reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

reklama
costa do boju!!!! :-D

witam nowe staraczki, hehe ja na tym wątku jestem chyba jedną z dłużej starających się dziewczyn..

oby marzec był dla mnie szczęśliwy!
 
Cześć dziewczyny. Ostatnio nie pisałam, bo nie miałam weny i trochę spraw na głowie. Zmieniłam lekarza ginekologa, i to dzięki forum BB znalazłam nową ginekolog:-). Od paru tygodni bolał mnie brzuch i krzyż, ale moja ówczesna lekarka to lekceważyła, uważała, ze to jelita pewnie, jakieś zatrucie itp. I nie robiła żadnych badań. Więc poszłam do nowej i po zbadaniu się okazało, ze mam zapalenie macicy. Więc jestem na antybiotykach i czopkachi, raczej starania mi się przesuną. A na tamtą ginekolog chyba napiszę opinię, jak to ona leczy i traktuje pacjenta. Zgroza.
No i wracam do pracy. To tyle o mnie:-).
Costa, czy Twój mąż musiał też być leczony antybiotykiem? Bo martwię się, czy aby mąż nie ma jakiś bakterii i ja się wyleczę,i będzie błędne koło.
A teraz powiedzcie czy są już dwie kreseczki na naszym forum? Bo nie wiem, jak nadrobię Was i co u was się dzieje dobrego. No i zabiegana jestem, bo wracam do pracy, jutro mam szkolenie:) A w pn do środy byłam na agro u męża i zero dostępu do neta. Oj, jestem ciekawa co mnie ominęło. I witam nowe dziewczyny:-)
No i Dziewczyny, trzymam mocno kciuki za dwie krechy:)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wiosna idzie, wiec na pewno będzie zaciążanie grupowe.
 
Cześć

Marce_la -witaj i tutaj:)

Costa to powodzenia w staraniach&&&&&&&&.

Aka- Dobrze ,że trafiłaś wreszcie do dobrego lekarza.Mam nadzieję,ze teraz szybko się wyleczysz i będziesz mogła zacząć starania.
Ale normalnie zgroza jak się nieraz słyszy o lekarzach olewających sobie pacjentkę.

Karotka- a może byś sobie też brała witaminę B6?To jest tylko witamina, na pewno nie zaszkodzi a może Ci wszystko ustawi ładnie ta , jak Karoli.

Karola oby ten cykl starań był owocny &&&&&
 
Aka ja bylam na dwoch antybiotykach i mocnych tabletkach przeciwbolowych. Bylam w szpitalu tydzien z powodu boli i omdlen. Co do mojego chlopa to nie dostal nic ale mial robione badania na rzezaczke I klamydie i byl czysty. Ja tez mialam badania i bylam czysta. Czy twoj gin bral wymazy na te bakterie? Ona sa najczestrza przyczyna zapalenia macicy. Ja akurat mialam podobnonod przeziebienia jajnikow i lekarz mowil ze fakt powstrzymywania okresu tabletkami nie byl obojetny. Czesto tez zapalenie przenosi sie z innego miejsca. Ja akurat przed tym mialam ostre zapalenie zeba i wyrywany.

Najlepiej zeby twoj maz sie przebadal pod katem bakterii przenoszonych droga pluciowa
Czy gin dal ci zwolnienie? Bo przy tym powinno sie duzo lezec w cieple najlepiej pod koldra z cieplym okladem.
 
A I mialam dodac ze Anusia ma dwie kreseczki :-D

Jeszcze mialam pisac ze wstrzemiezliwosc seksualna obowiazuje ale to chyba gin mowil? A jakie antybiotyki dostalas I na jak dlugo? Jeszcze dodam ze mi lekarz kazal czekac ze starankami do ponownego badania tydzien po skonczeniu antybiotyku
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
I wcięło mojego posta.
Karola, to, że nie zaciążyłaś to często tak jest, że stresy, stany zapalne, antybiotykoterapia prze 7-10dni przesuwa, hamuje ją, albo ogólnie biorąc,utrudnia zajście w ciąże. Ale masz nowy cykl, zdrowy i się uda:-)
 
Costa, Nie dostałam L4 bo jeszcze nie jestem zatrudniona, moja lekarka nie wie, że zaczynam pracę w pn. W weekend wyleżę to. Mam jeden antybiotyk, a wymazu nie można było wziąć, bo był początek okresu, nie było co czekać, bo okres dodatkowo wzmacnia bakterie. Po 10 dniach mam się zgłosić do niej czy to pomogło. I prawdopodobnie mąż też dostanie antybiotyk, ten sam co ja. A te bóle krzyża to co innego dodatkowo, to nie od tego zapalenia, tylko rwa kulszowa. Musiało nas przewiać porządnie . Przyznam, ze nowy antybiotyk pomaga, już lepiej się czuję:-)
Anusia, gratuluję:-):-)!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
To super ze juz lepiej. Ja bralam antybiotyki najpier Wlasnie 10 dni dwa razy dziennie a potem mi dolozyli na jeszcze dwa tygodnie. Dwa rozne antybiotyki dwa razy dziennie.... ale ja mialam dodatkowo zapalenie obydwu jajnikow. Trzymaj sie kochana :-D
 
Do góry