reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

reklama
COSTA - DZIEKUJE KWATUSZKU ZA TO ZAWSZE JEST KTOS TU KTO IMIE JEDNA CZY DRUGA Z NAS PODTRZYMAC NA DUCHU ODRAZU NA SERDUCHU ROBI SIE DOBRZE....:tak::tak: ALE TAK OGULNIE TO MOGE POW ZE PO CLO NAPEWNO ZASZLAM BO MIALM GO 3 CYKLE WIEC KOCHANE MOJE MUSICIE CZEKAC TERAZ A KURAT NA SWIETA POWINNY BYC PIEKNE 2 KRESECZKI.:tak::tak::tak:
 
anusia88sc -my z mężem juz dzisiaj wybieralismy chrzestnych dla niuniusia chociaz w ciazy jeszcze nie jestem :) hehe.to dopiero jest paranoja :)
Będzie dobrze,zobaczysz :) nie ma sie co stresować. Jedy wizyta u lekarza?
 
anna2101 - wiesz planuje zaraz po swietach isc odrazu w wtorek bo chce zeby mi juz usg wyrazne wyszlo , bo wsumie ja juz bym chciala isc ale mi tesciowa muwi zebym poszla po swietach zeby sie lepiej zawiazalo ...
 
patanka-Widze :)
anusia- no to dobrze :) do świąt jeszcze troszke... wiec moze i serducho byś usłyszała. długo @ nie przychodzi ? :)
 
reklama
anusia- no to juz ładnie :) wiec bądźmy dobrej myśli :)
karola -Z tego co pamietam to po jakiś 5 mies. ale do tego miałam dużo stresu.wiec to sprawa indywidualna.. i teraz są równiutkie co 28 dni :) i zawsze o tej samej porze :)
 
Do góry