reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2011 REAKTYWACJA !!! :)

mama - najlepsze są takie mixy bliżej nie określone - była pyszna XD

maran - u nas też pogoda... delikatnie niewyjściowa, mogła by już wiosna przyjść :) Zdrówka dla dziewczynek - oby Maja świętowała będąc zdrowa :)
 
reklama
HEJ,

MAMA - z psem zdecydowanie lepiej. Nadrabia zaległości jedzeniowe - czasami muszę mu miskę, bo jak się rzuca, to aż furczy :-D Ale przycichł, stonował...nie wiem, czy to przez chorobę, czy po prostu w pełni nie wrócił do sił. Muszę teraz uważać co mu dajemy jeść, więc jesteśmy na 2 garach - dla nas osobno i dla pieska szanownego osobno :-D Ale dla mnie to nie problem ;-)

JOSEPHINE - zdrówka dla Was wszystkich :-)

MARAN - i dla Was zdróweczka :*


U nas kolejny piękny dzień. Słoneczko ma już swoją moc! I dziś w moim ogródku zakwitły przebiśniegi!! JUPI! :-)
Pozdrawiam słonecznie*
 
witam się :)

paulina - zazdroszczę - u mnie leje od rana i nie mogę się dobudzić - taka śpiąca od rana chodzę że nic nie zrobiłam jeszcze, nawet obiadu. Chyba pizze zamówię bo nie mam siły na nic - najchętniej wskoczyłabym pod kołderkę i nie wychodziła do wiosny XD
 
heloł ..
ja dzis cały dzień latam między domem a gabinetem ...niech te ferie już sie skończą bo :baffled::sorry2:


Ewelinka
cieszę się ,że psiak lepiej,poczochraj go za uchem ode mnie :tak:


Ewa
jak brzuszek?


Sol
wiosna już niedługo :-p


Bibinka
pokupione wszystko na sobotę ??


Maran,Jos
jak dzieciaczki?? zdrowieją ?
 
Mamcia u nas lepiej, choc Ala ma taki katar lejący, że nosek ma czerwony I wkolo noska tez I ja boli, ale nie ma temperatury wiec nie jest źle ;) a Maja dziś w nocy przyszła do nas do łóżka spać, chcialam ja odprowadzić do jej łóżka to ona mi mowi, nie wyganiaj mnie bo ja chcem sie potulić... :-pno I została z name, ale nie powiem wyspałam sie nawet pomimo ciasnoty ;)

pozdrawiam serdecznie
 
hej:tak:
ja już pod kocykiem na kanapie leżę,oko mi się zamyka:zawstydzona/y:.pogoda u nas taka,że szkoda gadać,mgła,śnieg i przymrozek:-(.w sumie jest zima,ale miałam nadzieję,że po tylu słonecznych dniach wiosna przyjdzie szybciej.

paula zazdroszczę słoneczka,pewnie spacerek udany:tak:

ewelinka przebiśnieg wow!!!cieszę się,że z psiakiem lepiej:tak:

mama, no polatałaś dziś trochę,jeszcze parę dni i koniec ferii:tak:.zakupy jutro rano,już się za portfel trzymam!

maran zdrówka życzę!Maja niezły tekst puściła:-).moja Ala zaraz 7 lat kończy,a też lubi do nas przyjść i się poprzytulać,czasem całą nockę zostanie:-)

sol dobra pizza???

dobrej nocki babeczki!
 
hej..


Paula jak wczorajszy sparce?? ja też z dziećmi i psem zaliczyłam..


Maran
a macie u siebie olejek miętowy w aptece? u nas jak dz.maja katar to im kropię na ubranko na klatce piersiowej i wdychają w ciągu dnia-udrożnia nosek i wysusza katar-na prawde polecam -7zł a czyni cuda:tak:


Bibinka
czymaj sie za protfel...czymaj :-D
my wczoraj pogadałysmy to wiesz jak mój dzień wyglądał...ale klęłam co :szok::-Dale ulżyło mi ...



kawę kończe ,zaraz pranie rozwieszam i na 11.oo jadę hybrydowy zrobić..
mężulo kończy korytarz..taki kamień kupilismy
kamien-dekoracyjny-sofia-stone-master,main.jpg
 
dobry

spacerek wczorajszy udany, kto wie jak fajnie jest z dwójką maluchów w rossmanie???? :-DDaniel mi się zawiesił przy półce z dvd a Maja przy słodyczach, na szczęście (jej własne) wszystko grzecznie odłożyła na półkę, aż sama byłam w szoku:-D, tylko nie mogłam sobie spokojnie pooglądać to co chciałam bo oczy dookoła głowy:-D


teraz lecimy do lidla, rybnego, po chlebek....na obiad żeby zdążyć:-D przy Majkowym dreptaniu trochę nam zejdzie;-)

miłego dnia koleżanki, u mnie dziś znów słońce
 
reklama
Mama śliczny ten kamień. My właśnie w trakcie, chwale się, że w poniedziałek odbieram klucze, jutro jedziemy tam jeszcze mierzyć to i owo i zakupy, Boje się trochę, kupa wydatków. Dom mamy czysty, podłogi drewniane, dopiero trzeba położyć panele, kafelki etc na górze wykładzinę, pomalować etc. Maaasa roboty. Będziemy od przyszłego poniedziałku mieszkać na 2 mieszkankach, tak latwiej, tam się szybciej wyremontuję.
Tak więc rzadko będę i staram się was czytać :*
 
Do góry