reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Ja sie ze swoimi roztepami juz pogodzilam :-D staram sie jakies brzuszki robic smarowac ale czasu brak... od 9 do 18 na uczelni a w weekend mi aie nie chce robic nic....ale trzeba bedzie sie wziasc za siebie jakos...

Ide dzis do szpitala po drodze spytac co z ta moja operacja bo nie chce miec operacji w ciazy bo mimo gadan lekarza jestem pewna ze nie jest to obojetne dla mlodej ciazy. Jak myslicie?
 
reklama
Costa, Anna, widzę ze cieżko jest rzucić palenie nie tylko mi! Ja tez juz rzucilam mnóstwo razy. Teraz w końcu postanowiłam i rzucilam. Przyznaje sie ze w weekend z mężem sobie zapalilam, ale dalej nie palę- to z myślą o fasolku. Ale wiem jak Wam cieżko, oj wiem.... Buuuuu...

zabucha, dawaj ten sprawdzony sposób na rozstepy i generalnie wypisz wszystkie Twoje porady na "prowadzenie brzucha" w ciazy. Ja nie mam skłonności do rozstepow, ale kto to może wiedzieć, jak jeszcze w ciazy nie byłam:))

Delewarre, a planujemy kiedy testować? Ja w pt zrobię krew 22- ego. Bo sie pewńie ńie będę mogła doczekać.
 
Agaawa- to tylko pogratulować wytrwałości :) ja wiem ze jak w ciaze zajde to napewno rzuce. mężowi tez juz powiedzialam ze nie ma palenia w mojej obecnosci i ze ma rzucic. jak bede w ciązy to nie bede chciala by kompcil nade mną :DTen czas jest tak dobijający ze az sie wszystkiego odechciewa :)
 
kochane przede wszystkim trzeba masować brzuszki. Więc od dzisiaj szczotki do masażu, szorstkie gąbki w ruch i masujemy przynajmniej wieczorem. Potem olejek na brzuszek. A prawda jest taka, że im tłuściej tym lepiej! Więc możecie użyć oliwy z oliwek, olejku ze słodkich migdałów, olejku z pestek moreli. Piersi tez oliwimy :-). Nie masujemy piersi za mocno gdy juz jestesmy w ciąży bo możemy za mocno pobudzic laktację. Uda tak jak z brzuszkiem.
Generalnie wiekszość drogich kremów na rozstępy możecie wyrzucic do kubła albo posmarowąć nimi stopy. Nie sprawdzą się w ciąży gdy skóra rozciąga się ekstremalnie szybko.
Później podam Wam przepis na natłuszczająca oliwkę z witaminą A a teraz pędzę do pracy!
Miłego dnia
 
jeżeli chodzi o olejkowanie to na mnie rewelacyjnie działa olejek arganowy 100% czysty (bez żadnych dodatków)
w pierwszej ciąży używałam tych wszystkich przeciwrozstępowych mazideł i pomogły na brzunio na siedzisko niestety nie :no:
 
Agaawa, z testowaniem to myślałam o 25 marca, ale zobaczymy jak się sytuacja rozwinie :-)

żabucha, to czekam aż z pracy wrócisz :tak:

A ja teraz siedzę właśnie w pracy i taaka głodna jestem, nic sobie nie wzięłam do jedzenia. W sumie to mogłabym gdzieś wyskoczyć, ale jak sobie pomyślę, że na to zimno mam wychodzić to wolę być głodna...
 
Witajcie Kobietki :)
Ja właśnie rozpoczynam starania pierwszego o malucha. Ostawiłam hormony po 6 latach i mam nadzieję, że uda mi się szybciutko zajść w ciążę, bo marzę o dzieciątku i bardzo bym chciała usłyszeć bicie serduszka małej fasolinki. Różnie to bywa - wiem, że czasem trzeba trochę poczekać i staram się nie nakręcać, ale to jest straaaaasznie trudne jak się tego dzieciątka bardzo pragnie!!! To dopiero pierwszy cykl po odstawieniu, a ja CALY CZAS o tym myślę ;) Czy Wy też tak macie? Przeraża mnie to, że jeszcze zupełnie nie znam swojego ciała, a widzę, że większość z Was ma obcykane płodne dni, długość cyklu, owulacje, a nawet temperaturkę :D Może podchodzę do tego zbyt nieprofesjonalnie??? ;))
Podpowiedzcie co zrobić, żeby ułatwić sobie ten cud?
 
Callinka witaj. Ja tez pierwszy cykl po antykoncepcji. Tez taka nakrecona jestem. Wejdz sobie na ovufriend i poczytaj co tam pisza :tak: bardzo przydatna stronka. Najwazniejsze jest wiedziec kiedy jest owu bo wtedy jest najwieksza szansa wiec twsty owu i tempka dobra do szacowania
 
Dzięki Costa
No ja właśnie jestem w 11 dniu cyklu i jestem na siebie zla, ze nie mierzylam tempki od poczatku. Teraz to juz chyba nie ma sensu zaczynac... Jak myslicie?
 
reklama
Callinka jak masz dostep do testow owu to zacznij je robic. przynejmniej bedziesz wiedziec czy owu sie zbliza :tak: a najlepiej teraz boboseksy codziennie do 15 dnia cyklu :-D
 
Do góry