reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

tygryseczek najbardziej to to antyTPO mnie przeraża kolosalny wynik może on świadczyć o Hashimoto lub Gravesa-Basedowa. Z kolei FT3 tez poza norma, a FT4 w normie, ale wyższa granica. Kurcia leć Ty Kobietko do endo
 
reklama
Że może nasikać na taki test i on w żądne dwie kreski nie wierzy.

Tak cofnę się trochę do tego...taka ciekawostka wg mnie...
Może któryś z panów szybko chce się przebadać...
Dwie kreski na teście ciążowym wykonanym przez mężczyznę mogą oznaczać, że choruje on na raka (np. jąder). Obecna w moczu gonadotropina kosmówkowa (hormon hCG) jest bowiem związkiem produkowanym przez niektóre nowotwory.




02.04.2013 - Smerfna85 - wynik pozytywny :) hcg: 8.04 = 640
04.04.2013 - Agata1983 - hcg = 296
04.04.2013 - Australijka - @ (w kolejnym cyklu na pewno się uda)
05.04.2013 - Kasiol - @ (
w kolejnym cyklu na pewno się uda)
05.04.2013 - Kaśkasiunia (hcg -;
w kolejnym cyklu na pewno się uda)
07.04.2013 - Patu$ka
- @ (
w kolejnym cyklu na pewno się uda)
10.04.2013 - Aka85
- są dwie kreski :)
10.04.2013 - AniołekBB - są dwie kreski :)
12.04.2013 - Marce_la
13.04.2013 - Katherinne
(09.04 hcg
<0,1 mlU/ml, czekamy na @)
13.04.2013 - Patanka
14.04.2013 - Ananaska
(09.04 jest bladzioch)
14.04.2013 - Zabucha
15.04.2013 - Moniqaa
(10.04. - sikaniec negatywny, czułość 10)
15.04.2013 - Nuuuśka
21.04.2013 - Agaawa
25.04.2013 - Tygryseczek
28.04.2013 - Ailatan1987
 
Aka85 Ty sie juz nie zamartwiaj! I tak masz mega wcześnie wizytę u gina, bo juz w piątek, więc Ci wszystko potwierdzi. Teraz bądź szczęśliwa przez dłuższa chwile. Bedzie wszystko super.

Aniolek - no mąż ma cela, bo szybko Wam wyszło. Jeszcze raz gratuluje.

Avensis - ja w ogóle nie wierze w spontaniczny sex. W czerwcu bedzie 4 lata jak odstawilam tabletki. I było najpierw na luzie, potem troche celowane, potem ślub więc na luzie, i nic z tego nie ma... Dlatego trzeba to robic wtedy, kiedy sie ma owulacje. Chyba ze sie ma czas i można czekać. Ja juz nie mogę.

No nic, zobaczymy jakie bedą nasze relacje teraz. Na razie nie chce go w domu widzieć, więc spokojnie do piątku niech nie przyjeżdża. I gadać mi sie z nim tez nie chce. A celowo napisałam o płaczu w smsie, bo mam wrażenie, ze on nie wie i nie rozumie ile mnie to wszystko psychicznie kosztuje. Nie wiem co z tego bedzie.

Delawarre - ja czasem tez mam takie myśli o kochanku. Jeszcze chciałabym sie poczuć taka mega atrakcyjna, a nie tak jak dla starego. Juz widać, ze całkiem na mnie nie leci.
 
Monia może po prostu taka Twoja uroda i nie ma się czym denerwować ale jak sprawdzisz to będziesz spokojniejsza.

No własnie Marce_la dobrze mówi,zgadzam się z nią.
Monia - ja nie napisałam tego ,żeby Cię straszyć czy dołować tylko, pomyślałam ,że co masz tracić czas skoro coś tam nie styka.
Jeżeli nie masz plamień i @ przychodzi regularnie to może faktycznie jesteś "niskocieplnym" wyjątkiem.Ale badań zrobić nie zaszkodzi,przynajmniej będziesz wiedziała na czym stoisz.I nie denerwuj się bo nie ma czym-nawet jak coś wykażą to ginek zapisze duphka albo luteinkę i będziesz jak nowa;-):-D.Jak ja miałam problemy z progesteronem to już w następnym cyklu był ok.

A na testowanie jeszcze za wcześnie.Spróbuj za 2 dni.

Tygryseczek- o matko! Przy takim anty TPO kazali Ci odstawic leki?Dziwny maja tam sposób leczenia.Może innego endo poszukasz?
 
reklama
Dziękuuuję dziewczyny za życzenia :) Nie było mnie od rana, a tyle naskrobałyście, że musiałam nadrobić :-)


Smerfna - zarażajcie nas jak najszybciej!! :-D

Aniołek
- czyli co drugi dzień się kochaliście? Bo ja to taka jestem, że bym codziennie chciała, żebym później nie żałowała, że w jakiś dzień nie było boboseksów i dlatego się nie udało :-( I teraz nie wiem czy mamy codziennie działać czy co drugi dzień? Wtedy jak zaszłam w ciążę to codziennie był seks... Dziś 10 dc i najchętniej to już od dziś bym zaczęła działania, chociaż wiem, że to za wcześnie... :crazy:
 
Do góry