reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

WITAJCIE MOJE KOCHANE , PRZPRASZAM WAS ZE ZNOW NIE BYLO MNIE PERE DNIZ WAMI ... AH TEN MUJ INTERNET OST MI COS B. SZFANKUJE :( WITAM NOWE STARACZKI - WITAJCIE DZIEWUSZKI JEZELI CHODZI CO U MNIE TO JUZ PISZE KOCHANE POSPRZATALAM SOBIE JUZ W MIESZKANKU A NAWET KUPILAM SOBIE NOWA FIRANKE DO OKNA :-):-) WIECIE ZAUWAZYLAM ZE TERAZ BYLE CO ZROBIE W DOMCIU I CZUJE SIE ZMECZONA JAK NIE WIEM, MASAKRA .... JAK TAK BEDZIE DO KONCA CIAZY :tak: MUSZE TROSZKE WAS POCZYTAC BO JEST TROSZKE HEHEHE:szok:
 
reklama
Anna to fajnie ze mala daje wam czas :-)
U mnie spoko ogladamy tv i pijemy drineczki. Moze na jakies balety skoczyny ale nie wiem
Daje..ale mam mega doła :( nie wiem jak ja wytrzymam do 04.04 :( tez chetnie bym wyskoczyła sie zabawić..ale nie moge bo z małą siedze i nie ma jej z kim zostawic.
 
Anna popilnowalabym ci malej gdybym byla blizej. Ny testujemy tego samego dnia bo ja tez 4.04.

Wypilam 3 drinki i mam dola... watpie zeby bylo co testowac....
 
Anna popilnowalabym ci malej gdybym byla blizej. Ny testujemy tego samego dnia bo ja tez 4.04.

Wypilam 3 drinki i mam dola... watpie zeby bylo co testowac....
:) o ! przynajmniej nie jestem sama :)
Ja 2.04 mam dostać @ ale moze sie przesunąć przez to ze sie staramy. ale właśnie wole poczekać do 4.04 :) MOdle sie by nie przyszła :) za Ciebie też trzymam kciukasy i to baaaaaaardzo mocno. oby ten czas był dla nas szczęśliwy
 
TROSZKE WAS NADROBILAM HEHEE COSTA - TAK POLICZYLAM TO BEDZIE POCZATEK 6 TYGODNIA ANNA2101- SUCHAJ KOCHANA ROZUMIEM CIE JA TEZ CZASMI MIEWAM TAKIE DOLKU ALE WLANCZAM SOBIE MIJA ULUBIONA MUZYCZKE I TROSZKE LAPEIJ MI SIE ROBI TO MOJA RADA ..... ŻABUCHA - SUCHAJ JA TEZ ROBILAM NA POCZATKU HCG I WYSZEDL NEGATYWNY , A TU WIDZISZ ... POCZEKAJ JESZZCZE CHWILKE I ZROB PONOWNIE TESCIK KOCHANA.. WIECIE JA NIGDY NIE ROBILAM TESTOW OWULACYJNYCH BO JAOOS NIE ZNALAM SIE NATYM ZABRADZO... MARCELA- TERAZ TYLKO MUSI BYC LEPIEJ , GLOWA DO GORY BEDZIE DOBRZE . ŻABUCHA - COS MI SIE WYDAJE ZE JESTES KOLEJNA Z DWOMA KRESECZKAMI , TAKIE MOJE TEZ PRZECIUCIE I BARDZO DOBRZE TERAZ TO JUZ Z GORKI WSZYSTKIE DO KONCA ROKU BEDZIEMU MAMCIAMI:tak::tak::tak: A CO DO AMOTAKSU I DICLOFONACU TO BRALAM TE LEKI I POWIEM ZE SA B. DOBRE I MAM DOBRA OPINIE O TYCH LEKACH SKUTECZNE I TANIE SA :) TO FAKT MEZCZYZNI TO TRUDNY CZASMI ROZDZIAL W NASZYM ZYCIE ZEBY ICH DO CZEGOIS NAMUWIC EH AMUJ A. JAKIES TYDZIEN TEMU POW MI TEZ Z E ZUCA PALENIE CO BYLAM W SZOKU DUZYM ALE CO NIE PALIL 4 DNI .... A W 5DNIU WYPALIL 2 PCZKI I POCU OBIECYWAL ...
 
Hej dziewczyny :)
czy moglabym sie do Was przylaczyc???
to moj drugi cykl staran, choc zaczelam w listopadzie:sorry2:
ale moj pierwszy cykl mial ok 52 dni - nieudany , kolejny musielismy odpuscic i ten jest jak najbardziej starankowy;-)
teraz juz jestem na ostatniej prostej - czyli czekanie
ale potrzebuje wsparcia a widze, ze wy prawie wszystkie w takiej samej sytuacji i wiem ze zrozumiecie:tak:
zapuscilam korzenie na listopadowych starankach ale polowa dziewczyn juz ma dzidzie w brzuszku, niektore juz zblizaja sie do polmetka...ahhh

zycze wszystkim z Was upragnionych 2 kreseczek:tak:


aaaa i cos o mnie :D mam 30 lat, dwie pociechy,
mieszkam w UK juz 7 lat i osiadlam tu juz na stale, tu jest moj dom ( w kazdym tego slowa znaczeniu) :)

pozdrawiam :-D
 
TROSZKE WAS NADROBILAM HEHEE COSTA - TAK POLICZYLAM TO BEDZIE POCZATEK 6 TYGODNIA ANNA2101- SUCHAJ KOCHANA ROZUMIEM CIE JA TEZ CZASMI MIEWAM TAKIE DOLKU ALE WLANCZAM SOBIE MIJA ULUBIONA MUZYCZKE I TROSZKE LAPEIJ MI SIE ROBI TO MOJA RADA ..... ŻABUCHA - SUCHAJ JA TEZ ROBILAM NA POCZATKU HCG I WYSZEDL NEGATYWNY , A TU WIDZISZ ... POCZEKAJ JESZZCZE CHWILKE I ZROB PONOWNIE TESCIK KOCHANA.. WIECIE JA NIGDY NIE ROBILAM TESTOW OWULACYJNYCH BO JAOOS NIE ZNALAM SIE NATYM ZABRADZO... MARCELA- TERAZ TYLKO MUSI BYC LEPIEJ , GLOWA DO GORY BEDZIE DOBRZE . ŻABUCHA - COS MI SIE WYDAJE ZE JESTES KOLEJNA Z DWOMA KRESECZKAMI , TAKIE MOJE TEZ PRZECIUCIE I BARDZO DOBRZE TERAZ TO JUZ Z GORKI WSZYSTKIE DO KONCA ROKU BEDZIEMU MAMCIAMI:tak::tak::tak: A CO DO AMOTAKSU I DICLOFONACU TO BRALAM TE LEKI I POWIEM ZE SA B. DOBRE I MAM DOBRA OPINIE O TYCH LEKACH SKUTECZNE I TANIE SA :) TO FAKT MEZCZYZNI TO TRUDNY CZASMI ROZDZIAL W NASZYM ZYCIE ZEBY ICH DO CZEGOIS NAMUWIC EH AMUJ A. JAKIES TYDZIEN TEMU POW MI TEZ Z E ZUCA PALENIE CO BYLAM W SZOKU DUZYM ALE CO NIE PALIL 4 DNI .... A W 5DNIU WYPALIL 2 PCZKI I POCU OBIECYWAL ...
:) spróbuje sobie wlączyć i troche sie wyluzować. jakoś wytrwam do tego testowanka :)
Hej dziewczyny :)
czy moglabym sie do Was przylaczyc???
to moj drugi cykl staran, choc zaczelam w listopadzie:sorry2:
ale moj pierwszy cykl mial ok 52 dni - nieudany , kolejny musielismy odpuscic i ten jest jak najbardziej starankowy;-)
teraz juz jestem na ostatniej prostej - czyli czekanie
ale potrzebuje wsparcia a widze, ze wy prawie wszystkie w takiej samej sytuacji i wiem ze zrozumiecie:tak:
zapuscilam korzenie na listopadowych starankach ale polowa dziewczyn juz ma dzidzie w brzuszku, niektore juz zblizaja sie do polmetka...ahhh

zycze wszystkim z Was upragnionych 2 kreseczek:tak:


aaaa i cos o mnie :D mam 30 lat, dwie pociechy,
mieszkam w UK juz 7 lat i osiadlam tu juz na stale, tu jest moj dom ( w kazdym tego slowa znaczeniu) :)

pozdrawiam :-D
Witamy,Witamy :) Trzymam mocno kciuki by się udało :)
 
tiluchna witamy serdecznie. Ja już zdążyłam zauważyć, że znajdzie się tu zrozumienie. I dobre rady. Dobrze trafiłaś. 
Mam teraz 28 dc. Test- 1 kreska. Czekam na @. 
Costa nie miej doła bo nie wiem czy wiesz, ale wyczytałam, że dziecko najszybciej począć na urlopie, dlatego że kobieta jest wtedy wypoczęta i zrelaksowana:tak:
 
reklama
Needi jestes pewna na 100%:dry:? moze za wczesnie jeszcze??

ah no wlasnie tego zrozumienia i podekscytowania i rozmowy o objawach;-)

potwierdzam, ze w ciaze czesto zachodzi sie nie wiedzac kiedy
ja tak mialam z pierwszym dzieckiem
po 1.5 staran gdy w koncu zmienilam prace, styl zycia i zaczelam ponownie wracac do normalnosci (od starankowej) dowiedzialam sie ze jestem w ciazy:szok::tak::tak:
 
Do góry