reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Powiem Wam że gdy oglądam np. Ciążę z zaskoczenia to się zastanawiam czasami czy to jest realne. 9 m-cy bez żadnych objawów, dolegliwości, problemów, bez oszczędzania się i dziecko zdrowe na piątkę z plusem. Czemu tak jest? My tu łykamy tabzy, liczymy dni, uważamy wielu rzeczy sobie odmawiamy i co ???? NIC a tam bach i ciąża z zaskoczenia, w głowie się nie mieści... Australijka teraz już dzięki Tobie wiem co to Parlodel, dziękuję ;-)
 
reklama
Powiem Wam że gdy oglądam np. Ciążę z zaskoczenia to się zastanawiam czasami czy to jest realne. 9 m-cy bez żadnych objawów, dolegliwości, problemów, bez oszczędzania się i dziecko zdrowe na piątkę z plusem. Czemu tak jest? My tu łykamy tabzy, liczymy dni, uważamy wielu rzeczy sobie odmawiamy i co ???? NIC a tam bach i ciąża z zaskoczenia, w głowie się nie mieści... Australijka teraz już dzięki Tobie wiem co to Parlodel, dziękuję ;-)

mnie się wydaje, że trzeba być bardzo zakręconym, żeby tego nie zauważyć a już na pewno "kopniaków pod żebra" :-D
 
Cześć!

ja zrobiłam bete. Właśnie odebrałem wynik i jest < 0,1. Czyli nic z tego. Juz nie wiem co mam robić. Jestem zrozpaczona.
 
Agaawa przede wszystkim nie rozpaczać. Nie wyszło po prostu tym razem. Masz kolejny miesiąc na staranka - czyt. czerpanie przyjemności z tworzenia nowego życia.
Nosek do góry !
 
mnie się wydaje, że trzeba być bardzo zakręconym, żeby tego nie zauważyć a już na pewno "kopniaków pod żebra" :-D
Hehehhh dokładnie tak, jak mówisz jak można nic nie czuć ???? Zakręcone na maska ;-) Agaawa nie martw się Kochana, dobrze wiem co czujesz. Jesteś po poronieniu, które miało miejsce w styczniu i Twoja gospodarka hormonalna zapewne nie wróciła jeszcze do normy. Wiem co mówię, gdyż też poroniłam niedawno. Mój organizm niby wrócił do normy ale owu jest jeszcze zachwiana. Lekarze pozwalają się starać od razu, jednakże nie mówią iż często są to tylko złudne nadzieje iż uda się za 1, 2, 3 razem. Organizm musi wrócić do normy. Pomyśl o tym Kochana w ten sposób, że lepiej abyśmy zaciążyły nawet miesiąc, dwa, trzy później a niżeli udało by nam się szybko i skończyłoby się to poronieniem. Nie ten cykl to inny. Musimy wierzyć że już niedługo, jeszcze tylko trochę i będziemy mamusiami!
 
Kochane jesteście, ale po prostu byłam pewna ze teraz jest wszystko jak w zegarku. A teraz juz nie wiem co mam robić. Mam receptę na CLO na przyszły cykl, wykupie, no bo co mam zrobić.... A jak. Kolejnym cyklu ne wyjdzie, to czeka mnie to udraznianie jajowodow. Boje sie tego badania jak nie wiem....

Ja juz nie mam za dużo czasu na dziecko, bo stara jestem... A na dodatek nie wychodzi juz tyle czasu.... Zaczynam myśleć, ze muszę sie przyzwyczajać do myśli, ze może my nie będziemy mieć dziecka.
 
Kochane jesteście, ale po prostu byłam pewna ze teraz jest wszystko jak w zegarku. A teraz juz nie wiem co mam robić. Mam receptę na CLO na przyszły cykl, wykupie, no bo co mam zrobić.... A jak. Kolejnym cyklu ne wyjdzie, to czeka mnie to udraznianie jajowodow. Boje sie tego badania jak nie wiem....

Ja juz nie mam za dużo czasu na dziecko, bo stara jestem... A na dodatek nie wychodzi juz tyle czasu.... Zaczynam myśleć, ze muszę sie przyzwyczajać do myśli, ze może my nie będziemy mieć dziecka.
Nawet tak nie myśl!! nie wolno ci! rób jak lekarz mówi ...a co moze nastepnym razem sie uda.
 
reklama
Agaawa głowa do góry... może u nas jeszcze za wcześnie po ostatnich przejściach. U mnie też sie pojawiła @, a miałam nadzieję, że nie przyjdzie w tym mies, żę będe mogła się znowu cieszyć. No ale niestety. Nie ten mies, to następny! Poza tym 55 dni starań to wcale nie dużo - przecież wiesz, że dziewczyny miesiącami próbują, a z wiekiem pewnie tez przesadzasz ;-). W końcu musi nam się idać! :tak:
 
Do góry