reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

No właśnie niestety aż w 20 tygodniu....w 19 zaczełam plamić, pojechałam do szpitala, tam po 4 dniach odeszły mi wody oczywiście lekarze nie wiedzieli czemu (jak dla mnie udawali debili po prostu) i jeszcze usłyszałam od nich że dziecko nie ma szans na przeżycie a i że musze ją urodzić siłami natury bez wspomagania.....po kolejnych 4 dniach złapały mnie skurcze, 10h męczarni bo żadnych leków niby nie mogli dać, na czczo cały czas a o 22 dali zastrzyk przeciwbólowy i tak zasnęłam z wyczerpania i spałam do 6, o 7 skurcze parte, o 20 urodziłam i dopiero dali mi oksytocyne...moja psychika była w kawałkach gdy córka dusiła się na rękach położnej. Ale nie można sie poddać, następnym razem będzie wczystko dobrze.
Jezu... Aż nie wiem co powiedzieć... Tyle przeszłaś.. Wierzę, że w końcu się uda, urodzisz zdrowe maleństwo :tak: Trzymam kciuki z całych sił
 
reklama
Lyara - No fakt, przeżycie było ciężkie, potem płacze po nocach bo od 16 tygodnia dostawałam codziennie kopniaczki, czułam wyraźnie ruchy kilkanaście razy dziennie, to już nie docierało do mnie że jednak dziecka nie będzie...Ale staram sie o tym nie myśleć, bo to przypadek jeden na miliony, a skoro do 19 normalnie donosiłam to następnym razem do 40 dam rade :) teraz tylko żeby @ nie przyszła :D a jak Wasze starania? jeszcze sie nie doczytałam wszystkiego :)
 
A i mam pytanie do wszystkich staraczek! Mierzycie może temperaturki? :) czy w drugiej fazie cyklu macie na wieczór temperaturę powyżej 37?
 
Sojnabig trzymam kciuki żeby nie bolało

Mika to straszne co piszesz :-(


Lyara już 20 minęło no pisz bo jajko zniose
 
Hej dziewczyny :) dawno mnie tu nie było, sporo sie pozmienialo widzę ;) hejka wszystkim nowym staraczkom :) obyśmy wszystkie szybko ujrzały upragnione dwie kreseczki :p
U mnie @ się już skończył i pomału będziemy zaczynać kolejny cykl starań - oby owocny ;) zamówiłam już sobie testy ovu, zobaczymy czy w czymś pomogą
 
Sojnabig trzymam kciuki żeby nie bolało

Mika to straszne co piszesz :-(


Lyara już 20 minęło no pisz bo jajko zniose
Przyszły, ale ledwo co byłam w stanie nasiusiać :D pare kropelek tylko, jakoś w tym zanurzyłam i czekam... Na razie drugiej nie widać, ale nie minęło jeszcze 5 minut... Na pewno jeszcze powtórzę z rana jakby co, no i zaraz się zbieramy na bete :-D
 
reklama
Do góry