reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

reklama
20130320_084407.jpgDziewczyny pomocy... juz sama nie wiem co sie ze mna dzieje. W 14 dc zrobilam owu test i wyszedl pozytywny, temperaturki byly wysokie, jajnik bolal. Zakladalam, ze bedzie owu:eek::happy: Robilam testy przez kolejne dni i kreska testowa byla slabsza od tej kontrolnej - czy tak powinno byc jesli jest owu?
Dzisiaj, czyli w 17 dc znow mam dwie wyrazne krechy - na zdjeciu... Na owu to juz chyba za pozno, bo moj cykl musialby miec 34 dni...:eek: Znow jajnik wczoraj i dzisiaj boli, tempka miala skok w dol - dzisiaj i wczoraj 36,4.Co sie dzieje do jasnej ciasnej? Czy moj organizm ma prawo glupiec az tak po odstawieniu anty? ;-) Wy sie znacie lepiej - help me ;)
 

Załączniki

  • 20130320_084407.jpg
    20130320_084407.jpg
    18 KB · Wyświetleń: 14
Kreska testowa musi byc tego samego koloru albo mocniejsza od testowej zeby test byl pozytywny i wtefy w ciagu 24-36h powinna byc owu. Vo nie znaczy ze pecherzyk pekl tylko ze bylo podejscie do owu. Po anyykocepcji moze tak wariowac.... a co do dlugosci cyklu. Mozna miec owu w 17 dniu I miec 28dniowe cykle... fazs lutealna nie zawsze jest 14dni.... moze byc pomiedzy 10 a 16... ja mam np 15

Ja mysle ze ja owu miec nie bede
 
Kreska testowa musi byc tego samego koloru albo mocniejsza od testowej zeby test byl pozytywny i wtefy w ciagu 24-36h powinna byc owu. Vo nie znaczy ze pecherzyk pekl tylko ze bylo podejscie do owu. Po anyykocepcji moze tak wariowac.... a co do dlugosci cyklu. Mozna miec owu w 17 dniu I miec 28dniowe cykle... fazs lutealna nie zawsze jest 14dni.... moze byc pomiedzy 10 a 16... ja mam np 15

Ja mysle ze ja owu miec nie bede

Costa może być zupełnie inaczej... może jeszcze się pojawi...
 
Kreska testowa musi byc tego samego koloru albo mocniejsza od testowej zeby test byl pozytywny i wtefy w ciagu 24-36h powinna byc owu. Vo nie znaczy ze pecherzyk pekl tylko ze bylo podejscie do owu. Po anyykocepcji moze tak wariowac.... a co do dlugosci cyklu. Mozna miec owu w 17 dniu I miec 28dniowe cykle... fazs lutealna nie zawsze jest 14dni.... moze byc pomiedzy 10 a 16... ja mam np 15

Ja mysle ze ja owu miec nie bede

O kurcze widzisz Costa, co dwie glowy to nie jedna :tak:
Dzieki. Wyczytalam gdzies, ze to musi byc 14 dni przed pierwszym dniem cyklu. I rzeczywisciepecherzyk mogl nie peknac... Mam nadzieje, ze teraz bedzie owu i wzmagam boboseksy :-p

Czemu masz nie miec? Czasem ponoc moze nie byc zadnych objawow, nawet na testach, a owu moze byc...
 
reklama
Do góry