reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

reklama
ja bralam od 4 jak dobrze pamietam przez 5 dni..jestem w ciazy ale do dzisiaj nie wiem czy to zasługa clo czy do zaplodnienia doszlo juz kilka dni wczesniej,,:) a od clo zostaly tylko cztery duuuze torbiele..
 
Jestem w 19 ..poszlam do gina na NFZ..co się okazało idioty..kazał mi brać te tabsy i przyjac pregnyl ..nic nie wspomniał o kontrolowaniu tego .. narobiło mi się pęcherzyków które sobie rosły rosły rosły..jak naczytalam się o tym kontrolowaniu wzrostu szybko poszlam do niego żeby sprawdził co się dzieje to jeszcze prawie z morda skoczył czemu mu głowę zawracam :( z łaski zrobił to usg wielkie oczy tylko i u ła co się narobiło..ile torbieli ..pytam co z tym dalej a ten kazał się ubrać i powiedział że to wszystko ...wyszlam popłakałam się i zapisalam prywatnie. w tej chwili nawet nie wiem czy się wchlonely czy nie..

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Obecny Gin uspokaja że zazwyczaj one się wchłaniają w ciąży a że nie zaleca sprawdzenia tego żeby tam nic nie naruszyć ,żeby od dopochwowego nie bylo jakiegoś plamienia ..bolal na początku brzuch to pojechałam na ip okazało się że ból spowodowany tym że wchłaniają się a teraz nie wiem juz co z nimi ..

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
1465711880-1d1mld.jpeg
tak wyglądały jeszcze w fazie wzrostu :(

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jestem w 19 ..poszlam do gina na NFZ..co się okazało idioty..kazał mi brać te tabsy i przyjac pregnyl ..nic nie wspomniał o kontrolowaniu tego .. narobiło mi się pęcherzyków które sobie rosły rosły rosły..jak naczytalam się o tym kontrolowaniu wzrostu szybko poszlam do niego żeby sprawdził co się dzieje to jeszcze prawie z morda skoczył czemu mu głowę zawracam :( z łaski zrobił to usg wielkie oczy tylko i u ła co się narobiło..ile torbieli ..pytam co z tym dalej a ten kazał się ubrać i powiedział że to wszystko ...wyszlam popłakałam się i zapisalam prywatnie. w tej chwili nawet nie wiem czy się wchlonely czy nie..

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Bardzo się cieszę że ci się udało !!!! Gratulacje !! Mam nadzieję że wszytko jest ok ?

Z tego co czytałam to dużo lekarzy przrz pierwszy miesiąc cyklu nie robi monitoringu i nie daje pregnylu , bo chcą dać szanse aby organizm sam sibie z tym poradził , przy drugim cyklu juz powinien być monitoring .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry