reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

reklama
marce_la witamy :) Trzymam strasznie mocno kciuki za Ciebie. Skoro sie tak nacierpialas, teraz MUSI byc wszystko dobrze!!! Innej opcji nie bierz pod uwage :*
 
Bedziemy dzialac od dzis :-D ucieszona jestem z tej slabej kreski jakby to ciazowy byl :-D znaczy ze cos sie dzieje :-D

Bede se musiala znalesc zajecie na swieta bo od 22 do 8 mam wolne a 7 najszybciej chce testowac bo to termin @ :-D a jak w domu bede siedziec to mnie rozniesie... powiem mojemu zeby mi kase zabraln i testy ciazowe do 7 kwietnia schowal :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Bedziemy dzialac od dzis :-D ucieszona jestem z tej slabej kreski jakby to ciazowy byl :-D znaczy ze cos sie dzieje :-D

Bede se musiala znalesc zajecie na swieta bo od 22 do 8 mam wolne a 7 najszybciej chce testowac bo to termin @ :-D a jak w domu bede siedziec to mnie rozniesie... powiem mojemu zeby mi kase zabraln i testy ciazowe do 7 kwietnia schowal :-D

Costa, mnie juz roznosi - nchetniej bym codziennie testowala :laugh2: Powstrzymuje mnie logika, bo to w koncu 12 dc i nie ma zupelnie sensu, ale test czeka na komodzie i kluje w oczy :rofl2: Ja wytestuje najwczesniej 31 marca, dam znac co i jak, a Ty pisz, czy na owulacyjnych masz juz kreske mocniejsza od testowej :-p
 
cześć marce_la :-)

Costa, widać, a jak już widać to znaczy, że ruszyło :)

Mi się dzisiaj coś pokiełbasiło, że jest piątek i że jutro wolne mam :confused2: No coś mi się poprzestawiało, rozczarowana jestem :confused2:

A testów właśnie też nie kupiłam, bo wiem, że ile bym nie kupiła to tyle wykorzystam i nie kupuję :) ( na razie :-D )
 
reklama
No ja wedluh owu friend mam dostac @ 5. Ja mysle ze jak wkoncu owu bedzie na testach i na tempce to odlicze 15dni i zatestuje
 
Do góry