reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Karola wiem ze nie robi sie rano ale ktorejs z dziewczyn wychodza rano a po poludniu juz nie. Mi tylko raz wyszlo cos a teraz zupelnie nic. Bede probowac dalej.

Moniqaa ja kupuje paskowe na ebay'u bo sa najtansze. Za 40 owu plus 5 ciazowych zaplacilam 8euro z prsesylka a w aptece kupilabym 10 twstow za prawie 18euro
 
reklama
ja kupowałam na allegro, też w pakiecie, 30 owu + 5 ciążowych za niecałe 20 zł (licząc już z przesyłką) ale te ciążowe dodają o czułości 25 mIU/m a teraz kupię sobie te czulsze, 10 mIU/m.
 
Właśnie przeglądam allegro. Tego tyle jest, że ciężko coś wybrać (tym bardziej jak się jest takim laikiem jak ja :-(). Ceny jednak do przeżycia :) Taniej niż w aptekach.
 
monika bierz najtańsze, takie w zestawie najlepiej owu + ciążowe. Sprawdź od którego sprzedawcy najwięcej kupują i sprawa rozwiązana. Ja tak zrobiłam i jest ok. No tyle, że teraz jestem mądrzejsza i jak będę następnym razem kupować to ciążowe kupię sobie czulsze, żeby móc wcześniej zatestować bo mnie nerwy zżerają :-)
 
Costa ja bym chyba nie wytrzymała... Na szczęście nie mam teraz testów, wiec mnie nie kusi :-p

Zakupy zrobione. @ planowo 20 lub 21, więc do tego czasu testy spokojnie powinny dotrzeć ;-)
 
Moniqaa tobie tw testy owu nie beda potrzebne mowie ci :-D

Ja tez pewnie nie wytrzymam. Ale dalam juz mojemu mu zchowac do 4kwietnia :-D
 
kiedy przeczytałam ulotkę to nie mogłam wybrać, żadnego cyklu pod siebie bo miałam nieregularne więc wyczytałam, że w takim przypadku najlepiej zacząć od 11 dnia cyklu. Mi pokazało owu dopiero przy szóstym pasku.

A dzisiaj kupiłam sobie na allegro żel ułatwiający płynięcie plemnikom:-). Pre-seed. Niby używa się tylko podczas owulacji. Przyda się na następną owu.
 
Ostatnia edycja:
U mnie ovu dalej negatywny. Ale jeszcze wczesnie jest. Tylko mnie martwi ze wtedy wyszly dwie krechy a teraz ciagle Jedna niewazne kiedy robie.... zaczne chyba po 22robic....moze wtedy wyjdzie.

Milego weekendu dziewczyny


Karotko gdzie sie podziewasz???
 
reklama
U mnie ovu dalej negatywny. Ale jeszcze wczesnie jest. Tylko mnie martwi ze wtedy wyszly dwie krechy a teraz ciagle Jedna niewazne kiedy robie.... zaczne chyba po 22robic....moze wtedy wyjdzie.

Milego weekendu dziewczyny


Karotko gdzie sie podziewasz???
 
Do góry