reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2011 REAKTYWACJA !!! :)

Witam się w południe:-)
Ja dziś poleżałam do 10 i wcale mi się wstać nie chciało:zawstydzona/y:.Ogarnęłam chałupkę i jakiś obiadek czas zacząć szykować.

Lilith ja pamiętam wszystkie z Was tu obecnych,ale nie udzielałam się na bb przez dłuuugi czas,także wiadomo,że nie wszystkie kobietki mogą mnie pamiętać:tak:.trzymam kciuki za dzisiejsze usg,lepiej zrobić kolejne,niż się martwić!a
a jak tam jaszczur sobie radzi?ja bym padła,jak bym zobaczyła te robale,które je:szok::tak:

paulina pro witaj:-).widzę,że super weekend Ci się szykuje,już nie pamiętam kiedy byłam na takim babskim spotkaniu. piękne dzieło Twojej córci,czyżby to był motylek:-)?

mama05 jak tam po wieczorze na nowej kanapie:-D?
 
reklama
Czesc wszystkkm
Bibinka ja Ciebie pamietam rowniez :)
U nas pogoda masakryczna leje od rana na maxa.... moja Ala miala wczoraj szczepienie w szkole ibyla bardzo dzielna, niepisnela nawet a szczepili w dwie raczki jestem z niej mega dumna. Maja ma niebawem urodziny i caly czas onich mowi, ze zaprosimy Basie i Antka i bedzie tort ze smietana.... ;) hate ogarnelam i kupilam pierogi dzis na obiad bo ie mam pomyslu... ciage to samo gotuje - takie mam wrazenie... za godzine jade po Ale do szkoly i bedzie znowu halas w domu ;) bo Majka jak sama jest to cisza jakby dzie ka w domu nie bylo a jak sa obie to szaleja i pisk...
Wpadne jeszcze pozniej
Milego dnia babeczki
 
witam sie przeloteeem ..


Maran
brawo dla Ali :tak: byc dzielnym na szczepieniu to nie lada wyczyn .

Sol
jak tam ,pójdziesz robić te zdjęcia????


Bibinka
:-pbyło jak pisałam ...dziś rano dostałam @ więc nie ochrzcilismy naroznika i uffff bo jeszcze by to @ przyspieszyło i dopiero by byyyło :szok::-p





idę dać dzieciom obiad,odrobimy lekcje i za 1,5 h do pracy wracam bo 2 hybrydowe mam..
 
no to jesteśmy z powrotem, dzieci mają kolejny dzień szlabanu na bajki, normalnie trasę z przedszkola pokonujemy w 20min, dziś było z 45min i zmarzłam jakoś, a to co się działo w trakcie drogi do domu to masakra jakaś.... stąd ten szlaban.....

Mama szkoda,że narożnik nie ochrzczony, ale co się odwlecze to nie uciecze prawda????:-D kobietko poleć mi jakiś fajny gruboziarnisty (bo ja gruboskórna jestem:-D) peeling do całego ciała, miałam taki fajny kupiony kiedyś w ikea nawet, ale mi się skończył, fajnie oczyszczał skórę a potem jeszcze balsam i skóra była taka gładziusieńńńńńńńńńńńka:-D

Bibinka moja córka narysowała .......................... misia..................... można się dopatrzeć prostych uszek na głowie, dwóch łapek wyglądających jak skrzydełka, brzuszka z pępkiem, patyczkowatych nóżek na samym dole:-), zdolna jakaś niesłychanie, Daniel w jej wieku same kreski i bazgroły robił:-), jednak to prawda,że dziewczynki zupełnie inaczej się rozwijają niż chłopcy....
a ten weekend u siostry to już zupełnie spontanicznie, trochę taki odwet za to,że mąż jedzie z firmy z kumplami w góry, niestety wyjazd służbowy więc nie mogę jechać, dlatego korzystam tak:-D

Sol jak gorączka Karoli??????
 
paulina może I dziewczynki szybciej manualnie sie rozwijają, ale też Mai jest latwiej bo podpatruje Daniela I dużo sie od niego nieświadomie uczy, widze to też po moich dziewczynkach, Ala szybko sie uczyla rysować I kolorować w ogóle szybo mówić zaczeła a Maja od niej sie wszystkiego bardzo szybko uczy, te literki które ona już umie bo do szkoły chodzi, Maja tez umie bo podpatruje jak Ala pisze do tego wszystkie piosenki po angielsku które Ala spiewa ona też już zna I też spiewa umie alphabet I liczby w ogole bardzo dużo sie od Ali uczy wiec jej jest dużo łatwiej I w szkole tez na pewno bedzie jej łatwiej, w ogóle wiedze, że drugie dziecko ma lepiej, łatwiej na poczatku ;)

mama
zdjecia zapodaj tego Twojego nowego wystroju wnętrza :)
 
mama05 w takim razie nadrobicie niebawem,bo kanapa wypróbowana musi byc:tak::-)
maran gratki dla Ali,dzielna dziewczynka:tak:.moja Ala,też lutowa,jak Twoja Maja i przeżywa już od miesiąca swoje urodzinki:-D

paulina pro
misio powiadasz:-),ale też na literkę M,także tylko trochę się pomyliłam,he he:-D.bardzo ładny misio,to prawda,że dziewczynki inaczej od chłopców się rozwijają.oczywiście są wyjątki,ale sama masz porównanie.a na wyjeździe sobie nie żałuj,a co:tak:
 
Bibinka nie musisz pisać całego mojego nicka, wystarczy paulina czy paula:-) a na wyjeździe nie będę sobie żałować, a co, sama bez dzieci czy męża nie byłam nigdzie od 4 lat.....to wszystko tłumaczy;)))
a luty zapowiada się nawet fajnie, w weekend do siostry, w czwartek przyjeżdżają do mnie koleżanki,jedna aż z uk przyleci, w następny weekend skoczymy z dziećmi do kina, w połowie lutego pojedziemy do moich rodziców i zostawimy dzieci a pojedziemy tylko z mężem na coś romantycznego do kina i kolację;)))
minusy są jedynie dwa: w niedzielę 9 lutego małż jedzie na szkolenie i potem te góry od 20 do 24 lutego.... a zaraz potem marzec:-)

Maran co racja to racja, drugie dziecko baaaardzo szybko rośnie, szybko zdobywa nowe umiejętności i strasznie małpuje to starsze, za to świetnie sobie radzi ze starszym, jak coś nie pasuje to krzyczy i bije, u nas najczęściej w domu słychać że Maja bije Daniela albo Maja mu coś zabrała:-D
 
paulina no to dokładnie tak jak u nas... to Maja zwykle prowokuje wszelkie awantury ;) ona potrafi stanąć za Ala jak ta literki pisze I jej mówić, "Ala tylko ladnie pisz, pamietaj tylko ładnie" I w ogóle nie da sie jej odseparować... od wrzesnia idzie do swojego przedszkola to bedzie miała swoje "lekcje" ;)
 
reklama
Do góry