reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Callinka z tą owulacją to różnie bywa i wcale nie koniecznie musi wychodzić tak równiutko.
Ja w tym cyklu zrobiłam w 9 dniu cyklu (tzn. we wtorek) i były dwie ovu kreseczki, środa i dzisiaj to samo więc nie ma reguły. Po prostu paczka testów i testuj testuj testuj :tak:
 
reklama
Ja dzisiaj zrobilam pierwszy owu tescik - 12 dc, a wynik negatywny :((
To startujemy z tej samej pozycji - obysmy nalezaly do tych szczesciar, ktore w pierwszym cyklu widza dwie kreseczki :)) Ja z testowaniem czekam do 31 marca :))
Ja czytalam ze testu owu nie powinno sie robic rano tylko ponpoludniu bo rano organizm produkuje hormon i w moczu go jeszcze nie bedzie.
U mnie dopiero 6 dzien cyklu od pierwszego lekkiego krwawienia a jesli liczyc od plamien to 8dc wiec nie taka wielka roznica
 
Ja też czytałam, że trzeba robić popołudniu :tak:, ale nie wiedziałam czemu :)

A mi ovufriend przesunął owulację o jeden dzień do przodu :-) jakąś ruchomą mam tą owulkę w tym miesiącu :-)
 
Kurcze a ja robię testy rano ... czyli są trzy wyjścia: 1/ testy wychodzą błędne 2/ mam hiperovu i poziom hormonów jest mega wysoki 3/ może jednak pora nie ma znaczenia:eek:
 
Callinka z tą owulacją to różnie bywa i wcale nie koniecznie musi wychodzić tak równiutko.
Ja w tym cyklu zrobiłam w 9 dniu cyklu (tzn. we wtorek) i były dwie ovu kreseczki, środa i dzisiaj to samo więc nie ma reguły. Po prostu paczka testów i testuj testuj testuj :tak:

Kurcze mnie tez wyszly dwie kreski, ale druga bledsza. Na opakowaniu jest napisane, ze to ozn wynik negatywny, czyli sama obecnosc drugiej krechy nie wystarczy... Hmmm ale dwie kreski sa, wiec chyba jakas tam ilosc tego hormonu jest :eek: juz nic z tego nie rozumiem. Jak myslicie - musza byc dwie jednakowe krechy lub krecha ovu mocniejsza?

Moze testy jakies lewe? ;-)
 
Ostatnia edycja:
Calinka kreski muszą być takie same a najlepiej gdyby druga była mocniejsza od tej kontrolnej wtedy wiadomo, że jest wurzut LH i owu będzie ok 24-36 h po tym.
 
Callinka u mnie zazwyczaj w miarę wzrostu hormonów z każdym dniem były ciemniejsze te krechy więc powtarzam "testujcie a będzie Wam dane":-D
 
reklama
costa ja tak miałam 2 cykle temu, luknij sobie na mój wykres (kliknij poprzedni 2 razy), tempka nie skoczyła no i zobacz ile testów narobiłam, wszystkie negatywy, nawet słabej drugiej kreski nie było. No cóż u mnie to był cykl bezoowulacyjny, jak wszytskie do tej pory, hehe, no oprócz ostatniego. Czekaj cierpliwie, może owu jenak nadejdzie. Pozdrawiam.
 
Do góry