reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Dziewczyny, już myślałam, że dzisiaj nie doczytam tego wszystkiego. Ale się nam rozkręciło:-)
Witam wszystkie nowe Staraczki !
Ja dopiero wróciłam z pracy. Już się lekarz z którym pracuje dopytuje czy są te dwie kreski czy nie, a ja no to, że jeszcze za wcześnie testować! W każdym razie powiedziałam mu jakie mam objawy i stwierdził, że jak to nie ciąża to mam problem )-:
Dzisiaj 30 dc ale twardo czekam... ale do niedzieli hi hi. Bo stwierdziłam, że to bedzię 33 dc i powinno już wyjść. Jak myslicie? Dzisiaj zauważyłam śluz lekko podbarwiony na brązowo. Nie wiem czy to na @ czy na jej brak... Siara nadal się pojawia po naciśnięciu brodawki a na piersiach mam istną sieć żyłek, z czego najbardziej je widać przy otoczce brodawki, na której zresztą powyskakiwały mi małe białe krosteczki, czytałam że to gruczoły montgomery'ego.
 
reklama
Łooooo Zabucha, testuj, prawie jestem pewna, ze będziesz następna!

Fuma- piękny ten twój wykresik. Tez mam nieodparte wrażenie, ze sie cieszyć będziesz. Kiedy Ty testujesz?

ja dzisiaj puscilam pawia, coś sie gorzej poczułam i na dodatek w domu... Nie wiem o co chodzi.... Ale mam nadzieje:))

witam nowa koleżankę!
 
Oj, oj... przewiduję same podwójne kreski :-)
Tak czytam i czytam i Wam zazdroszczę....

Miłego wieczorku, a w sumie to już nocy ;-)
 
Costa, najpierw miałam Amotaks, ale został zmieniony na Xorimax 500 na 10dni, plus czopki Diclofenac. Czyli mogę się spodziewać kolejnych antybiotyków, wiadomo, ze to nie lekka sprawa. Jak tylko mogę to siedzę w domu, ale wiadomo, ze nie da się tak całego dnia. Jutro w firmie będzie ciepło, a potem do domu i pod pierzynkę. A jakie Ty miałaś antybiotyki? Ja muszę na kontrolę iść po tych 10dniach, kiedy u Ciebie antybiotyki przyniosły poprawę? Bo ja już zaczynam świrować, dotykam podbrzusze i patrzę czy jest ten dziwny ból. No i dalej go czuję. A męża wyślę na badania, ale i tak pewnie będzie antybiotyk brał. To miałaś bóle, że tylko szpital pomógł, oj to biedna się namęczyłaś. Ja najgorzej jak coś podnoszę, to boli podbrzusze, i jak siedzę. Mam wrażenie, że w nodze mrowi czy coś w tym stylu, nie ból, ale tak dziwnie.

Miło wiedzieć, ze są dwie krechy na forum, fajnie marzec się zaczyna. Coś czuję, że będzie więcej tych dwóch krech w marcu.....:-)
 
Aka moj bol byl dziwny takie uczucie rozpychania i jak sie ruszalam to rwace jakby mnie od srodka rozrywalo czesto nie moglam zmienic pozycji. Spac tylko zwinieta z kolanami pod broda. Do nog tez szlo az do kolan taki mrowienia I szczypania. Ja bralam Flagyl 500mg i ByMicin 400mg obydwa dwa razy dziennie wiec spore dawki. W szpitalu dostawalm cos jeszcze dozylnie ale nie wiem. Mi bole zaczely ustepowac po dwoch tygodniach potem czasem sie pojawialy ale nie tak silne a jak odstawilam tabletki antykoncepcyjne to jak reka odjol. Mam nadzieje ze tobie lepiej pojdzie. Ja mialam pozno wykryte bo mnie lekarz zbywal ze pewnie jelita wlasnie... dopiero jak zaczelam wymiotowac mdlec I dostalam goraczki (jakos 2tyg po pierwszych objawach) wyslal mnie do szpitala I tam mnie juz zatrzymali i sie okazalo ze na jajniki sie zucilo tez. Ale tobie szybko wykryli i antybiotyki juz pomagaja wiec sie nie martw bedzie super git wylecza szybciutko :tak:
 
Dziewczyny &&&&&&&&&& za te Wasze dwie kreseczki ;) może to będzie zaraźliwe i przejdzie na nas wszystkie :)
Niech marzec będzie owocny ;) dobrej nocki!
 
reklama
testowałam 26 dc, ale wyszło negatywnie

to 33 dc już powinno wyjść :tak:

A ja się zbieram powoli do pracy. Mój teść na dzisiaj załatwił jednak tych tynkarzy :-D. Niepotrzebnie tylko tyle szumu narobił :) A ja już mam nadzieję, że cieplutko się zacznie robić, bo już bym sobie jakieś drzewka zaczęła sadzić :)

Costa, a Ty dzisiaj do lekarza, z tego co pamiętam?
 
Ostatnia edycja:
Do góry