reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

reklama
katherinne :-):-):-)

No, ale się rozkręciłyście :-) Gratulacje następnym zaciążonym :-)
Hmm, ale obawiam się, że jak tak dalej pójdzie to sama tu zostanę :happy: Bo u mnie to się chyba szybko nie zapowiada :baffled:.
 
Jejku jak ja się cieszę, że tyle kresek na tej liście :tak: Oby wszystkie kolejne testy tez pokazywały dwie krechy :tak:

Katherinne dokładnie, duuuuzo taniej :tak: Zamówiłam 20 owu i 10 ciążowych (tych o czułości 10) i w sumie z przesyłką wyszło trochę ponad 20zł :happy: Za ta kwotę to w aptece czy tam markecie z dwa testy ciązowe bym pewnie kupiła, no może cztery :-p Mam nadzieję tylko, że po weekendzie dojdą, bo szybko mogę mieć owu jeśli te cykle coraz krótsze...



02.04.2013 - Smerfna85 - wynik pozytywny :) hcg: 8.04 = 640

04.04.2013 - Agata1983 - hcg = 296

04.04.2013 - Australijka - @ (w kolejnym cyklu na pewno się uda)
05.04.2013 - Kasiol - @ (w kolejnym cyklu na pewno się uda)

05.04.2013 - Kaśkasiunia (hcg -; w kolejnym cyklu na pewno się uda)
07.04.2013 - Patu$ka - @ (w kolejnym cyklu na pewno się uda)
10.04.2013 - Aka85 - są dwie kreski :)
10.04.2013 - AniołekBB - są dwie kreski :)
12.04.2013 - Marce_la - wynik pozytywny :) hcg 11.04 = 1 24.3

13.04.2013 - Katherinne (09.04 hcg <0,1 mlU/ml, czekamy na @)
13.04.2013 - Patanka - jest bladzioch, hcg 12.04 = 20
14.04.2013 - Ananaska
(09.04 jest bladzioch)
15.04.2013 - Moniqaa
- @ (w kolejnym cyklu na pewno się uda)
15.04.2013 - Nuuuśka
16.04.2013 - Zabucha
21.04.2013 - Agaawa
25.04.2013 - Tygryseczek
28.04.2013 - Ailatan1987
 
Moniqaa - a pokażesz linka gdzie Ty takie tanie znalazłaś te testy? :happy:

Ja już wykąpana, po kolacji, wpierdzielam kiwi :-) Mój J się kąpie. Niedługo pewnie boboseksy nastąpią :-D
 
Moniquaa, to widzę, że trafiłyśmy do tego samego sprzedawcy. Też doszukiwałam się czułości testów i tylko ten miał 10. Nigdy jeszcze nie miałam tak czułego testu :D
 
Dzięki Moniqaa :) Rzeczywiście tanio tutaj ;) też zamówię, testy owu to już na następny cykl raczej, bo zanim dojdą to już pewnie będzie po owu :-) Ale ciążowe się przydadzą jeszcze na ten cykl ;-)
 
Dziewczyny czytam wlasnie o tej becie. Podobno moze byc podwyzszona takze nie tylko z powodu ciazy. Moze to byc torbiel na janiku albo nawet rak!!! Podlamalam sie troche bo moj wynik to 20. Caly czas czuje ze jutro okres dostane. Moze to ciaza biochemiczna bedzie albo cos... Pisze do was bo zostalam z tym sama, maz wyjechal i gryzie mnie to od srodka nie mam z kim pogadac. Po jaka cholerke robilam ten test dzisiaj i szlam na ta bete? Teraz tylko sie martwie....
 
Patanka, 20 to zupelnie normalny wynik na tym etapie. Nie dostaniesz okresu jak bete masz rosnaca, to niemozliwe. Te objawy na @ to objawy ciazowe. Nie swiruj.
 
reklama
patanka duża bardzo beta jest podobno przy ciążach biochemicznych.Twoja wydaje sie mi w porzadku jak na ten dzien cyklu,tak jak pisza dziewczyny...a dzis ktory dzien cyklu?? musze looknąc bo chyba 26 ?? wiec sporo na przyrost bety do dnia spodziewanej @ kciukasy ananasy zacisniete &&&&&&&&&&&&&&&&& :-)

mnie w nocy bolał brzuch jak na @ no mowie Wam wstalam do kibelka zeby usiasc nawet bo ja mam wyczucie ze siade i wtedy@ ...a tu nic...wziełam apap i poszlam spac...na razie nie boli a tak kuje,mgli nie wiem jak nazwać...
 
Ostatnia edycja:
Do góry