reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

Lyara - wyluzuj, kobieto :-):-) Oczywiście trzymam za Ciebie kciuki, ale 6 dni po stosunku to dopiero zadnieżdżenie następuje... :no: Więc beta też nie wyjdzie jeszcze. Moim zdaniem.

Ja z kolei zaczynam plamić. Na papierze zostają plamki drobne, no ale jestem tydzień przed @, więc ta sama historia... :baffled::crazy:

A co do karencji to wszystko zależy od firmy ubepzieczeniowej. PZU nie ma karencji, jeśli przystępuje się zaraz po podpisaniu umowy o pracę.

Ruda - wow! Ale dajesz :tak: Trzymam kciuki o dalsze siły!

A ja głupia potrzebuję spodni - dżinsy!!! Ale jak mam wywalić 200-300 zł na nowe (!!) i pochodzić chwilę, zajść w ciążę i po ciąży w nie nie wejść to mi się odechciewa. Ale za chwilę nie będę miała co na dupę włożyć.:baffled:
 
reklama
o kurcze ile tu się dzieje!:szok:
Lyara - oby Twoje przypuszczenia się sprawdziły, choć to rzeczywiście trochę za wcześnie na pozytywny wynik bety;)
ruda - Gratuluje motywacji, uwielbiam silne i ambitne kobiety:) Tylko uważaj z Chodakowską ja przesadziłam i sobie mięsień w udzie zerwałam:p
apostrofa - ja przed ciąża kupiłam sobie leginsy i chodziłam przed i w trakcie ciąży:) może to jest pomysł:)
Jeśli dziewczynki macie ochotę, przedwczoraj założyłam fp, podaje do niego link:
https://web.facebook.com/dzikie.wlosy/timeline
Codziennie wrzucam nowe prace, jeśli macie chęć pooglądać, czy podkraść pomysł na upięcie okolicznościowe, Zapraszam!:)
 
Mika witaj. Straszne i smutne jest to przez co musiałaś przejść :-(. Mam nadzieję, że niedługo będziesz mogła pochwalić się dwiema kreseczkami na teście :-)

Lyara trzymam kciuki, chociaż mi też wydaje się, że raczej jeszcze za wcześnie, aby beta coś wykazała. Oby Twoje przeczucia jednak się sprawdziły :-)

CzarnaMadzia śliczne upięcia, stronka polubiona :-)

A jakby ktoś miał ochotę obejrzeć moje prace, to podaję link:
https://www.facebook.com/bombkipisanki/?ref=aymt_homepage_panel
 
Tak sobie mysle ze jakby za wczesnie bylo to lekarz by mi nie kazal jej robic wczoraj... Ale pewnie macie racje :) zobaczymy,siedzimy wlasnie w szpitalu i czekamy.... haha sutki mnie swedza :D dam znac pewnie za jakis czas
 
Joanna84-84 - No właśnie mam głupie przeczucie że to może być to w tym miesiącu :) bo pamiętam doskonale wszystkie sygnały jakie dawało mi ciało w cyklu gdy zaszłam w ciążę, no i mam wykres temperatur, porównuje go sobie z tym który robie teraz i temperatury są bardzo podobne :) ale termin @ dopiero za tydzień, oszaleje do tego czasu :-D
Lyara - ja też trzymam za Ciebie kciuki! Jak tylko zrobisz bete i dostaniesz wyniki to pochwal sie szybko ;)

Pytanie do Pań które są już mamami, miałyście jakieś objawy ciąży zanim zrobiłyście testy? Przeczucia? :tak:
 
Mika ja tak jak teraz to czulam... wiedzialam dokladnie kiedy zaszlam i kilka dni pozniej czulam to samo co teraz. Inne piersi dziwne uczucie w dole brzucha... ale wiadomo kazda ciaza i kazda z nas jest calkiem inna.
 
Lyara daj znac koniecznie jak beda chociaz ja mysle ze moglas poczekac z beta jeszcze 1-2 dni;)))

Nie ma mnie tu czesto bo jak mowilam robie sobie maly detoks od forum i czuje sie swietnie!!!;)
 
Lyara - No bo ja właśnie sie zastanawiam czy w każdej ciąży jest inaczej...bo mam sygnały podobne jak przy ostatniej ciąży ale boje sie że sobie wkręcam :) a wtedy miałam przeczucie i też myślałam że sobie wkręcam ale wyszły dwie kreski :) :)
O! i jeszcze mam pytanie, bo w cyklu w którym zaszłam w ciążę, ok 6 dpo miałam jednorazowy skurcz macicy, to mogło być zagnieżdżenie tak odczuwalne? bo plamienia żadnego nie było...
 
Wiem ze moglam ale w piatek juz bym nie miala kiedy zrobic. Ps sorki za brak polskich znakow ale pisze z tel. Mika podobno jest... Ja na poczatku ciazy z coreczka czulam cos tylko na ppczatku. Bylam mloda nic nie wiedzialam ani o swoim ciele ani o ciazy ale czulam gdzies wewnatrz ze sie udalo. Teraz mam podobnie choc troche mnie mdli a z corka ani razu tego nie mialam...
 
reklama
mika - Witaj kochana to straszne co przeżyłaś, nawet nie mogę sobie tego wyobrazić.... oby Ci się szybko udało zapomnieć o tym koszmarze i zajść w kolejną ciąże, będę trzymała kciuki:*
joanna - śliczności, masz jednego fana więcej:))
lyara - czekamy nic na razie nie mówimy:)
 
Do góry