął ciągnąc i rwac jajnik , wiec przypuszczalam , ze to owu i się sprawdziło..


 
Agnesis przytulasz sie jeszcze? Ja ostatnio w poniedzialek w razie przesuniecia owu. I chyba bede do samego (spodziewanego) okresu.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

U nas przytulanki rzadko ostatnio, do @ na pewno jeszcze będą ;) ale my teraz mamy zero parcia na ciążę, bo w maju poronilam i tak trochę się boję powtórki. Co będzie to będzie ;) ten cykl taki bardziej zwiadowczy jest :D jeszcze muszę progesteron zbadać w poniedziałek, bo w poprzednich staraniach był za niski.
 
Cieszę się bardzo, że wszystko jest wporzadku.
Nie martw się, zobaczysz, że będzie wszystko dobrze :) chyba dalej nie wierzysz w swoje szczęście? Ale ja wierzę, że będzie idealne :)
Jeszcze nie wierze ze jestem w ciazy, wydaje mi sie ze to sen a ja zaraz sie obudze.
Chyba po moich przejsciach boje sie uwierzyc.
Ale czas mi bardzo szybko leci w tej ciazy.
No i strasznie juz kocham ta mala istotke.
 
Jeszcze nie wierze ze jestem w ciazy, wydaje mi sie ze to sen a ja zaraz sie obudze.
Chyba po moich przejsciach boje sie uwierzyc.
Ale czas mi bardzo szybko leci w tej ciazy.
No i strasznie juz kocham ta mala istotke.

Ale fajnie ze tak szybko ci leci czas :) tez mi sie wydaje ze jeszcze niedawno przeciez podejmowałas dopiero decyzje o in vitro!

Cudnie sie czyta ze tak juz kochasz swoje maleństwo... Nie mogę sie doczekać aż bede mogła poczuć to samo...
 
Ale fajnie ze tak szybko ci leci czas :) tez mi sie wydaje ze jeszcze niedawno przeciez podejmowałas dopiero decyzje o in vitro!

Cudnie sie czyta ze tak juz kochasz swoje maleństwo... Nie mogę sie doczekać aż bede mogła poczuć to samo...
Bertha, tez poczujesz:)
Teraz jak Ci rureczki przepchali, pewnie szybciej zaskoczys;)
 
Ale fajnie ze tak szybko ci leci czas :) tez mi sie wydaje ze jeszcze niedawno przeciez podejmowałas dopiero decyzje o in vitro!

Cudnie sie czyta ze tak juz kochasz swoje maleństwo... Nie mogę sie doczekać aż bede mogła poczuć to samo...
Beata, Ty też doczekasz się swojego maleństwa. W wakacje zostaje poczętych najwięcej dzidziusiów...Trzymam moooocno kciuki za każdy Twój cykl! Zobaczysz, że do jesieni się uda i Wam:-) :)
 
reklama
A ja nie mogę spać, w pracy kombinują jak mnie zwolnić, bo jak raz zaszłam to pewnie będę chciała jeszcze raz 8-)
Jesteś pracownikiem, ale praw żadnych nie masz tylko obowiązki.
Ciekawe jaka mają gwarancje, że jak kogoś na moje miejsce znajdą, że nowa dziewczyna w ciążę nie zajdzie :eek:
 
Do góry