reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

KOCHANE BEDE POWOLI ZMYKAC BO RANO PRACA A W PRACY PRACUJE Z PODWUJNYM TEPEM SLIMAKA ZEBY SIE NIE ZMECZYC ZABARDZO I STARAM SIE WOGULE NIE DZWIGAC TAKIE TAM DROBNE ZAKUPKI CHLEBEK , CUKIER CZY CZY COS W TYM STYLU , JUTRO POWIINAM JUZ BYC I BEDE JESLI WSZYSTKO Z MOIM NETEB BEDZIE DOBRZE.. DOBRANOC KOCHANE DLA TYCH CO SIE BOBOSEXUJA ZYCZE OWOCNEGO WIECZORKA ALBO NOCKI:tak::tak::tak: :tak:BUZIOLKI:-):-):-)
 
reklama
ja ostawiłam tabsy pod koniec sierpnia i dopiero w poprzednim cyklu nie miałam plamień w połowie cyklu, od dwóch cykli łykam wit. B6 i nie wiem czy to przypadek czy ona rzeczywiście reguluje cykle ale w pierwszym cyklu z wit. B6 plamienie było ale trwało tylko 2 dni (a zazwyczaj 4-6 dni) no i cykl był 27 dniowy, w kolejnym cyklu z wit. B6 plamienia w połowie cyklu już nie było, za to chyba po raz pierwszy była owulacja (pozytywne testy owu, skok temperatury i śluz płodny) no i @ przyszła w 35 dc (idelanie nie jest ale lepsze to niż 50 dc). :tak:
 
Ja nie brałam wit B6..a moze powinnam ? :) ureguluje sie pomału. Ja jestem wsciekła na tabsy. Gdyby nie to ze miałam ochote wszystkich pomordować,non stop chodziłam smutna i wściekła...to pewnie bym ich nie odstawiała.Czułam sie fatalnie.. i dzieki Bogu juz wszystko jest ok..ale czasu potrzebował organizm by sie przestawić.
Ten czas mnie tak dobija.. dopiero od pt. prawdopodobnie bede miala płodne. Nie mam kalendarzyka prowadzonego wiec ciezko stwierdzić.Jedynie te dziadowe kalkulatory ,gdzie każdy mówi co innego.. i jak tu wytrwać do kolejnej @ ,jak ja nie umiem 2 dni wytrzymać? :-)
 
Anusia czekam na twoja wizyte :-D tylko policz sobe ktory tydzien bedzie po swietach zeby potem problemu z becikowym nie bylo.
Ja wgole uwazam ze ta regula ze musisz byc pod opieka gina przed 10tc jest jakas chora... a jak kobieta ma krwawienia w czasie terminu @ i o ciazy sie dowie po 10tc? Porabane jakies. ...

Ja mam nadzieje ze nie bede musiala czekac pol roku na uregulowanie cyklu bo oszaleje

Ja owu dopiero 23 czy jakos bede miala...
 
To przepisy są ostro popierdzielone :/ co juz to coś nowego wymyslają..byleby utrudnić ludziom życie.
U mnie dzisiaj po kochaniu z mężem poszło troche krwi.. az sie wystraszyłam. Na okres duzo za wczenie,za zagniezdzenie tez :/ pomalu sie w tym gubie..duzo cos tego wszystkiego. Dobrze ze dziecie mi zasnęło.. bo padam na ryj.koncze kolacje i tez mykam spac.
U mnie 19.03 wiec niby juz niedługo.
 
Anna moze za dobrze sie bawiliscie I poprostu jakies naczynko ci peklo a moze plamienie owulacyjne? Ja czasem plamie po igraszkach zalezy to od pozycji.
 
Anusia, miło było Cię czytać. Opowiadaj proszę dalej o swoich myślach i rozterkach. Dzięki temu czuje sie trochę mniej swirnieta niż sądziłam:) tak, tak, myśle, ze te co sie długo starają, to juz wszystkie te plany dotyczące zakupów, imion, chrzestnych maja dawno za sobą:))

a ja dzisiaj usłyszałam przez telefon wieczorny od mojego męża : "Misio opatul dobrze kolderką nasze jajo". Wiecie co, on tez uważa ze zaszlismy w ciaze. I to jaki pewien jest! Fajnie mi sie na duszy zrobiło. Może w końcu będziemy mieli upragnioną rodzinke. A ja sie poważnie jakoś dziwnie czuje, mam wydety brzuszek, ciagle jestem glodna, dół brzucha mnie pobolewa, cera perfekcyjna. Zawsze było odwrotnie- pryszcze, płaska jak deska, mogłam jeść raz dziennie. Hmmmm...

milych snów Kochane!
 
Witaj Callinka na początku każda ma fazę gigant :) później przy owulacji :happy2: a za każdym razem przed testem:-D
taki to los staraczek :tak:

Dobrze wiedziec, ze nie tylko ja taka nakrecona ;) W ogole to forum jest swietne. Mamy sie duzo lepiej niz nasze mamy i babcie, bo mozemy znalezc kobiety, ktore przechodza przez to samo i wymienic doswiadczenia. Czytalam temat "Ciaza po antykoncepcji" i historie staraczek - czasami to bylo wciagajace jak kryminal ;))
 
Witam.
zabucha dzieki za porady na temat pielegnacji w ciazy. Czekamy na wiecej!!!
Ja nie mam rozstepow po pierwszej ciazy, ale ten cholerny celulit mnie wykancza i brzuch wielki gigant. Nauczylam sie chodzic na wdechu bo wstyd. Staram sie cwiczyc........no czasami staram sie cwiczyc.....ale jakos tak mi nie idzie ze szok. W pierwszej ciazy przytylam tylko 10 kg. Pozniej karmilam i strasznie schudlam a jak przestalam karmic to dowalilam z 10 kg i waze 63.....to dla mnie mega duzo i jako za cholere nie moge z tego zejsc....no i ten brzuch.
Juz nie moge doczekac sie testowania 21 marca ale bedzie stresior:-)

Olej cellulit. Ja mam go od 15 roku zycia. Waze 50 kg przy wzroscie 160 cm, a jak wazylam 45, tez skubany byl. Po prostu taka sklonnosc i tyle. Wiem, ze moze nie jest najpieknijeszy, ale wyglad moich ud nie bedzie decydowal o tym, co robie i jak zyje. Nie bede unikac bikini i spodnic tylko po to zeby go ukryc. Trzeba go zaakceptowac, zyc i odzywiac sie zdrowo, przestac sobie wkrecac, ze cos jest nie tak. Jestes na pewno piekna z cellulitem czy bez!
 
reklama
Zescie naskrobaly :-D

Ja mam nadzieje ze tez mi sie uda w pierwszym cyklu zajsc ale bylaby radocha :-D ja tez juz planuje gdzie co postawie I co kupie :-D

Siedze sobie w banku krwii I razem z moik bedziemy krew oddawac. Oddaje co 90dnii. Nawet jak mi owu przesunie to trudno damy rade :-D

Ktos pytal od kiedy testy owu... ja przed anty mialam @ co 29 dni wiec mysle zeby testowac od9 dnia cyklu. Ja zamawialam testy na ebay i mam 40 za 8euro

Ja dzisiaj zrobilam pierwszy owu tescik - 12 dc, a wynik negatywny :((
To startujemy z tej samej pozycji - obysmy nalezaly do tych szczesciar, ktore w pierwszym cyklu widza dwie kreseczki :)) Ja z testowaniem czekam do 31 marca :))
 
Do góry