reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Agaawa ja teraz przechodzę to samo. mam 28 dc i powinnam mieć @ i pobolewa mnie brzuch ale też i jajniki. Naczytałam się, że brzuch może pobolewać jak na @ na początku ciąży. Ale zrobiłam test i niestety negatywny.
Moniqaa a reklam pampersów nie ma więcej tak jak u nas?
 
reklama
Witam kobitki :)
Lece do rodzinki i bede wieczorkiem.
Dzisiaj juz 2 dzien boli mnie podbrzusze :( 13dc. Przedemna.
Dzisiaj snily mi sie 2 mocne krechy na tescie :(
 
Tempka mi troche spadla moze owu nadchodzi.
Kurcze wczoraj cos zle sie czulam po pujsciu do lozka strasznie niedobrze mi bylo wiec boboseksy brak. Ale dzis rano go dorwe :-D o bradziej ludzkiej godzinie bo u nas dopiero po 8. Pokdzieny na parade z okazjii patryka a on chce cos wypic to go i wieczorem dorwe bo mu sie wtedy wlancza poped :p

Kurcze pogoda taka brzydka a wczoraj tak ladnie bylo

Anna milego dnia u rodzinki. A sny to moze prorocze? Mi sie snily testy owu ze wkoncu mialam piekny test :-D

Needi moze za wczesnie jeszcze? Ile jestes po owu?

Moniqaa u nas tez wiecznie ciezarne... :-D


Mialam wam pisac. ..znalazlam witaminki w aptece z jodem i mam zamiar zakupic moze troche mi pomoze na tarczyce
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Needi reklam pampersów nie widziałam, albo nie zwróciłam na nie uwagi.

U nas dziś piekne słońce. Mąż w pracy, a samej nie za bardzo chce mi się iść na spacer...

Costa może jakiś weekendowy wypad nad morze? Tam i jod i podobno takie wyjazdy często mają swoje odzwierciedlenie w postaci fasolki ;-)
 
Witajcie,

a mnie dzisiaj w końcu temperatura wzrosła do 36,77. Bardzo sie cieszę, bo do tej pory miałam raczej niska. I bardzo mnie kość ogonowa boli po tym wczorajszym upadku.

Csta, dopadaj go! Hihi.... Zrelaksowany będzie lepiej strzelał:))

Needi, to trzymam kciuki za II &&&&&&&&&&&&
 
Moniqaa ja mieszkam nad oceanem :-D do morza mam jakies 240km w jedna strone a samochodu nie mamy. Jako dziecko mieszkalam nad morzem w gdansku...i tarczyca byla spoko cos kolo 1.2 a od wyjazdu do irlandii sie pogorszylo

Kurcze dopadlam mojego ale znowu bez finishu.... on jest dlugodystansowiec dawet przy pieszczotach dlugo mu schodzi ale teraz wogole nic.... nie wiem co robic. Moze dzis po piwku.... przydaloby sie przepchac jajca bo ostatnio seksik byl w walentynki.... wiec starymi plemniorami mnie nie zaplodni :-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Monigaa, ja ostatnio też zauważyłam wysyp dziewczyn z brzuszkami. Na wiosnę będzie to bardziej widoczne, bo po pierwsze ładna pogoda i większa chęć na wychodzenie z domu, po drugie grube kurtki się zrzuci i będzie widoczny brzuszek. Ale jeszcze trochę i my dołączymy do takiego fajnego widoku:-) Ja byłabym bardzo szczęśliwa, gdybym zaciążyła do świąt BożegoNarodzenia. I z dzidzią w środku siedziałabym na Wigilii.
Costa, ja patrzyłam na necie ulotki witamin, jest taki zestaw dla kobiet starających się lub w ciąży - Vitamin Mama, jest też jod. Plusem jest, że te witaminki tanie. Chyba się w nie zaopatrzę jak tylko skończę leczenie. I zobacz, ze dużo preparatów dla kobiet w ciąży ma jod.
A Twój men to chyba ma jakieś stresy. Może pogadaj z nim.
Needi, a który dc u Ciebie?,
Anna, pewnie owulka daje o sobie znać. Działajcie dalej:-):tak:
Dziewczyny, oglądałyście Nad Życie? Ja wczoraj sobie włączyłam, piękny film, wzruszający i bardzo mi się podobał. Choć nie obyło się bez płaczu. No, ale ja się często wzruszam na filmach.
Dobrej nd!
 
Aka ja mieszkam w irlandii wiec musze sie w tutejsze witaminki zaopatrzyc. Akurat dla starajacych sie nie maja jodu wiec normalne kupie. Co do mojego to on chyba poprostu jest zmeczony. Tylko nie wiem czyk bo nie pracuje... moze od tego grzyba? Czytalam ze moze powodowac zmeczenie jak sie wdycha... damy rade :tak:
 
Witam :) Dopiero wróciłam :)
Niunia zasneła ,rodzice już po serduszkowaniu :) kolejne wieczorkiem.
Brzuch przestał juz boleć..za to śluz zrobił sie białawy i dziwnie granulowaty :( ehhh.. na szczescie sygnalizator na ovufriend nie zmienił koloru na czarwony.nadal zielono :)
Jak wam mija niedzielny dzionek ?
 
reklama
Anna to fajnie ze mala daje wam czas :-)
U mnie spoko ogladamy tv i pijemy drineczki. Moze na jakies balety skoczyny ale nie wiem
 
Do góry