reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2011 REAKTYWACJA !!! :)

reklama
To samo zauważyłam,ale myslałam,że już pod prysznicem szalejesz:tak:.taaaa,nie ma to jak kobieta kierowniczka:-D
 
Witaj bibinko, ja niestety chyba nie kojarzę ale miło mi poznać. A jeśli zapomniałam to z góry bardzo ale to bardzo przepraszam :-D

Mama dziękuję.. później już jakoś takoś lepiej było ale jednak wystarczy moment.. Co do usg jutro idę prywatnie, że w środy wolne zazwyczaj, to zabieram małą po szkole i jadę, tam gdzie byłam 1 raz prywatnie. Do tego mamy 3/4d bo kwota była 10f większa niż za normalne, więc czemu nie skorzystać.

Dobrej nocki kochane :***
 
dobry!!!

nie chce mi się ale muszę się ruszyć na ryneczek....śnieg pada.....

Lilith to miłego usg dziś:-) miłego podglądania bąbla:-) mam nadzieję że humor Ci lepszy dziś dopisuje!!!

Bibinka witaj!!!

Mama jak tam narożnik, mąż zmontował??

pozdrawiam resztę babeczek, lecę się ubierać i zbieram małą
 
Witajcie babeczki,
obudziłam się dziś po 6 i nie szło zasnąć znowu, męczą mnie takie poranki, kiedy wiem, że tyle czasu do spanka a nie pozostaje nic innego jak poleżeć sobie.. humor z rana był marny, zaś bym płakała, teraz już lepiej. Zabieram się powoli do roboty, dziś trzeba trochę podzwonić, pojeździć, obiadek upichcić. Na 12 przychodzi mój pan piguł pobrać krew, więc pewnie będzie się przejmował jaszczurem, sam ma węże więc wiem, że mu się spodoba i wizyta potrwa pewnie minimum 30 minut :-D Do tego czasu chcę porobić co trzeba a później i sprzątanie i część pakowania bo już nie idzie nogi w domu postawić, wszędzie jakieś pudła i inne syfy :wściekła/y:
Usg jestem w pozytywnym sensie podekscytowana, więc to poprawia mi humor.
Czuję już, że dziś będzie kolejny dzień potwornych mdłości i niesmaków, ale co tam, w końcu minie :-)

Co u reszty?

Póki co miłego dnia :happy2:
 
reklama
wróciłyśmy z miasta, barszczyk się gotuje a kot buszuje w kuchni...
muszę powoli się ogarnąć z prasowaniem i sprzątaniem bo w sobotę porzucam męża i dzieci i jadę do siostry do wrocławia, na babski weekend:-)

a co koleżanki sądzą o nowym arcydziele mojej córki?? która zgadnie co to?? ja wiem:-D
100_6393.jpg

ooo i mój pudełkowy kot;))
100_6395.jpg
 

Załączniki

  • 100_6393.jpg
    100_6393.jpg
    9,3 KB · Wyświetleń: 41
  • 100_6395.jpg
    100_6395.jpg
    23,5 KB · Wyświetleń: 36
Do góry