reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

reklama
Kurczę, ale dola dzisiaj załapałam...
Wczoraj byliśmy u chrześniaka męża - fajny brzdąc. Jednak wszyscy pytali kiedy my sobie sprawimy takiego :wściekła/y: Małżonek tylko czerwony po uszy się zrobił, a ja jak zwykle powtarzałam, że nam się nie spieszy...
Eh...

Kobietki a co u Was? Jakieś dobre nowiny?




02.04.2013 - Smerfna85 - wynik pozytywny :)
04.04.2013 - Agata1983 - hcg 296 :)
04.04.2013 - Australijka - @ (teraz już musi się udać)
05.04.2013 - Kasiol - @ (teraz już musi się udać)

05.04.2013 - Kaśkasiunia (hcg -; teraz już musi się udać)
07.04.2013 - Patu$ka
08.04.2013 - Nuuuśka
10.04.2013 - Aka85
10.04.2013 - AniołekBB
12.04.2013 - Marce_la
13.04.2013 - Katherinne
13.04.2013 - Patanka
14.04.2013 - Ananaska
14.04.2013 - Zabucha
15.04.2013 - Costa
15.04.2013 - Moniqaa
21.04.2013 - Agaawa
25.04.2013 - Tygryseczek
28.04.2013 - Ailatan1987
 
Jeju, jak czytam, ze tu sie ktorys narabal i nie wrocil do domu, tam ktorys po trawke siega, siam sprowadza dziwnych kumpli do domu, owam mowi zonie w ciazy, ktora ma problemy i musi lezec, ze takiej ciazy to on nie chcial, zeby ona nie mogla niczego robic, to patrze na mojego meza z coraz wiekszym podziwem. Kawal porzadnego chlopa. Chyba mam wyjatkowe szczescie.
 
Costa, można mieć niski pgr, ale i owulacje. Jak jest pozytyw, trzeba wtedy brać luteinę. jeszcze nic straconego, czasami zdarzają się takie spadki, np. implantacyjny, a jest ciąża potem. No, ale ważne, ze owulacja jest. Może tempka jutro trochę wzrośnie.
U Ciebie najgorzej służba zdrowia przekichana. Z wszystkim trzeba iść do GP.
Ile już jesteś po granicami PL? Twoja mama też tam jest?
Moniqaa, a jak długo jesteście po ślubie? Pewnie dłużej niż rok, dwa to rodzinka zawsze szuka zaraz oznak zaciążenia, bo wdg nich nie ma co czekać. Skąd ja to znam:-) I Wy się doczekacie niedługo swego maluszka:-) Ja też często mówię, ze na razie nam się nie spieszy, albo, że powoli myślimy lub zaczynamy zmierzać w tym kierunku.
Marcela, u mnie dalej pms, chciałabym, aby było już po 10 tym, i albo ciota już była albo dwie krechy, najgorsza ta niepewność. Temperatury nawet nie mierzę już od tygodnia, wolę mieć żywy dowód, dwie krechy albo krwawicę. I w tym cyklu jak się nie uda, na pewno będę mierzyła, bo u mnie w owu trafić to loteria, może być 21dc albo 25dc. Może prędzej, nawet później i to jest najgorsze, że dlatego będę musiała wpychać sobie do ust termometr z wczesnego rana, a nie lubię tego bardzo, wolałabym sobie spokojnie pospać:-)
Laski, a jak się mierzy w ustach? Moja koleżanka, niby znawczyni, powiedziała, ze ten termometr nie może być po lewej lub prawej str, tylko po środku, pod językiem. Przecież tam jest tak jakby wzgórek, i ciężko tak mierzyć, ma się wrażenie, ze końcówka nie dociera. A jak Wy robicie? No zbiła mnie z pantałyku, przyznam szczerze.
Katherinne, mój na szczęście też rzadko piję, jak gdzieś idziemy, to ze mną jest większy problem:-) No, ale czasami może się zdarzyć, którejś z nas mąż zabaluje i u kolegi zanocuje. Mój M po pępkowym miął iść na chwilę, wrócił nad ranem, podpity, ale nie miałam mu za złe, bo rzadko pije i gdzieś wychodzi. W końcu musieli opić zdrówko bliźniaków :-) Też się cieszę, ze mój nie bierze narkotyków, nie pali trawki, zresztą nigdy tego nie robił. Nawet jak byliśmy w towarzystwie to ja paliłam, a on nie. I ile się słyszy o mężach hazardzistach. Szok.
 
U mnie @ juz jest tesciora zorbilam dla swietego spokoju i negatyw. Mowilam ze nic z tego w tym cyklu.

heh nas wszystcy namawiali na dziecko przed slubem ale my nie chcielismy bo ja jeszcze mature mialam. Kto by o dziecku myslal po maturze wzielismy slub i zaraz sie zaczelo no to teraz czas na dziecko i bla bla,albo czemu jeszcze nie macie. Teraz juz mowie wprost ze czasem nie jest tak jak sie chce! i tyle.
 
Patuśka, to Ty młodziutka jesteś:-) Ile masz lat? Może nawet z tymi owu to nie masz ich uregulowanych dlatego. Po dziecku się samo wyrówna. Ja mam już 28lat, właściwie będę je jutro, szok i niedawno zdecydowałam się na bebika. No mam trochę mniej czasu niż Ty na dzieci. Ale wiem, że niedługo nam się uda:-)
 
Anka85, po ślubie tak długo nie jesteśmy, bo nie mieliśmy w planach ślubu:tak: W sumie z naszym ślubem to był spontan. Siedzieliśmy sobie w domu w jakiś zimowy wieczór i rozmawialiśmy. Nagle stwierdziliśmy, że na jakieś wesele byśmy się przeszli, a że nic się nie szykowało to stwierdziliśmy, że organizujemy imprezkę :-D Miny rodziny niezastąpione, jak po prawie 10 latach dostali zaproszenia :szok: Teraz już leci nam 12 rok, ale rodzina o dzieci nie pyta - chyba wiedzą, że z nami to i tak nigdy nic nie wiadomo. Za to znajomi - zawsze i wszędzie :wściekła/y:


Mnie wydęło jak na @. Piersi niemiłosiernie (nadal) bolą... A mój szanowny małżonek mi wmawia, że nerwowa się zrobiłam :baffled: Eh....


Katherinne - mój małżonek też nie pije. Chyba, że okazjonalnie, ale to tez niewiele. W sumie przez te ponad 11lat to w życiu go pijanego nie widziałam. Za to moja teściowa to już dzień w dzień - no ale rodziców się nie wybiera. Może przez to mój nie pije... Ja za to prawie co dzień mam wojny, bo z nią mieszkamy, a ja nie trawię takich ludzi... Szkoda słów...


Patu$ka - kurczę zazdroszczę Ci wieku. Ja już staro się czuję :/ Anka85, ty jutro 28, a ja 15.04 - 29 :szok: jakaś makabra :-p






02.04.2013 - Smerfna85 - wynik pozytywny :)
04.04.2013 - Agata1983 - hcg 296 :)
04.04.2013 - Australijka - @ (teraz już musi się udać)
05.04.2013 - Kasiol - @ (teraz już musi się udać)

05.04.2013 - Kaśkasiunia (hcg -; teraz już musi się udać)
07.04.2013 - Patu$ka
- @ (teraz już musi się udać)
08.04.2013 - Nuuuśka
10.04.2013 - Aka85
10.04.2013 - AniołekBB
12.04.2013 - Marce_la
13.04.2013 - Katherinne
13.04.2013 - Patanka
14.04.2013 - Ananaska
14.04.2013 - Zabucha
15.04.2013 - Costa
15.04.2013 - Moniqaa
21.04.2013 - Agaawa
25.04.2013 - Tygryseczek
28.04.2013 - Ailatan1987
 
Ostatnia edycja:
Costa, można mieć niski pgr, ale i owulacje. Jak jest pozytyw, trzeba wtedy brać luteinę. jeszcze nic straconego, czasami zdarzają się takie spadki, np. implantacyjny, a jest ciąża potem. No, ale ważne, ze owulacja jest. Może tempka jutro trochę wzrośnie.
U Ciebie najgorzej służba zdrowia przekichana. Z wszystkim trzeba iść do GP.
Ile już jesteś po granicami PL? Twoja mama też tam jest?
Moniqaa, a jak długo jesteście po ślubie? Pewnie dłużej niż rok, dwa to rodzinka zawsze szuka zaraz oznak zaciążenia, bo wdg nich nie ma co czekać. Skąd ja to znam:-) I Wy się doczekacie niedługo swego maluszka:-) Ja też często mówię, ze na razie nam się nie spieszy, albo, że powoli myślimy lub zaczynamy zmierzać w tym kierunku.

wszystko u kobiet jest tak skomplikowane że nawet gdy testy owu wychodzą negatywne można mieć owulację i na odwrót pozytywne nie gwarantują że owulacja była :-) no po prostu całe My :-)
 
Aka kilka dni temu skonczylam 22 :-) ja zadnych problemow nie mialam @ zawsze o czasie zadnych plamien w miedzy czasie wszystko idealnie az do pewnego momentu. Kiedys sie zastanaiwalm ze tyle razy bylo spontanicznie i my nie wpadlismy a moje kolezanki mowai ze nawet nie zdazyl sie jej spuscic a w ciaze zaszla. To dalo mi od myslenia ale lekarz kazal conajmniej rok sie starac. Wiec tak bylo i od tego roku zaczelismy diagnostyke.
Jedyne co to mam bolesne te @ i wszystkie objawy PMS
 
reklama
Do góry