reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Widzicie mlodziutka ale z defektem fabrycznym pewnie:-):-D zarty zartami,ale mloda czy starsza czy to wazne,jak problem i tak zostaje problemem. Ciesze sie ze teraz to wyszlo niz za kilka lat
 
reklama
Patu$ka dałaś mi do myślenia... My w sumie od kilku lat tez jakoś nie specjalnie uważaliśmy. Tzn. uważaliśmy, ale zdarzało się zapomnieć ;-)


Tygryseczek, tak na poważnie (czyli nie jak nam sie przypomni i może się uda) to teraz trzeci cykl leci. Niby nie dużo, bo niektórym znajomym dopiero po prawie roku się udawało, ale jednak już trzeci....




02.04.2013 - Smerfna85 - wynik pozytywny :)
04.04.2013 - Agata1983 - hcg 296 :)
04.04.2013 - Australijka - @ (teraz już musi się udać)
05.04.2013 - Kasiol - @ (teraz już musi się udać)

05.04.2013 - Kaśkasiunia (hcg -; teraz już musi się udać)
07.04.2013 - Patu$ka
- @ (teraz już musi się udać)
08.04.2013 - Nuuuśka
10.04.2013 - Aka85
10.04.2013 - AniołekBB
12.04.2013 - Marce_la
13.04.2013 - Katherinne
13.04.2013 - Patanka
14.04.2013 - Ananaska
14.04.2013 - Zabucha
15.04.2013 - Costa
15.04.2013 - Moniqaa
21.04.2013 - Agaawa
25.04.2013 - Tygryseczek
28.04.2013 - Ailatan1987
 
patu$ka - a ja tak kciuki trzymałam za Ciebie :( Ale wiem, że się uda w końcu!

Ja mam 26 lat, tzn skończę 10 kwietnia ;-) Już najmłodsza nie jestem :-D A co do picia, to raz mój J duuużo wypił, a pił u moich rodziców, z moimi wujkami, rok temu na Wielkanoc, a potem jeszcze z moimi znajomymi w takim pubie! Ale się na niego wkurzyłam wtedy! Ale to był jeden jedyny raz, zresztą sama mu kazałam wtedy pić :-D A tak to jak gdzieś wychodzimy to coś tam wypijemy, ale zawsze z umiarem ;-)

My dziś sobie zrobiliśmy spacerek ;) Takie piękne słoneczko od rana świeciło, że sobie pospacerowaliśmy po Starówce, gofra zaliczyłam i rozpoczęcie sezonu tzn. piwko na świeżym powietrzu, już w ogródku restauracyjnym na starówce :-) Mój J mnie namówił, a ze było fajnie cieplutko, to się z nim nie kłóciłam, tylko na słoneczku wypiliśmy :happy2: Normalnie brakowało mi takich dni! Bo w lecie czy na wiosnę to często sobie spacerowaliśmy zawsze, a w tą zimę to z domu się wychodzić po pracy nie chciało w ogóle :wściekła/y:
 
Oj, Patu$ka, strasznie szkoda, że nie wyszło i tym razem. Pozostaje starać się dalej. Co robicie w ramach diagnostyki?

Słoneczko wyszło i ja już mam oczywiście pozytywne myśli, znowu mi się wydaje, że się udało. Choć to irracjonalne. Piersi dalej nie bolą, chociaż bardziej żyłki widzę, pewnie zawsze tam były ale teraz zwracam baczniejszą uwagę. Za to zalewa mnie biały śluz. Ciągle mam wrażenie mokrości. Nie pamiętam już, czy zawsze tak miałam. Dawno już nie miałam 'normalnego' cyklu i pamięć się zaciera. Chciałabym już móc zatestować. Pewnie będę chciała się wcześniej dowiedzieć i ruszę na betę, zastanawiam się tylko, kiedy to ma sens.
 
Na razie ja jestem na CLO maz maial badania nasienia i czekamy. Teraz bedac na wizycie mamy ustalic z lekarzem co dalej. Bo kazal nam czekam co to bedzie po trzech cyklach ze stymulacja. Jesli z atrzecim razem nie wyjdzie. To pewnie pojde na hormony...

Z poczatku pomyslalm o hsg?ale chyba na usg by widzial ze jajowody sa nie drozne?Nie wiem nei rozmawialam z nim jeszcze o tym. tak tylko pomyslalam sama.Nie chce mu narzucac niczego bo to on jest lekarzem,a potem mi powie ze jak jestem madrzejsza to po co przychodze. My dopiero jestesmy na starcie. Bo jak wiadomo dopiero po roku staran mozna mowic o problemie. W listopadzie minal rok w grudniu dalam sobie spokoj i os stycznia dzialamy.

Mysle ze hormony duzo by pokazaly,choc jestem ciekawa czy po CLO jajniki sie nei pobudzily do samodzielnej pracy. Ale to sie okaze teraz ile wyhoduje pechrzykow przy zmniejszonej dawce.
 
Patu$ka, z tego, co się orientuję, niedrożności jajowodów nie da się stwierdzić na usg, dopiero hsg coś mówi. I jak są drożne to jest ok, jak nie to dosyć bolesne badanie niestety (przynajmniej tyle wiem z opowieści mojej mamy, która musiała to przejść żeby mnie mieć).
 
Kurczę, znacie dziewczyny jakiś sposób by nie myśleć... Chcę już wiedzieć... :wściekła/y: Już chyba tylko o tym myślę, porównuję wykresy z moim i szukam podobieństw :wściekła/y: W poprzednich cyklach tak nie miałam, a w tym przechodzę sama siebie :no:


Dzisiaj cisza na forum, mam przez to za dużo czasu :-p
 
Kurczę, znacie dziewczyny jakiś sposób by nie myśleć... Chcę już wiedzieć... :wściekła/y: Już chyba tylko o tym myślę, porównuję wykresy z moim i szukam podobieństw :wściekła/y: W poprzednich cyklach tak nie miałam, a w tym przechodzę sama siebie :no: Dzisiaj cisza na forum, mam przez to za dużo czasu :-p
Moniqaa witaj w klubie, ja siedze jak na szpilkach, doszukuje objawów, czytam fora, przeglądam wykresy itp... no ale musze sie uzbroić w cierpliwośc do sody-czwartku.
 
Moniqaa, AniołekBB - ja tak mam zawsze, ale na kilka dni przed dniem potencjalnej @. Wtedy to jest masakra, a najgorzej jak w pracy jestem i się nudzę, to wtedy cały internet czytam na ten temat :szok: Teraz narazie to jeszcze się nie spinam, bo nawet jeszcze ovu nie było, dziś 7 dc dopiero. Chciałabym po prostu o tym nie myśleć i spontanicznie się kochać jak np. dziś :sorry2: Ale podczas dni płodnych to nie ma tej spontaniczności, tylko to jest taki jakby przymus, oczywiście nie mówię, że jest źle :-) Widzę, że na wykresie jestem ostatnia, jeszcze tyyyyyyle czasu! :szok:
 
reklama
Moniqaa musimy jakos dac rade. Ja mam troche naczej o juz mam dziecko i moze datego spokojniej to przechodze. Dzisiaj moj mlody tak mnie zdenerwowal ze w nerwach pomyslalam sobie co ja w ogole robie. Po co mi jeszcze jedno takiedziecko zeby tylko wiecej stresow miec?
No a teraz mam wyrzuty sumienia i plakac m sie chce.

Sorry ze sie tak zale.
Ja juz sie kladespac bo wstaje o 5. Mlej nocki dziewczynki:-)
 
Do góry