reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Kochane jesteście, ale po prostu byłam pewna ze teraz jest wszystko jak w zegarku. A teraz juz nie wiem co mam robić. Mam receptę na CLO na przyszły cykl, wykupie, no bo co mam zrobić.... A jak. Kolejnym cyklu ne wyjdzie, to czeka mnie to udraznianie jajowodow. Boje sie tego badania jak nie wiem....

Ja juz nie mam za dużo czasu na dziecko, bo stara jestem... A na dodatek nie wychodzi juz tyle czasu.... Zaczynam myśleć, ze muszę sie przyzwyczajać do myśli, ze może my nie będziemy mieć dziecka.

hejka dziewczyny! ja za kilka dni przytulanki. Owu piatek-sobota.
Glowa do gory nie wolno sie nam poddawac! Co do CLO to si enie nakrecaj ze od razu sie uda bo ja tak zrobilam mialam nadzieje ze od razu wyjdzie a tu klops poronilam samoistnie wczesna ciaze. W szoku bylam jak w piatek gin mi to powiedzial. Endo bylo 18 mm czyli wczesno ciazowe. Lekarz byl prawie pewien ze to to a ty przyszla w niedziele @ i to taka jakiej nigdy nie mialam. Bol straszny skrzepy krwi,przez 2 dni wylalam tyle co przez normalne 4. Szok!

Ale mam nadzieje ze w tym cyklu da sie utrzymac ciaze.

Co do ciaz z zaskoczenia to tez sie zastanawaim jak mozna to przeoczyc,ale coz moze w Ameryce takie rzeczy sie dzieja.
 
reklama
Agaawa przykro mi....

Kurcze od kilku dni mam tak ze mi czerwienieja policzki I robia sie gorace....I to tak nagle..... podobno jak malo estrogenu jest to tak sie dzieje..... ktoras z was miala tak?
 
Ogladam sobie Ciaze z zaskoczenia i Porodowka i rycze jak bobr.... to wszystko jest takie piekne...przezywam jakbym to ja byla hehe :-D

Australijka trzymam kciuki

Jezu Costa, ja wczoraj mialam wieczor z TLC i te same dwa programy lecialy pod rzad, tez wylam :) Niestety same wczesniaki i jedno chore dzieciatko. Po co my to ogladamy??? ;)
 
Marcela, ja juz 3,5 roku sie staram, tylko teraz tak mega skrupulatnie zaczęłam to robic, a czas wpisałam od tego ostatniego poronienia.
 
hejka dziewczyny! ja za kilka dni przytulanki. Owu piatek-sobota.
Glowa do gory nie wolno sie nam poddawac! Co do CLO to si enie nakrecaj ze od razu sie uda bo ja tak zrobilam mialam nadzieje ze od razu wyjdzie a tu klops poronilam samoistnie wczesna ciaze. W szoku bylam jak w piatek gin mi to powiedzial. Endo bylo 18 mm czyli wczesno ciazowe. Lekarz byl prawie pewien ze to to a ty przyszla w niedziele @ i to taka jakiej nigdy nie mialam. Bol straszny skrzepy krwi,przez 2 dni wylalam tyle co przez normalne 4. Szok!

Ale mam nadzieje ze w tym cyklu da sie utrzymac ciaze.

Co do ciaz z zaskoczenia to tez sie zastanawaim jak mozna to przeoczyc,ale coz moze w Ameryce takie rzeczy sie dzieja.

No wlasnie dlatego boje sie testowac zbyt szybko zeby potem nie rozczarowac sie, ze sie nie udalo i przedwczesnie poronilam... Gratuluje Ci optymizmu i sily :tak:
 
calinka poki nie wiemy jest dobrze.Łatwiej nam to zniesc. Po fakcie i tak juz nic nie mozemy poradzic a zyc trzeba dalej. No co z tak jak jedna z Was napisala w kupie sila.


costa ja mam takie uderzenia goraca po CLO
 
Marcela, ja juz 3,5 roku sie staram, tylko teraz tak mega skrupulatnie zaczęłam to robic, a czas wpisałam od tego ostatniego poronienia.

Ale przecież nie możemy sie poddawać, musimy wierzyć, że w końcu sie uda - tylko cholera... wiem, że to takie trudne... Ale bądźmy dobrej myśli, mimo, że czasem przychodzą chwile załamania :(
 
reklama
Agaawa będziecie mieli jeszcze dzieciątko. Zobaczysz. 

patu$ka mamy taki sam avatar, ale Ty chyba byłaś ty pierwsza. Czy mam zmienić czy pozwolisz mi mieć taki sam?:-)
Nie wiem czy wiecie ale dziś jest pierwszy międzynarodowy dzień szczęścia. A o kant dupy rozbić taki dzień- tyle Wam powiem.  30 dzień cyklu @ brak. Robiłam rano test ciążowy i nic. A do tego mam najgorszą mendę za przełożoną. Serio nie przesadzam. Ta z filmu "Diabeł ubiera się u Prady" to przy niej cioteczka z herbatką. Mało kto już ją znosi a to stare babsko dalej swoje. Komuna i pgr. Tak więc witam pierwszy międzynarodowy dzień szczęścia bobrzymi łzami. :-(
 
Do góry