reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Costa każda z nas miewa gorsze dni, od tego tu jesteśmy ;-) m.in. żeby nie zamęczać naszych facetów takim ględzeniem :-D

Anna moja ovu w tym miesiącu też się poprzesuwała i jak tylko zobaczyłam II na ovu teście w 9 dniu cyklu to od razu zaczęliśmy działać. Dzisiaj podbrzusze mnie ciągnie i co jakiś czas jajniczki kłują - mam nadzieję, że to same pozytywne objawy :zawstydzona/y:
 
reklama
Australijka- bedziemy dzisiaj działać wrazie gdyby cos.. ale juz sama nie wiem czy to owu czy nie.nie mam testow owu by sprawdzic.
 
Costa, rozumiem Twój nastrój, bo sama mam nienajlepszy. Siedzę z tym zapaleniem, brzuch boli, nie jest to taki tragiczny ból, ale jednak czuję go na dole, szczególnie jak siedzę. Mąż już pojechał i dobrze, niech zarabia na przyszłe dziecko. Ja źle się czuję, i wolę sama pobyć, mąż nic nie pomoże ani nie wyleczy mnie swoją obecnością. Akurat mamy turystów, i niech dba o nich na agro.
Costa, A masz nas od tego, aby się wyżalić. Trudno chodzić wiecznie z bananem na ustach.
Nieciekawie z tym mieszkaniem, trzeba pomyśleć nad innym. Skoro nie spełnili warunków to musza Wam zwrócić depozyt. Zawsze dobrze jest się poradzić prawnika.
I głowa do góry, będzie dobrze. Znajdziesz nowe mieszkanie, i zajdziesz w ciążę.:-)
Anna, trzymam kciuki, wiem jak to jest nie myśleć, nie da się. I te czekanie.....:-)
Ja mam nadzieję, ze już następny cykl będę zdrowa, już ok 6 miesięcy straciłam na infekcję, a teraz te zapalenie macicy. Dla mnie to wieki. Ja już zajdę to dopiero docenię.
Jak Wam sobota mija Dziewczyny?
 
Aka85- ja kilku dni nie moge wytrzyac a co dopiero kilka mies.Podziwiam Cie za cierpliwos i powodzenia zycze.
Non stop mnie boli po prawej stronie.moze rzeczywiscie to juz.w sumie to i lepiej by bylo.bo az tyle nie bede musiala zwlekac z testowaniem
 
My działamy od 9 dnia cyklu codziennie, dzisiaj już 13 dc i nadal. Wszystko dlatego, że w każdym kalkulatorze cyklu wychodzi co innego, a temperatury nie mierzę, bo póki co mam termometr rtęciowy, więc nie precyzyjny. Muszę kupić elektroniczny z funkcją zapamiętywania przynajmniej 10 ostatnich pomiarów. Taki będzie najlepszy. Jedyne czym się sugeruję to testami i obserwacją siebie. Rozumiem, że testy już zamówiłaś ? Jeżeli chodzi o "działanie" to nigdy za wiele :tak: Costa to też do Ciebie ;-)

Kilka godzin temu siedzę w necie i czytam o temperaturce w trakcie cyklu a tu mój luby podchodzi i mówi, że teorię już mam obcykaną teraz pora na praktykę i w ten sposób kolejne żołnierzyki wyruszyły na poszukiwania miejscówki na kolejne 9 miesięcy :tak: a nóż znajdą:-D
 
My działamy od 6 dni. I nie wiem czy cos z tego wyjdzie. Testów jeszcze nie zamówiłam..bo różnych opini sie nasluchalam. Jak nie wyjdzie w tym cyklu to kupie..teraz i tak mi sie nie przydadzą juz :) Dzisiaj 12dc źle spojrzałam.
 
Ja dzis mam zamiar podzialac z moim. Mam nadzieje ze damy rade :-D
Cos sie pogoda zmienia bo mam cala noge napuchnieta os kolana do kostki... dziewczyny nie lamcie sobie nog :p potem same problemy sa...

Co do mieszkania to chetnie zmiebie musze sie tylko dopytac bo nie chce stracic 500euro depozytu. Jakos to bedzie napewno :-D moj mnie tutaj molestuje wiec uciekam kochane xz
 
Ja dzis mam zamiar podzialac z moim. Mam nadzieje ze damy rade :-D
Cos sie pogoda zmienia bo mam cala noge napuchnieta os kolana do kostki... dziewczyny nie lamcie sobie nog :p potem same problemy sa...

Co do mieszkania to chetnie zmiebie musze sie tylko dopytac bo nie chce stracic 500euro depozytu. Jakos to bedzie napewno :-D moj mnie tutaj molestuje wiec uciekam kochane xz
Powodzenia :)

ja wcinam kolacje i tez zaraz lece dzialac :)
 
Costa, nie smutaj sie, jesteśmy z Tobą! Pomysł ze każda z nas w podobnej sytuacji jak Ty, a niektóre w gorszej nawet. Cierpliwości nam wszystkim potrzeba, a to najtrudniejsze. Całuje Cię wirtualnienw czółko

ale chyba coś w dzisiejszej pogodzie nie tak, bo ja mam tez taki mały dołeczek. Jak do tej pory uważałam, ze napewno juz zaskoczylam, to teraz jakoś tak mam wrażenie, ze sie może nie udało. Boje sie tego testowania. A to jeszcze kilka dni, nie mogę sie doczekać... Z jednej strony ciagle mnie boli podbrzusze, mam taki podpuchniety brzuch, normalnie NIGDY tak nie miałam, ale z drugiej strony boje sie ze sobie coś wmówilam.

dzisiaj byliśmy na łyżwach. Było super przez pól godziny, aż do momentu jak walnelam do tylu na dupę na kość ogonowa. I od tego momentu bardziej mnie brzuszek boli. A miałam unikać gwałtownych sytuacji.... Ale z drugiej strony, no przecież musimy żyć i robić to co lubimy, a nie tylko czekać na II.

Anna, moim zdaniem to dopiero sie zaczęły u Ciebie dni płodne, stad takie dolegliwości. Teraz serdeszkujcie i to z radością.

Australijka Twoje podejście mi sie bardzo podoba- od 9 dnia sexy, tak trzymać. Na pewno nie zaszkodzi a pomoc może bardzo. Trzymam kciuki&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Kurczę, wszędzie ostatnio widzę ciężarne...
Nawet dzisiaj na zakupach mój małżonek, tak sam z siebie stwierdził, że chyba ciężarne nas prześladują bo w jednym sklepie zobaczył 3 pod rząd :-) (i nie był to sklep z rzeczami dla niemowlaków :-p).


Też mam cichą nadzieję, że te testy się już nie przydadzą, ale na wszelki wypadek niech będą :tak:


Costa głowa do góry :happy2:
 
Do góry