reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

AniołekkBB. Ja też am wizytę na 25.04, u mnie to będzie ok 6 tygodnia równo. Mam nadzieję, ze będzie wszystko ok. nie wiem czy o parę dni nie przesunąć, bo jak nie usłyszę serduszka to w ogóle będę panikowała. Czytałam w necie, ze serduszko bije w 21 dniu życia-czyli 21 dni po zapłodnieniu.
Czytałam, ze teraz najważniejszy jest spokój, bo stres emocjonalny źle wpływa na płód-naprawdę musimy wyluzować. Z jednej strony człowiek szczęśliwy, a z drugiej cały czas myśli za dużo.
Chyba jakiś film sobie włączę, książkę przeczytam.
Mówiłyście o ciąży już komuś w rodzinie?
 
reklama
my nie mówimy,w grudniu sie pospieszyliśmy i wyszło jak wyszlo zreszta ja w wigilie wyladaowałam w szpitalu a wyszłam na drugi dzien więc rodzina i tak się dowiedziała sama.w pracy powiem od razu za tydzień i idę na zwolnienie automatycznie.
 
Dziewczyny, spodobało mi się nasze grono i póki co nie mam ochoty przenosić się do forum grudniowego, chyba, ze wygonicie-zrozumiem. Fajnie by było jakbyśmy tu pisały dalej, kibicowały staraczkom, przeżywały kolejne dwie kreski i w ogóle:-).
Jakie herbaty można pić? Czy Roboois, hibiscus można? Słyszałam, ze lepiej nie pić zwykłej herbaty, a jak z innymi?
 
Ostatnia edycja:
Aka85 swietnie, ze będziesz z nami. Nie wyganiamy, wręcz zachęcamy żebyś została. Poza tym fluidki ciazowe musisz nam przekazywać ciagle. :))

U mnie dzisiaj leniwy dzień, bo od czwartku późnym wieczorem miałam gości - ukochanych znajomych ze studiów, wczoraj impreza całkiem udana i mocno zakrapiana. Oszukiwalam jak sie dało, na w razie czego:))


Chumorek mam poprawiony, dzisiaj lenie sie i tylko rosół na kaca dla męża robię:))
 
Cześć Kochane,
U mnie beta dzisiaj 304, mam powtórzyć jeszcze w pon i jeśli będzie ok, to wizyta 25.04.

patanka bratulacje! będzie dobrze :)
ananaska ja też miałam bóle brzucha, do 28 dc. Teraz mi minęło - czasami mam tylko jakieś kłócia ale gin powiedział, że to całkowicie normalne - przecież tyle rzeczy dzieje się teraz w macicy :) Chyba, że bóle będą bardzo silne albo wystąpią plamienia. Mnie za to męczą straszne migreny... :(

Dziewczyny, czy ja też mogę z Wami zostac? Starsznie mi tu z Wami dobrze, poza tym to Wam się żaliłam i marudziłam i z Wami się cieszyłam i ciągle chcę się cieszyć - bo wiem, ze będą powody do tego. Poza tym obiecałam, że będę wysłuchiwała twardo Waszego marudzenia :)
 
Marcela, to zostajemy. Pięknie Ci beta przyrasta. :-) Mnie mdli mnie rano i wieczorem. Też miałam bóle jak na@ z kłuciami, a teraz częściej same kłucia. U nas macica się rozpulchnia i poszerza, a jak zacznie rozciągać to dopiero mogą być bóle, tylko u nie każdej, więc bez paniki. Moja przyjaciółka miała takie mocne bóle i brała nos-pę, fakt, że jest drobniutka, to też pewnie dlatego tak bolało.
No trzy mamy wizytę na 25.04:-).
 
Dziewczyny, nigdzie nie idziecie, nie wolno Wam. W koncu ja za miesiac testuje i nie ma zmiluj, mojego gledzenia musicie powysluchiwac :p Moj organizm wlasnie mi dal znac, ze jutro sie spodziewa okresu, sluz sie juz zabarwia. Prosze mnie wpisac na liste testujacych na 13 maja. Wprawdzie pewnie bedzie to ciut przed terminem okresu, ale i tak zatestuje. Uparlam sie na trzynastke.
 
Dziewczyny, nigdzie nie uciekajcie tylko zarażajcie nas ciążą :-)

A ja nie śpię dzisiaj od 3.30 :crazy: Obejrzałam wszystkie seriale świata, drugą kawę wypiłam i co tu robić :no: Na męża jeszcze muszę poczekać, bo tak go złapało, że chyba nie dojedzie w tym stanie do Polski :-( Na razie na poniedziałek znowu ma wizytę u lekarza i jak te zastrzyki co teraz bierze nie pomogą to chyba do szpitala pójdzie :-(No posypał mi się facet.
 
Hejka:) No to fajnie się złożyło z tymi wizytami na 25.04, Aka ja mam nadzieje, że mimo wszystko już coś będzie widać :)
A co do tego czy ktoś wie, to tak, moi rodzice i brat z siostrą, bo wiedzieli, że od marca zaczynamy się starać no i mama pytała mnie jak tam czy okres dostałam, wiec jej powiedziałam, że jak wszystko będzie dobrze to w grudniu zostanie babcią, nie wierzyła i była w szoku, mówi przecież jestem dopiero 2 dni po terminie @ a ja no i co z tego ja już przed wiedziałam że jestem, po pierwsze objawy a testy tylko to potwierdziły:)
Wczoraj mnie znowu kuło podbrzusze, mam, delikatny biały śluz od czasu do czasu no i nadal mam obolałe piersi, wszelkich innych objawów brak,
Marcela, Piękny przyrost bety, wszystko jest na dobrej drodze, trzymam kciuki :)
Pozdrawiam i Miłej niedzieli.
 
reklama
AniołekBB, ja tez już mamie powiedziałam i rodzeństwu, też powiedziałam, ze jak wszystko dobrze pójdzie,usłyszę serduszko to dzidzia będzie na grudzień. Mnie dalej jak na okres boli. Wczoraj miałam akcję, na kolację zjadłam jajka na pół twardo, chyba były nieświeże, już powinnam uwagę zwrócić, że w wodzie pływały do góry czubkiem i trochę inny smak miały-ja idiotka, mimo to spałaszowałam je. Jak mnie potem zatrucie złapało, to myślałam, ze jelitówkę złapałam. Sorrki za opisy, ale się wystraszyłam na maksa, bo i biegunka itp Mam nadzieję, ze nie zaszkodzi to biednej fasolce, już się martwię:no:
Zaraz pójdę po sucharki, bo nic chyba dziś nie przełknę. Zjadłam, aby nie mdliło, dwie kromeczki chleba z masłem i nie mogę patrzeć na jedzenie.
A i wracając do śluzu, to ja na zmianę mam raz sucho, a innym razem biały śluz. Ale każda kobieta ma inaczej, moja koleżanka miała go dużo-tego białego, a siostra cioteczna męża wcale, sucho. I co jeszcze co zadziwiającego, ta moją koleżankę jeszcze przed testem pozytywnym ćmiły zęby, potem tak przez całą ciążę. Mimo że wszystkie miała zdrowe. Naprawdę niektóre objawy są różne i ciekawe.
Delewarre, a co męża złapało? Dużo zdrówka życzę:-)!!!
 
Do góry