reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2011 REAKTYWACJA !!! :)

Cześć,

MAMA - poszłam za ciosem i zrobiłam pierniko-murzynka :-D Znaczy miał być biszkopt zwykły, ale go zjarałam na węgiel, więc mamy pierniko-murzynka. Ciekawe czy to zjadliwe jest? :szok: P się śmieje i proponuje, bym przełożyła kremem i pijoki wszystko zjedzą - może to i myśl :-D

BIBINKA - u nas też dziś imprezowo i trochę rzeczy już przygotowałam, czyt.jak dla armii. Niestety u nas ten problem, co to towarzystwo nienażarte :-D Albo ja za dobrze gotuję, bo jedzenie znika w tempie expresowym :-D Mięsko upieczone, śledziki zrobione, rybka po grecku też,,,,ciacho jest. Na koniec zostanie zrobić sałatki i surówki oraz jakieś koreczki i będzie git.Miłej imprezki Wam życzę :-D



Ja mam znów powera :szok: Motor w tyłku od samego rana. O 5:00 piekłam ciasto :-D
 
reklama
Ewelinka masakra skąd TY masz tyle mocy w sobie ;) imprezy udanej zycze :)

wszystkich pozdrawiam serdecznie I chce rzec, że tablet mi sie spsuł I poszedł do serwisu I dlatego nie ma mnie tak duzo ostatnio bo laptopem chce czy nie musze sie dzielić ;)

U nas impreza wczoraj była, Maja świetowała urodziny ;) udane były, ale wieczorem to Majka juz kapryśna była strasznie o 20:30 zanęła a dzis od nowa szkoła Ali itp. ale od poniedziałku ma tydzien ferii wiec bede miala 2 na głowie przez cały dzien... u nas leje juz od kilku tygodni na zachodzie I południu kraju powodzie I podtopienia... masakra z tą pagoda...
 
Kochane to niestety nie kupne :zawstydzona/y: tu bym się na to nie zdecydowała :-(
Dziś byliśmy pomierzyć, kupione są już farby wszelkiego rodzaju, panele, kafelki, gipsy i cała masa innych pierdół.
Jeszcze mam problem z agd.. nie bardzo wiem co teraz dobre a co nie. Jedyne na co się zdecydowałam, to wszystko czarne. Chodzi tu o pralke, lodówke i piecyk. Zmywarkę jako jedyna zabieram starą, też jest czarna. Ponoć indesit teraz jest kiepski.. i bądź tu mądry :-D
 
heloł ..
ja wczoraj byłam w pracy ,mąż miał jeden dzień urlopu--->miałam hybrydowy za hybrydowym-6 godzin non stop w paznokciach ...cieszę się oczywiście,ale już mi sie w oczach dwoiło..

dziś Tomi skończył korytarz-podwiesił sufit,zamontował ledy i kamień skończony ..zostało wyszpachlowanie sufitu i pomalowanie na biało ,ale to już pryszcz:cool2:


zaraz jedziemy do znajomych na próbę przed przedstawieniem bo jutro dzieci mają wystep-nasze płodna ekipa zorganizowała i będzie występ.



Bibinka
uściski dla Ali na kolejne latka szczęśliwego dzieciństwa:):):)


Maran
i dla Majeczki samych przyjemności :):):)


Lilith
powodzenia z M..i ze sprzętami ;)


Ewelinka
weź ..bom w kompleksy wpadnę ... działasz nie źle :-p i jak ciasto????:-D




pozdrawiam jesiennie -u nas caaały dzień leje :confused2:
 
hej

wpadam i wypadam

DZIEKUJE ZA CIEPLE SLOWA

u nas choroby ciag dalszy, powrot do laryngologa, ostre zpaalenie ucho, 2 dni po skonczeniu terapii antybiotykowej ; kolejny antybiotyk..
najgorsze ze na zapalenie stale ucha ( niebolesne trwajace od wielu m-cy) - nieujawniajace sie nalozylo sie ostre zapalenie i synek stracil 30-40% sluchuw uchu... trzeba szybko i konkretnie leczyc, jak nie to pan dr straszy aparatem... :/
dol kompletny...

maran : 100lat dla Majki :))))))))))))))))))))))))

paulina: mam brzuch mam, trzecia ciaza nie przepuszcza... mam taki w 26/27tyg jak w pozostalych gdzies w 32/33!...
 
Witam się

Maran, wszystkiego najlepszego dla Majci.

Ewelinka, może i do mnie wpadniesz :sorry2:

Bibinko i dla Ali sto latek :)

Jos, dużo zdrówka dla Was :)
Ciebie w 3ej ciąży najbardziej widać, a u mnie odpukać nie jest źle. Równowaga w przyrodzie musi być :sorry: ;-) :-D

Mama, czekam na zdjęcia :)

U nas ostatnio też ze zdrowiem kiepsko. Mikołaj tyle co w zeszłym tygodniu antybiotyk skończył i od wczoraj kolejny. Silne przeziębienie... Do tej pory jeszcze tak mi Go nie rozłożyło :-(
Do tego i mnie coś rozkłada, a i ja jeszcze na antybiotyku po szpitalu, także skąd to? Nie wiem.
 
witam po obiadku ..zaraz jedziemy na to nasze przedstawienia-dzieci przeżywaaaają :-D

słonko wysyłam potrzebującym bo u nas pod dostatkiem :tak:


Jos
zdrówka dla Was kurka ..

Ewa
na pewno bedą fotki jak juz zaszpachlujemy sufit :tak:
zdrowia i dla Was.


Bibinka
jak po imprezie :)?





miłego ewrybady :tak::cool2:
 
cześć:-)
wczorajsza imprezka bardzo udana.Ala zadowolona,a to najważniejsze,dostała wymarzony rower:tak:.dziś z rodzinką zaliczyliśmy długi spacerek,potem obiadek i padliśmy:cool2:.także od popołudnia do wieczora lenistwo.

mama,ewcia dzięki:-)

ewelinka a jak u Was imprezka?ja tez nagotowałam,dziś jeszcze na obiad jedliśmy i na jutro zostało:tak:

jos zdrówka życzę!

maran spóźnione życzenia 100 lat dla Majeczki:tak:


spokojnego wieczorku babeczki!
 
Dziekuje za zyczenia dla mojego Lobuziaka
Bibinka I dla Twojej panienki Wszystkiego co najlepsze :* buziaki :*



u nas Maja ma chyba zapalenie spojówek bo oczka napuchniete I cały czas łzawią I ropieją, przemywam świetlikiem, ale nie wiele to daje, wiec jak jutro obudzi sie ze sklejonymi to jade z nia do lekarza bo nie ma co dziecka męczyc... zawsze coś....

wszystkim chorującym mase zdrowia życze niechno wreszcie te dziadowskie choroby odpuszczą!!!!!!!!!!!
 
reklama
PO-FER-JACH!!! hahahaaa


wszystko wraca do normy bo jak długo mozna spać do 8 :-D a dziś proszę -6.40 :-pmożna????mozna :-D


miłego dnia i pogody ducha życzę :tak:
 
Do góry