reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

kasiu ja bym straszliwie chciała zobaczyc pozytywny test ale niestety chyba nie w tym mies, więc zaczekam do jutra :)
Aka robiłas kilka testów - każdy wyszedł pozytywny (nawet jeśli był bladzioch - to był!). Zrób sobie betę dla własnego spokoju! Wynik będzie niepodważalny i wtedy nie będziesz musiała się zatsanawiać czy blada kreska coś oznacza. Głowa do góry! wszystko będzie dobrze, a Twój M uwierzy. Wydaje mi się, że gin też może zlecić Ci betę, bo tak wcześnie na usg raczej nic nie zobaczy.
 
reklama
Marcela, ja bym negatywnie nastawiona, i to tak mega i z dołem. I co? Testuj jutro. Tez mam typowe pms.
AniołekBB,
krwawicę miałąm 7 marca. Owulacja cos ok 21-23 w zaokrągleniu.A Ty? oj pomieszało mi się, bo myślałam ze Ty też 7 marca:-) A doczytałam, że masz cykle krótsze niż moje, więc miałaś później.
Avensis, dzięki. W pewnym momencie można zgłupieć. Już z natury jestem, ze się martwię na zapas. Chyba z testami się wstrzymam, bo będę się tylko nakręcać i zrobię dopiero w piątek rano.
AniołekBB, ja tez jestem z mężem ok 1,5 roku, w październiku mamy 2 rocznicę.
Sorrki, że Wam tu tak schizuję i smęcę jak katarynka, ale emocje są, bardzo się denerwuję. No, ale obiecuję poprawę. :-)
 
Aka i AniołkuBB - Waszym facetom też trzeba pogratulować celności.

Jak długo starałyscie się o maleństwa? Pewnie pisałyście, ale gdzieś mi sie to wszystko mota ;)


marce_la - wierzę, że jednak bedą dwie szczęśliwe krechy, a jeśłi nie to będziemy miały nadzieję razem w następnym cyklu :-)
 
Aka możesz smęcić ile chcesz :) wysłuchamy! najwyżej przywołamy Cie do porządku ;) To jest taka sytuacja, że wszystko teraz zastanawia, przynosi obawy, itp. Ale nie denerwuj się zbytnio, bo już Ci nie wolno ;)
 
Aka ja @ miałam 11 wiec jak masz cykle dłuższe od moich to prawdobodobnie nasze dzieciaczki spłodziłyśmy w tych samych dniach :) To fajnie że rocznice macie w październiku, i nasze dzidzie będą z Grudnia :)
 
marcela - te wstrętne kusicielki sprawiły, że od wczoraj mam uśmiech na twarzy:) tak wiec ja bym zatestowała co Ci szkodzi:) Póki nie ma @ jest nadzieje pamiętaj... ja w dalszym ciągu boję się że @ jednak jutro przyjdzie ale trzeba byc dobrej myśli

Ja też się boję, ze ta wstrętna @ może przyjść ci sprawdzam co jakiś z lękiem czas majtki czy tam nic nie ma. Jak człowiek się stara to się martwi, ze nie idzie, jak już dwie kreski kolejne troski:-):tak:
 
Kaśkasiunia - też dzisiaj pogratulowałam mężowi i powiedziałam ze może byś z siebie dumny ze się tak ładnie wszczelił:)
A to nasz pierwszy cykl starań wiec tym bardziej jestem w szoku :)
 
Nie powiem wystraszyłam się trochę tą temp., że taka niska. Poszperałam po necie i widzę, że niektóre Kobiety tak mają co nie znaczy, że mają za mało progesteronu. Oczywiście badania zrobię w przyszłym cyklu bo teraz trochę późno. Jednak dla tych co się zastanawiają to napiszę, że wyczytałam iż temp. ciała może być taka niska, a wszystko to zależy od podstawowej temp. ciała. Ja mam niską ciepłotę, bo normalnie mam < 36.2 więc w drugiej fazie cyklu też mogę nie mieć nagle 37 :tak: Mam nadzieję, że to prawda, bo jeśli nie to wychodzi na to, że kolejny cykl też będzie stracony :-:)-(


Tak szybko przybywają tu posty, iż ciężko znaleźć ostatnią aktualną listę :-p


02.04.2013 - Smerfna85 - wynik pozytywny :) hcg: 8.04 = 640
04.04.2013 - Agata1983 - hcg = 296
04.04.2013 - Australijka - @ (w kolejnym cyklu na pewno się uda)
05.04.2013 - Kasiol - @ (
w kolejnym cyklu na pewno się uda)
05.04.2013 - Kaśkasiunia (hcg -;
w kolejnym cyklu na pewno się uda)
07.04.2013 - Patu$ka
- @ (
w kolejnym cyklu na pewno się uda)
10.04.2013 - Aka85
- są dwie kreski :)
10.04.2013 - AniołekBB - są dwie kreski :)
12.04.2013 - Marce_la
13.04.2013 - Katherinne
(09.04 hcg
<0,1 mlU/ml, czekamy na @)
13.04.2013 - Patanka
14.04.2013 - Ananaska
(09.04 jest bladzioch)
14.04.2013 - Zabucha
15.04.2013 - Moniqaa
(10.04. - sikaniec negatywny, czułość 10)
15.04.2013 - Nuuuśka
21.04.2013 - Agaawa
25.04.2013 - Tygryseczek
28.04.2013 - Ailatan1987
 
Ja też się boję, ze ta wstrętna @ może przyjść ci sprawdzam co jakiś z lękiem czas majtki czy tam nic nie ma. Jak człowiek się stara to się martwi, ze nie idzie, jak już dwie kreski kolejne troski:-):tak:

Aka moja dzisiejsza druga krecha ciemniejsza wiec to znak że beta rośnie wiec jestem dobrej myśli że dzidzia sie dobrze umiejscowiła :)
 
reklama
Ale musimy myśleć pozytywnie:-) Będzie dobrze. Fajny masz licznik ciążowy, zapomniałam jak to się nazywa, też muszę u sobie stawić z czasem:-)
A u mnie różnych firm, różne natężenia te kreski. Od wczoraj mam wrażenie, ze nie przybyło koloru. dam sobie trochę spokój z tym i poczekam do piątku rano, o ile jak wytrzymam:)
 
Do góry