reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2011 REAKTYWACJA !!! :)

Mama jesienią trochę ćwiczyłam,a teraz od dwóch tygodni próbuję, muszę sobie motywację doładować:-D, ćwiczyłam też A6V ale strasznie mnie kręgosłup po tym boli (mam dyskopatię), a po chodakowskiej jest oki, może dlatego że zmiana ćwiczeń i ćwiczysz całe ciało, dziś czuję brzuch i pośladki, to chyba dobrze:-D a żebyś widziała jak Maja ze mną ćwiczy:-D miejsca na podłodze mi brakuje:-D

biorę się za zupkę na obiad, kot już pojechał więc nie będzie mi się plątał pod nogami

a na allegro pierwsza buty mi poszły, adidaski po małej:-), jeszcze trochę i nazbieram na nowe dla niej:-)
 
reklama
mama - jaki ze mnie pijak - jeden kubeczek grzańca wypiłam, ale na zmarzniętego człowieczka szybciej i mocniej działa, po za tym ja mam ostatnio bardzo niską tolerancję na alkohol. Ale fakt - miesiące pomyliłam XD

paulina - ze mną obie ćwiczą - Karolę musiałam poduczyć Capoeiry bo byłaby dwa miesiące w plecy przez choroby - więc trenujemy, a jak ja ćwiczę to zawsze z "obciążeniem" w postaci Emilki bo zawsze na mnie włazi XD Jaką zupkę masz? Bo ja nie mam pomysłu na obiad a zupka brzmi nieźle :-)


Ortopeda odhaczony, ale cudem by było jakby czegoś nie wymyślił - mam iść na badanie - termin na czerwiec... hmmm - trzeba znajomości uruchomić.
 
Sol zupka brokułowa;)))

rzeczy posortowane po dzieciakach, szykuję dwie paki ubrań bo nie mam siły bawić się w pojedyńcze wystawianie na allegro, obiad zjedzony, kuchnia posprzątana i lecimy po chleb i do pani fotograf i na pocztę

papa
 
jestem ..byłam jednak w tej hurtowni kosm...zakupy zrobione,brakujące rzeczy dowiozą mi w piątek..
w drodze powrotnej zmolestowana przez dzieci zajechałam do mc donalda bo taaakie faaajne kubki są do heppy mila :sorry2:i nie dałam się długo prosić ..


teraz już w domu,popaduje u nas więc i głowa boli..
na 16.oo idę do pracy mam 2 panie na zabiegi.


Sol
no widzisz...kubek kubkiem ,ale Cie siekło :-Dekonomiczna jesteś ...tak jak ja :-p:-D


Paula
fajnie,że butki poszły..moje tak niszczą ,że nie ma co sprzedać :-D
ja też po a6v na plery cierpiałam ...a moja KAŚKA :-D vel hula hop niezawodna :-p
 
hej

nie nadrobie, wpadlam sie tylko przywitac :)
u nas dwoch chorowitkow w domu, najpierw maly ( teraz juz zdrowy) od niedzieli starszak
wec kisimy sie w domu... :/
 
paulina - pomyślę pomyślę nad brokułową :) Ja ciuszki po Emilce daję koleżance bo to i tak już są ciuchy z widocznymi śladami a u nich krucho z kasą też.

mama - ekonomia w tych czasach jest ważna XD

jos - zdrówka dla rodzinki i trzymaj się cieplutko :)


Jednak zdecydowałam się na zapiekankę "sprawdź co masz w lodówce" XD
 
Czesc
Ja tez oststnio nie mam czasu bo mi choruja obie... oby do czwartuku sie wykurowaly nieco bo jest Mai impreza urodzinowa ;) u nas dzis zimno ok. 0 st C i padal snieg z deszczem. U lekarza tez mnie wkurzyli, ale juz po sprawie wiec nie bede sie od nowa wsciekac opisujac tych gamoni ;)
Pozdrowionka sle i zdrowka potrzebujacym zycze
 
reklama
Maran i Jos zdrówka dla maluchów, Daniel mi też zaczął coś pokasływać i aż się boję co to będzie??

Jos a Ty pewnie już w 3 trym.??? masz już brzuszek chudzinko Ty nasza, pamiętam z poprzedniej Twojej ciąży że nie było widać za bardzo po Tobie;))

mam w domu kota na odlocie, bidulek ledwo dalej chodzi po znieczuleniu, strasznie otępiały, oby jutro wrócił do normy bo się boję o niego, za to panie w gabinecie stwierdziły,że mamy ładnego ale charakternego kota, bo we dwie nie mogły go utrzymać do podania narkozy....nasz Nikoś pokazał klasę:-D

poćwiczyłam, poprasowałam a teraz spać

kolorowych koleżankom!!
 
Do góry