reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2011 REAKTYWACJA !!! :)

Maran
dobrze,że zadziałałaś z akwarium i jest si-&&&&&& ,zeby już nic nie ciekło:tak:


Lilith
odsapnij zalatana Ty ;-)


Monarti
gratki!!!! i jak beta ???
rośnij zdrowo :)



miłego wieczoru:-)
 
reklama
hello!

ewelinka cieszę się,że z psiakiem ok.oby sytuacja już nigdy się nie powtórzyła!

mama jak tam zapracowana kobieto:-)???pamietam jak swoją sunię żegnałaś:-(.ja też to przeżywałam z moja psiną,jak jeszcze studiowałam,wolę nie wspominać,ehh...co na weekend planujecie?

paulinka książka wypożyczona:-)?pewnie już nogami przebierasz na jutrzejszy wyjazd:tak:

maran jak ciacho wyszło?

lilith odpocznij trochę:tak:

monarti gratki bety:tak:


my dziś znów pospaliśmy,że hej:tak:.niestety dziś kończą się ferie,także tylko weekend wolny został.na jutro mam zaplanowane kino z córcią:tak:
 
Monarti gratuluje serdecznie
Bibinka ciacho nawet wyszło, choc ja skubnełam tylko maly kawaleczek bo mam kamienie w pęcherzyku żółciowym I nie moge za bardzo tłustego, jajecznego itp. zasadniczo nie powinnam w ogóle jeść tłuszczu, ale nie da sie zupełnie nie jeść... wiem już jednak po czym mnie łapie boleść wiec tego staram sie unikać jako ognia... Raz jak mnie złapał ten atak to myślałam, że ducha wyzione, o 12stej mnie złapało I trzymało do 19stej, maż sie z pracy urwał I zająl sie dziewczynkami a ja zwijałam sie z bóli... byłam z tym u lekarza no I dzis dostalam list ze szpitala z wizytą na 14 marca a czekalam na ten termin od sierpnia wiec troche sie naczekałam a kiedy wyznacza termin na operacje to nie wiem, Doktorek u którego byłam mówil , że na zabieg czeka sie do roku czasu, wiec nie zdziwie sie jak operacja gdzies ok wrzesnia bedzie hehehe... smieje sie z tego, ale jak mnie dopadnie atak to mi do smiechu już nie bedzie ;) w ogóle po 30stych urodzinach zauważyłam, jakby dopadła mnie starość, co raz jakieś zdrowotne problem sie ujawniają czego nie było jeszcze 2-3 lata temu...
 
Maran
podziel się ciasteeeem:-p


Sol
jak nastrój?


Ewelinka
przyjaciel już sam je ??


Bibinka
na jutro planuje zakupy w Ikea ,ale ma padac marznący deszcz w nocy ,jesli tak bedzie to dajemy sobie spokój bo mam prawie 50km w jedną stronę ...ale jeśli pojedziemy to z rana i na 12 wlecimy do znajomych( tez mają 2kę dzieci) którzy niedaleko ikei mieszkają
czyli od poniedziałku do pracy idziesz?????
przyjemności jutro z Alą :-)


Paula
jak Wam dzień minął?

Monarti
gratki!!!! cieszę się z Tobą !

ale mamy ciężarówek na wątku:-p:-D


Jos,Sergii?????????????????????????????



mam gila:eek::eek:
 
Mama a dzień na wariata ale do przodu:-), książki mam, mieszkanie posprzątane

teraz padam ze zmęczenia i nie mam siły zrobić sobie kolacji, może na mężu coś wymuszę:-D w sensie jedzenia:-D

siostra wydzwania co chwilę odnośnie przyjazdu, więc grzecznie się żegnam i życzę koleżankom miłego weekendu:-)
 
maran współczuję bólu,a o terminach na NFZ to nawet mi nie mów:szok:.Twoja wizyta juz niedaleko i mam nadzieję,że termin operacji będzie szybki:tak:.poza tym,nie wiem czy Wiesz,ale pierwsza" gwarancja" kończy się po 30-stce:tak::-D

mama pochwal się jutro zakupami:tak:.oby deszczu nie było i spotkanie ze znajomymi wypaliło! ja w poniedziałek jadę do lekarza,także do pracy nie idę...

paula dzięki i również miłego weekendu:tak:


spokojnego wieczorku kobitki:-)
 
Bibinka tylko, ze ja tu w IR sie lecze nie w PL, tez dlugo sie czeka, ale za to jak sie juz doczekasz to sa sumienni i nie ma limitow na badania rezonansy czy co tam inne jeszcze mus jest zrobic ;) po 2 porodach tutaj mam dobre opinie o tutejszych szpitalach a jak bedzie teraz to nie wiem, sie okaze ;)
Mamuska pewnie, ze zapodaje juz wysylam poczta lotnicza :) oby Wam jutro wyjazd do ikea wypalil, ja mam do ikea 7km i jestem bardzo czesto, ale to tez nie dobrze bo kasy tam zawsze zostawie sporo a jezdze z nudow wiec nawet 2 razy w miesiacu...

Wszystkim spokojnej nocki i milego weekendu :)
 
reklama
Witam :-)

Mama, ładny narożnik :tak:
Paulina, udanego weekendu ;-)
Bibinko, witaj Kochana!!!!!!
Ewelinka, oto jestem :-p

I nie pamiętam co dalej :sorry2:

Aaaaa Lilith, suuuper zdjęcia :tak:
Monarti, gratuluję i życzę spokojnych 8 miesięcy :tak:
Maran, i jak kamyki, kupione?
Co do operacji, to jeśli nawet byłaby we wrześniu, to i tak nieźle w porównaniu z naszymi kolejkami ;-)
Ostatnio koleżanki mama chciała gdzieś się zapisać do lekarza, nie wiem jakiego, to już na ten rok nie ma miejsc :szok:
Fale Dunaju piszesz? Mmmmm ostatnio dałam przepis kumpeli i wszyscy u Niej się zachwycali :tak: ale jest tego spoooooro różnych przepisów, a niby jedno ciasto. Ja mam z wiśniami, masą, galaretką i ciastem jesno-kakaowym :tak:

Oto jestem hihi
Mąż po pracy zmęczony odleciał, Mikołaj śpi tylko ja nie mogę, a potem narzekam, bo niewyspana :-p
Dodając to, że w nocy się budzę i nie mogę zasnąć, jeszcze Mikoś tak kaszle, że się wybudza, to w ogóle wyglądam jak zombi :-p nie ma to jak kilka pobudek jednej nocy...
W ciągu ostatnich 2 tyg byłam dziś 3 raz u lekarza z Mikołajem, bo bidulek tak się męczy z tym kaszlem. Na szczęście oskrzela nadal czyste, ale, że to juz trwa 3 tygodnie i nic nie pomaga dostaliśmy antybiotyk. Nawet się z tego cieszę, bo może w końcu mały prześpi całą noc :tak:
To chyba na tyle prócz tego, że dziś się czułam wymięta. Glowa bolała, nawet kawa, której nie piję ostatnio, nie pomogła.
Brzuch ciągnął cały dzień, także żyć nie umierać :sorry2:
Na szczęście po dłuuuugiej kąpieli przestał ciągnąć :tak:

Miłego wieczoru/nocy :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry