reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Siedzę w pracy i właśnie Was czytam :)

Co do piersi to jak wtedy byłam w ciąży to od momentu ovu mnie bolały aż do dnia nie pojawienia się miesiączki i jeszcze dalej :-) Ale w tym cyklu miałam to samo, mój J nie mógł mnie przytulić tak bolały ! Więc według mnie odentyczne objawy są i na @ i na ciążę ;D Jedynie jak nie ma @ i test wyjdzie pozytywny to można powiedzieć, że to ciąża :-D
 
reklama
Ailatan, mnie bolaly na poczatku ciazy zupelnie inaczej niz na okres. I inaczej wygladaly. Zmienily mi sie brodawki, zmienil sie wyglad piersi. I takie byly jeszcze ze 2 tygodnie po poronieniu, wrocily do 'normy' dopiero jak Hcg mi spadlo. Nie dalo sie tego pomylic. Normalnie przed okresem tez bolaly jak cholera, ale zupelnie inaczej. Nie umiem tego dokladnie opisac. Za to od czasu pierwszego poronienia, czyli od grudnia, piersi nie bola mnie na zadnym etapie cyklu. W ogole. Nawet w ostatnim cyklu, w ktorym doszlo do zaplodnienia - ale wtedy beta nie zdazyla osiagnac zadnych rewelacyjnych wartosci, w szczycie bylo mizerne 31.
 
a ja nie wiem czego bede szukac.... ja nigdy zadnych objawow @ nie mialam.... nawet bolow brzucha.... przychodzila i dopiero wtedy zaczynalo bolec.... ani mnie cycki nie bolaly ani kluc nie mialam.... tak tydzien przed @ nic mnie nie boli.... wiec jak u mnie sie zaczna jakies bole cykow, mdlosci bole brzucha to sie bede nakrecac pewnie.... ale watpie zeby sie udalo w tym cyklu bo to wszystko takie powalone....
 
katherinety wariatko!

Co do objawow @ to mnie juz brzuch boli tak jakbym miala juz ja dostac.
Mnie zawsze bolal brzuch na @ piersi ale nie az tak jak od dwoch cykli ( moze lutek daje tez takie skutki ) no nie moge dotkanac cycoli a o brodawkach moge zapomniec, plecy mnie bola i wew. czesci ud ale to tak na dwa dni przed. Takze ja wiem kiedy ona nadejdzie.
 
Cześć dziewczynki

Faktycznie chyba to było wczoraj plamienie owulacyjne bo zrobiłam rano test i druga krecha jest widoczna aż bije po oczach.
Już wczoraj na wszelki wypadek wyzyskałam chłopa,chociaż nieco marudził bo przygotowywał się na jakieś szkolenie. Dzisiaj tez go dopadnę ,trudno zmęczony czy nie ale tyle da radę.

Dziewczyny porzućcie Ovufriend bo jakoś nikomu się nie sprawdza i przenieście się na enpr.

Patuska -jeszcze się nie zniechęcaj,ja dalej trzymam kciuki.

Ailatan- Tak jak Ci pisałam zbadaj sobie progesteron, prolaktyne i Tsh.Nic nie ryzykujesz a może się okazać ,że problem da się rozwiązać raz,dwa.
Te badania możesz zrobić nawet bez skierowania tylko wtedy za nie płacisz.
Ja sama sobie polecę chyba progesteron obadać w przyszłym tygodniu ( na ogól go zalecają badać w 22 dniu cyklu).

Agaawa- trzymam kciuki za dzisiaj.
 
Widzę, że normalnie jakaś plaga :szok:
Ja mojego biustu też dotknąć od wczoraj nie mogę :confused2: I teraz ciągle myślę @ czy może dwie kreseczki :sorry:


Ciekawe jak tam wyniki Agaty1983, &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&




02.04.2013 - Anna2101 - są dwie kreseczki! :)
02.04.2013 - Smerfna85 -
wynik pozytywny :)
04.04.2013 - Agata1983 (hcg)
04.04.2013 - Australijka - @

05.04.2013 - Kasiol
0
5.04.2013 -
Kaśkasiunia (hcg)
07.04.2013 - Patu$ka
08.04.2013
- Nuuuśka
09-10.04.13 - Aka85
10.04.2013 - AniołekBB
12.04.2013 - Marce_la
13.04.2013 - Katherinne
13.04.2013 - Patanka
14.04.2013 - Ananaska
14.04.2013 - Zabucha
15.04.2013 -
Costa
15.04.2013 - Moniqaa
21.04.2013 - Agaawa
25.04.2013 - Tygryseczek
28.04.2013 -
Ailatan1987
 
Laski, rozmawiałam z moją gin i się nakręciłam - powiedziała mi, że pomimo brania duphastonu powinnam dostać @ w terminie, czyli jest 2 dni po terminie.
 
reklama
Do góry