reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

reklama
Dziewczynki oto moj bobo
ImageUploadedByForum BabyBoom1456156579.227737.jpg
prawie 11 tydzien
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1456156579.227737.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1456156579.227737.jpg
    145,1 KB · Wyświetleń: 145
Strawbelka - Gratuluje!!!! A pochwal się, co to za praca?:)
Na priv Ci napisze co robie. Nie chce na otwartym pisac czym sie zajmuje, bo ktos moze dojsc do tego ze ja to ja. Nie wiem kto to podczytuje i nie chce zeby podczytujacy a nie udzielajacy sie za duzo o mnie wiedzieli, jeszcze dziwnym trafem jakas sasiadka bedzie tu na forum ;)
 
A ja Wam chcialam napisac dziewczynki ze dostalam ta prace:D wylozylam kawe na lawe, powiedzialam wszystko, nawet to ze bede podchodzic do in vitro.
Prace dostalam ja, nie tamta dziewczyna:D
Widac szczerosc poplaca:)
Rewelacja, ale się cieszę :D brawo kochana. To twoja nowa szefowa to mądra kobieta i również uczciwa skoro doceniła Twoją szczerość. Brawo :D
 
EM Ka - czasem jak coś palniesz to mi mowę odbiera. Człowiek nie jest istotą doskonałą, popełnia błędy, ba,- nawet lepszą naukę z Nich wyciąga.
Podam Ci przykład ...
Ja pochodzę z rodziny alkoholowej .. ostatnio mój brat powiedział mojej mamie, że była głupia, że żyła z moim ojcem.
Łatwo oceniać nie ? Głupia baba, trzeba było pod pachę dzieci i pod most chociażby iść ... bo w tamtych czasach ośrodków dla samotnych matek nie było.
Cała rodzina ojca, jak i mojej mamy to byli alkoholicy ... babcie, dziadkowie, rodzeństwo mojej mamy i mojego taty. W rodzinie nie piły tylko moja mama i moja ciocia (żona najstarszego brata taty). Nigdzie nie było schronienia. Środków też nie miała do zycia wiele ... pracowała cięzko fizycznie na 3 zmiany w zakładzie dziewiarskim. Wyjeżdżała zagranicę sprzedawać towary,które jeszcze nie docierały za wschodnią granicę. Zostawałam sama z ojcem alkoholikiem i jego rodzeństwem i kolegami. Gdy wracałam ze szkoły do domu jak tylko wchodziłam za próg, dało się czuć smród odoru alkoholowego. Mój brat przepadał od rana do późnego wieczora. Myślisz, że moje problemy nie zryły mi psychiki ? Zryły ... jestem żywym przykładem dziecka z DDA, ale pracuję nad tym bezustannie. Powiem Ci, że pomimo problemów jakie miałam w domu nigdy nie upiłam się, i nie piję alko. do dziś i nie zamierzam. Ja wiem jak to jest żyć we wstydzie i nędzy ... i pomimo tego, wybaczyłam ojcu ....wybaczyłam mu nawet to, że w 6 kl. szkoły podstawowej rzucił we mnie wielką kryształową popielniczką wybijając mi wszystkie górne zęby, wybaczyłam, że potrafił pijany obudzić mamę w środku nocy, żeby mu zrobiła placki ziemniaczane chociaz na 4:00 rano musiała jechać do pracy, wybaczyłam to, że przepijał całą wypłatę przez co nie mieliśmy na podstawowe potrzeby, nie jezdziłam na wycieczki, wiele mu wybaczyłam ... bo mój tata zmarł mi na rękach, a w obliczu takich zdarzeń można wybaczyć wszystko. Pomimo krzywd, bardzo go kocham i za Nim tęsknię, żałuję, że nie poznał mojego syna,, K ...że nie jest świadkiem tego jak jego dzieci i Michasiek zmieniają się wobec upływająego czasu.
Czy jestem głupia, że wybaczyłam ?
Nie wolno nikogo oceniać nie znając dokładnie sytuacji. Często ze słowem pisanym jest tak, że zakładamy, że coś przekażemy, ale to coś nie jest odbierane tak jakbyśmy tego chcieli.
Dziewczyna popełniła błąd, ale nie Tobie to oceniać ... oceni ją jej córka,rodzina, jej sumienie.
Takie jest moje zdanie.
 
Ostatnia edycja:
Tak w ogóle to mam dziwny posmak w ustach ciągle. Wypilam już ponad 2 litry wody, bo mam wrażenie, że chce mi się pić, bez przerwy. Nie nazwalabym tego metalicznym smakiem, a raczej dziwnym. Czy możliwe, że kwas foliowy daje takie odczucie? Bo nic poza kwasem i probiotykiem nie biorę.
 
reklama
I nie litować się nademną, bo to przeszłość mnie ukształtowała i wbrew pozorom wiele jej zawdzięczam :)
 
Do góry