reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Co do plci ja bym bardzo chciala chlopca ale wazne zeby bylo zdrowe. Marzy mi sie chlopiec bo bardzo podobaja mi sie ciuszki :-D dziewczece juz nie tak bardzo bo tu trudno o cos innego niz roz :dry: coz najwyzej moja panna bedzie chlopczyca :-D
 
reklama
Mnie dopadl jakis dolek :( jestem prawie przekonana ze sie nie uda. Non stop czekam i licze dni do @ i mam nadzieje ze nie nadejdzie :( ale jakos brak mi wiary.
 
Anna a ktory to dzien cyklu? Ja bede trzymac za ciebie kciukasy!!! Mam wiare w kazda z was...tylko nie w siebie... jestem prawie pewna ze owu nie bedzie bo moja tempka taka wysoka camy czas :-(
 
Dziewczyny to jest to. Niby czeka się z nadzieją, że jednak się udało, ale żeby później nie było ogromnego zawodu, to mówimy sobie, żeby się zbytnio nie nakręcać bo nic z tego pewnie nie będzie. Ja mimo tych symptomów nadejścia @ głupia nadal w duchu myślę, że może nagle to wszystko się zatrzyma i go nie będzie. 
 
Ja siedze i zamulam. Wisi nademna to co lekarz powiedzial...denerwuje, dziala depresyjnie.... nawet mi sie seksic nie chce.... brzuch mnie jakos znowu boli i tylko sie modle zeby to byla owu a nie znowu zapalenie. Nawet juz plakac nie mam sily... deprecha na calego za oknem pada deszcz i wieje. ...
Zazdroszcz tym z was ktore juz maja dzieciaczki.... przynajmniej wiecie ze mozecie miec dzieci...a ja? Eh.... o dupe rozbic takie dnii....nienawidze weekendow
 
U mnie 10dc a boli mnie tak jak na zapalenie.
Kurcze bedziemy sie chyba przeprowadzac. Od dwoch tygodbii nie mozemy sie doprosic o naprawde kuchenki i pieca wiec nie ma jak gotowac obiadow... teraz sie boiler cos psuje bo slabo grzeje. I wszedzie jest grzyb cholerny ogrzac sie tego nie da..caly dzien ogrzewanie chodzi a jak wylacze tonpo pol godzinie swoj oddech widze.... a place 500euro za mieszkanie:no:musze sie isc spytac prawnika czy w takim przypadku moge sie wyprowadzic na podstawie ze oni zlamali umowe bo chce odzyskac depozyt
 
Ja siedze i zamulam. Wisi nademna to co lekarz powiedzial...denerwuje, dziala depresyjnie.... nawet mi sie seksic nie chce.... brzuch mnie jakos znowu boli i tylko sie modle zeby to byla owu a nie znowu zapalenie. Nawet juz plakac nie mam sily... deprecha na calego za oknem pada deszcz i wieje. ...
Zazdroszcz tym z was ktore juz maja dzieciaczki.... przynajmniej wiecie ze mozecie miec dzieci...a ja? Eh.... o dupe rozbic takie dnii....nienawidze weekendow

Costa :no: uszy do góry ! Musisz myśleć pozytywnie, albo przynajmniej odrobinę się postarać. Pamiętaj, że takich jak Ty jest nas tu wiele i nie poddajemy się. Za cyklem przychodzi kolejny cykl i mimo braku dwóch kresek dalej próbujemy. Niektóre po wiele lat i czasem dopiero po wielu latach przychodzi ten upragniony moment. Jesteśmy tu z Tobą babo! :tak:

Poza tym widzę, że więcej zwaliło ci się na głowę (mieszkanko). W życiu tak już jest ,że raz na dole raz na górze. Jeżeli teraz wszystko na nie to później wszystko na tak będzie. Sinusoida ;-)
 
Ostatnia edycja:
Moj chlop to ma magiczny dotyk albo uj wie co bo wlaczyl piekarnik i dziala...z tym ze nie grzeje. :no:
Australijka wiem ze nazekam i glupio mi bo wiem ze jest duzo dziewczyn w gorszej sytuacjii alo jakos mi sie tak zebralo :sorry:
 
reklama
Costa- moze rzeczywiscie czas cos pomyslec z tym mieszkaniem. Wlasciciele powinni cos z tym zrobic a nie was olac.
Niby kolo pon-wt powinnam miec owulke. Moze sie przyspieszyla jakos
 
Do góry