reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

reklama
Cześć,

ale musiałam nadrobić... :-)
U nas bez zmian i już czuję w kościach, że @ nadejdzie :crazy: Co prawda dziś 23dc ale już mnie wszystko boli :crazy: No nic powoli trzeba pomyśleć nad kwietniem :-(
 
Moniqaa na razie tak jak pisze Callinka: "dopoki @ nie ma, jest nadzieja :))"

A poza tym: każdy ma szansę dopóki walczy :happy:
 
Anna moze za dobrze sie bawiliscie I poprostu jakies naczynko ci peklo a moze plamienie owulacyjne? Ja czasem plamie po igraszkach zalezy to od pozycji.
Mam taką nadzieje że nic złego. napewno nie owulka. temp 36.7 dzisiaj 10dc. owulka jakos we wt powinna być. bedziemy dzien w dzien kompulawać :D moze trafimy :D
 
To streszczę nieco moją historię...
3 mies temu, moje maleństwo się niestety rozmyśliło - byłam w 13 tc, rozwój zatrzymał się na 7... w USG brak akcji serca :-(... później szpital, leki, okropny ból - mimo to "brak efektów", zabieg... przez kolejne dwa mies nie było wiadomo czy nie czeka mnie kolejna wizyta w szpitalu - nie oczyścili mnie dobrze, kolejne leki, kolejne bóle... szkoda gadać...na szczęście okazało się, że się udało i wszystko wróciło do normy (poza moją psychiką oczywiście) ale 2 cykle już za mną... od początku marca zaczęliśy więc działać :-) i nie mam zamiaru poddac się szybko :) teraz jestem w 25dc ogromnie liczę na to, że @ nie przyjdzie ale pewnie nic z tego, bo już mnie pobolewa brzuch...
w ciążę zaszłam w 2 cyklu po odstawieniu tabl anty, więc mam nadzieję, że tym razem nie zajmie mi to wielu miesięcy - chociaż już wiem, że natura bywa brutalna i przewrotna :confused:
 
reklama
Czesc marce_la (*) dla malenstwa. Trzymam kciuki.za szybkie zaciazwnie

Dziewczyny u mnie przelom. Mam druga krwske na tescie owu. Co prawda slaba ale jest :-D cos sie rusza... oby owu byla ladnie

Wzuce wam fotki. Kiepsko widac na zywo jest lepiej 20130314_143005_LLS.jpg20130314_142902.jpg20130314_142845.jpg
 

Załączniki

  • 20130314_143005_LLS.jpg
    20130314_143005_LLS.jpg
    17,3 KB · Wyświetleń: 23
  • 20130314_142902.jpg
    20130314_142902.jpg
    19,4 KB · Wyświetleń: 28
  • 20130314_142845.jpg
    20130314_142845.jpg
    13,3 KB · Wyświetleń: 34
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry