reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Witam Moje Drogie Panie. Do dłuższej nieobecności wracam. Miałam niestety problemy z netem i z czasem tez było nieciekawie. Witam nowe staraczki :-) U mnie 15 dc i jakoś z ta owu w tym cyklu słabiutko. Tak jak Australijka i anna2101 nie czekam na @ która datuje się na 02.04. :tak: Jak tam Wam kobietki leci ten dzisiejszy dzionek?
 
reklama
A nie wiem czemu tak gadam.... wogole od kilku dni mam taki humor ze wszystko mnie denerwuje ale w tym samym czasie nic mnie nie obchodzi...nie obchodzi mnie ze owu brak ale jednoczesnie wkurzam sie ze jej nie ma :-D teraz jeszcze sie rozchorowalam.... ledwo sie w lozku przewracam.... gardlo boli kaszlec nie ma sily glowe rozwala.... nienawieze zimy!

Dzieki za mile slowa dziewczyny
 
A nie wiem czemu tak gadam.... wogole od kilku dni mam taki humor ze wszystko mnie denerwuje ale w tym samym czasie nic mnie nie obchodzi...nie obchodzi mnie ze owu brak ale jednoczesnie wkurzam sie ze jej nie ma :-D teraz jeszcze sie rozchorowalam.... ledwo sie w lozku przewracam.... gardlo boli kaszlec nie ma sily glowe rozwala.... nienawieze zimy!

Dzieki za mile slowa dziewczyny
Oj Bidulko Ty nasza zatem dbaj nam o siebie, wygrzej nóżki i zwalcz to choróbsko! A sio!
 
Cześć Smerfnamój dzionek w porządku. Codziennie ciągnie mnie podbrzusze, jakoś tak dziwnie ciężko mi tam.
Nawet mój kot coraz częściej poleguje mi na brzuszku.:tak:

Dzisiaj rano zrobiło mi się słabo i tak w głowie zakręciło, że aż mroczki miałam przed oczami. Wiosna daje o sobie znać. Muszę jakieś witaminki zacząć łykać (oprócz kwasu foliowego, magB6, wiesiołka, parlodelu i ziółek ojca Sroki :-D)
 
Cześć Smerfnamój dzionek w porządku. Codziennie ciągnie mnie podbrzusze, jakoś tak dziwnie ciężko mi tam.
Nawet mój kot coraz częściej poleguje mi na brzuszku.:tak:

Dzisiaj rano zrobiło mi się słabo i tak w głowie zakręciło, że aż mroczki miałam przed oczami. Wiosna daje o sobie znać. Muszę jakieś witaminki zacząć łykać (oprócz kwasu foliowego, magB6, wiesiołka, parlodelu i ziółek ojca Sroki :-D)

Objawy baaaaaardzo ciekawe :szok: wiesz moja droga na co ... Oby się sprawdziły. A co to jest to parlodel???
 
Ogladam sobie Ciaze z zaskoczenia i Porodowka i rycze jak bobr.... to wszystko jest takie piekne...przezywam jakbym to ja byla hehe :-D

Australijka trzymam kciuki
 
Objawy baaaaaardzo ciekawe :szok: wiesz moja droga na co ... Oby się sprawdziły. A co to jest to parlodel???

Parlodel to bromokryptyna na obniżenie prolaktyny. Szczerze powiem, że nie sprawdzałam tak dokładnie, lekarz kazał brać to biorę :tak: ja tam ugodowa pacjentka jestem :-D i medycyny nie studiowałam przez 5 czy tam 7 lat. Jak kazał to biorę :-D
 
Ogladam sobie Ciaze z zaskoczenia i Porodowka i rycze jak bobr.... to wszystko jest takie piekne...przezywam jakbym to ja byla hehe :-D

Australijka trzymam kciuki

Costa jak ja zaczynam to oglądać to Mój od razu podaje mi husteczki i widzi że zaczynam chlipać to mówi: "no i :-Dznowu się popsuło"
 
reklama
Do góry