reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Cześć Dziewczyny:-)
Ja też zaopatrzyłam się w testy owulacyjne+ ciążowe. Kupiłam w sklepie online Mojaowulacja.pl Paczka w 2 dni przyszła. Tylko szkoda, ze nie użyję ich w tym cyklu, muszę wyleczyć te przeklęte zapalenie macicy. Ale leżą w szufladzie i czekają na dobry czas:-)
Needi, też słyszałam o tym żelu, a także o drugim rewelacyjnym - Sylk, że pomagają w zqciążeniu. Ale ja jeszcze poczekam z takimi zakupkami. W ogóle szok, że w naszych czasach jest tyle wspomagaczy do zafasolkowania. Nasze mamy nie miały takiej możliwości, a my proszę testy owulacyjne, lubrykanty, ziołowe preparaty, dieta na chłopca lub dziewczynkę itp. Fajnie.
Ale dziś ładna pogoda się robi, trochę słońca zza okna i już ma się lepszy humorek.
Dziewczyny, a jakie macie preferencje co do płci? Wiadomo, że tak się nie da jak nam się chce, np. pstryk i masz chłopca, ale co byście teraz chciały ustrzelić? Ja marzę o dziewczynce na pierwsze dzieciątko, ale jak patrzę na moje przeszkody w staraniach, te infekcję, odwlekanie w czasie to już mi obojętnie co będzie. Oby tylko się już wyleczyć i szybko zajść w ciążę. I aby dziecko było zdrowe.
Anna, ale masz ładną i słodką córeczkę.
Moniqaa, trzymam kciuki za 21ego, to już niedługo, aby krwawica nie przylazła i były dwie krechy!
Coś cisza się robi, pewnie dziewczyny ma przyjemną pracę z mężami, aż łózko skrzypi:-)
Dobrej soboty!!!!!!!!!
 
reklama
Costa, jak ja robiłam testy, to najczęściej ok 18-19, dwie godziny przed nic nie piłam. I wtedy były najwiarygodniejsze wyniki. tak więc cierpliwości.
Który to dc u Ciebie?
U nas pewnie organizm po tym zapaleniu będzie musiał dojść do siebie i owu może być później.
A na kontroli to zwykłe usg wykaże czy nie ma już tego zapalenia? Jak to się stwierdza?
 
Aka85 ja chciałabym ogólnie mieć obie płcie ale na pierwsze fajnie byłoby mieć chłopca. Sama mam starszych barci i to super sprawa :). Ale i tak najważniejsze żeby było zdrowe.

A co do testów owu to ja też nic nie piłam dwie godziny przed i robiłam mniej więcej o tej samej porze?

Dziewczyny powiedzcie mi jak zrobić takie fajne suwaczki na odliczanie czasu ile się staramy. Nie mogę przerobić tych ciążowych, a chciałabym, żeby mi liczyło czas starania. Ładnie proszę o pomoc :-)
 
Aka ja mialam usg domaciczne w 3d a potem z kontrastem. Ale na zwyklym usg mi zdjagnozowali zapalenie bo bylo widac. Trzymam kciuki zebys sie szybko wyleczyla. U mnie dopiero 10dc ale w 8 juz cos wyszlo a teraz nic.... no coz bede robic tak jak wy... zero picia I wieczorem. Z tym piciem kiepsko bedzie bo ja duzo pije

Needi kliknij na moj sowaczek powinno cie przeniesc do strony i tam sobie wybierz
 
Costa tak już zrobiłam tylko mam tam do wyboru ciążowe, ale odliczające czas do urodzenia dziecka albo który miesiąc ciąży:confused:. A myślałam, że jestem mądra, ale tego zrobić nie umiem.:-D
 
Costa tak już zrobiłam tylko mam tam do wyboru ciążowe, ale odliczające czas do urodzenia dziecka albo który miesiąc ciąży:confused:. A myślałam, że jestem mądra, ale tego zrobić nie umiem.:-D

Jak klikniesz na moj sowaczek o dniach plodnych to tam z boku pisze probujemy zajsc w ciaze
A jak na ten drugi to na koncu listy jest odlicznie od/do zdarzenia


Aka moze wyjdzie moze nie.... ale cos juz powinno byc nawet slaba druga kreska
 
A mam to gdzieś. Odlicz ami 48 tygodni od końca lutego. Nieważne. Dziękuję za pomoc.
A co do owu to nie martw się bo ja jednego dnia miałam jedną kreskę a drugiego już dwie i to bardzo mocne, więc nie było jakiegoś powolnego zapowiadania owu tylko od razu mocny akcent. A nie powiem, że też myślałam, że jej nie będzie. Jeśli jesteś w 10 dc to rzeczywiście trochę wcześnie. Tak jak pisałam ja zaczęłam od jedenastego + 6 dni mierzenia, czyli przyszła dopiero 17 dc. Czekanie jest straszne:-)
 
Needi czekanie dobija... ja sobie siedze z drineczkiem... dawno nie pilam wiec mnie pewnie zaraz zetnie. Ale coz... jutro patryka trzeba sie wprawic :-D
 
reklama
o ja to bym sobie drineczka wypiła, ale już mam wewnętrzne stop :)
Co do płci to ja już chłopca mam więc dziewczynka by się przydała :tak: Chociaż nie wiedzieć zawsze byłam przekonana, że będę mieć dwóch chłopaków :) no zobaczymy co wyjdzie :-D Będę się cieszyć i z chłopca i z dziewczynki :-)

Dzisiaj padł mi zasilacz w komputerze, właśnie wymieniłam na nowy :-) na razie działa.
 
Do góry