reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2011 REAKTYWACJA !!! :)

jestem wieczorem ..


Paula
ostatnio kupiłam w superfarmie (w king krosie) taki peeling

uzyłam już 3 różne i dla mnie suuper-polecam :)


co do dzieci to tak jak Maran pisze-drugie dziecko sporo uczy sie od pierwszego:tak:
mój syn świetnie czyta od roku ,pisze,liczy,zna m-ce,dni tygodnia,pory roku...córa w Jego wieku ne garnęła się ani do czytania ani do liczenia a On obserwując Ją robi to chętnie i umie wiecej niż Ona gdy miała 6 lat..


Bibinka
pewnieee,że wypróbujemy naroznik :-pnarazie próbujemy inną nalewkę niż wczoraj :-D jak palec M??


Maran
wrzucę fotkę jak ogarnę pokój i pozbedziemy sie starego narożnika:tak:


Lilith
piękny dzidź :tak::tak:
śliczne fotki i &&&& za lutowe usg ;)
przyjemności z córką :-)


Maryyylka??????????


Wiolka?????????????

Ewelinka ????????????????

pozdrawiam i ściskam na płaskoooo bo zimno :eek:
 
reklama
dobry

Mama dzięki za podpowiedź odnośnie peelingu, pojadę z siostrą na zakupy to oblukam, tu z drugiej strony Poznania już tak nie wieje:-D,

muszę znów się ruszyć i wyjść, tym razem urząd skarbowy, ale złożę papiery i będzie spokój, lista zadań do zrobienia się skraca:-D

Lilith, ja miałam robione usg 3d w połowie ciąży i tylko dlatego,że nasz lekarz się uparł,że nam pokaże Maję:-D, jakoś nie chcieliśmy wnikać w to jak nasze dziecko wygląda.....ale wyglądała super, trochę jak mała kosmitka i zasłaniała się rączką:-D
a Ty masz tyle pięknych zdjęć swojego maluszka.....dla mnie wciąż dziecko jest wielkim cudem, bo praktycznie z niczego powstaje życie....a teraz jest tyle możliwości podglądania jak ono się rozwija...super fotki!!!!
 
Hej,
u mnie smuteczki i to jeszcze w dniu moich urodzin....pies nam się pochorował. Od wczoraj wymiotuje krwią (?), trzęsie się, jakby coś go bolało, nie je, nie pije...jest osowiały...dzisiaj idziemy o 16 do weterynarza. Boję się i chce mi się płakać....:-(
 
Ewelinka
mega &&&& za Waszego przyjaciela !!!!
może coś zjadł gdzieś na spacerze??
może miał wrzody i mu pękły ???

wiesz...ostatnio czytałam,że "ludzie" wyrzucają resztki jedzenia z powbijanymi gwoździami:-(
przecież jak zwierzak to zje to cierpi katusze........

kochana-jestem z Tobą bo ja taka psia mama-wszystkie bym przytuliła i ukochała.
daj znać jak po weterynarzu...
 
Mam dość dzisiejszego dnia - niech się już skończy :( Impreza w przedszkolu Emilki fajna, gdyby nie powaleni rodzice którzy się przyczepiali o wszystko co robiłam ze zdjęciami - jak umieją lepiej to niech sami kutwa robią a mnie nie denerwują!!!!!
Mam dość wszystkiego, czekam na paszport i następną wiadomość wyślę z dala od Polski.
Pa pa :)
 
Sol kochana, tule mocno i życzę dużo lepszych i pogodniejszych dni :**


Ewelina bardzo ale to bardzo mocno kciuki zaciskam za psiaka i by weterynarz był jakiś sensowny i wiedział co zrobić by psiakowi pomóc. A szczepisz go regularnie? Może faktycznie cos zjadł.. napisz proszę później co i jak, zmartwiłam się :(

Paulina mój maż zdecydował, że skoro cena jest prawie taka sama jak za zwykłe to czemu już teraz dodatkowo nie podpatrzeć. Tam gdzie chodzę prywatnie mają super oferty i teraz też było nie 3d a hd w cenie zwykłego plus płyta pełna zdjęć. Są takie okazjonale pakiety, nie wiem ilość chyba ograniczona ale to coś niesamowitego, dla mnie ogromne przeżycie, nadal nie dowierzam, że jestem w ciąży :szok: tylko na usg a później znowu niechce mi się wierzyć. Tak więc im więcej pamiątek tym lepiej :-D
 
reklama
wx4l.jpg
iytn.jpg



oto łon..nie jest jeszcze rozłożony jak należy bo musimy sie pozbyć tego starego narożnika..
ten z boki ma 2 półeczki na piloty np.co by ich wciąż nie szukać:-p i ławe też wzięliśmy bo kolorem identycznie pasuje..


Lilith
domyslam się ,że po takim czasie starań ciężko Ci uwierzyć ..poczujesz ruchy to uwierzyć na 1000% :-D


Ewelinka
&&&&&&&&&&&&&&&& i czekam na info..

Sol
ehhhh:sorry2:takie czasy ,że ludziskom ciężko dogodzić i wymyślają :blink: współczuję nerwów:confused2:


Paula
jak tam rysunki Majki??:-D


Maran
jak Tobie dzień leci?


Bibinka
co porabiałaś -boś Ty ferie teraz masz ..


Lilmaja????????
 
Do góry