reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

reklama
No dziewczynki trzymam kciuki :-D ja dopiero kolo 10 kwietnia bede testowac... mi moja owu wypada na wasze testowanie :-D akurat bede miala wolne to sie bede sexic :-D
Kurde nawet na urodziny sobie drinka nie wypije bo to tydzien po owu :-( ale warto
 
Fuma to testuj, bo widok dwóch kresek działa chyba na nas wszystkie kojąco o tak - :happy: no i w ogóle ktoś po Ani musi być następny :tak:
Delewarre nam się nie wolno denerwować ! Na pewno dojechał, a chłopy to nie myślą o tym, że ktoś może się o nich martwić, więc chillout - doceń, że masz chwilę dla siebie;-)
Costa to gdzieś pomiędzy wykładami i raportami czas na bobosexy trzeba będzie znowu znaleźć :tak:

Anna witaj

żabucha za Ciebie oczywiście też &&&&&:tak:
 
Fuma i Zabucha ja zaraz po Was testuje. Pierwszy test planuje zrobić z krwi 22- ego.

Fuma, mam nadzieje, ze te Twoje ciazowe zachcianki sie udzielaja:)) ja tam tez ciagle głodna chodze, jajniki, albo podbrzusze mnie pobolewaja juz caly weekend i pn i dzisiaj. Czy to tylko wmowienie sobie ciazy:))) :-D:-D

A tempke mi rośnie, ale bardzo powoli. Ovufriend mi wciaz nie wykrył owulację, a przecież była w weekend:)) potwierdzona usg.

milego wieczoru dziewczynki.
 
Australijka ja od 22 marca do 8kwietnia mam wolne wiec czas bedzie :-D

Kurcze powiem wam ze sie martwie bo bylam dzis u pielegniarki na ta krew i kazala mi przyjsc do lekarza w piatek bo przyszedl list ze szpitala i lekarz chce ze mna pogadac :no: ciekawe o co chodzi ale musi byc cos powazniejszego bo normalnie mi mowi co pisza.

Ehh ide spac. Czy wy tez tak macie ze podczas @ nie chce wam sie jesc? Tzn glodne jestescie ale jakos tak wam nic nie pasi? Od kilku dni tak mam ze rano sie zmuszam zeby tabletki wziasc potem caly dzien tylko wode a obiad to pogrzebie w talerzu zjem lyzke czy dwie I dosc??? Wogole brak ochoty na jakiekolwiek jedzenie mnie zlapalo...dziwne
 
Dojechał :) , ale żeby tyle mnie przetrzymać i nie zadzwonić :wściekła/y: W sumie mogłam sama zadzwonić, ale nie chciałam, żeby wyszło, że przewrażliwiona jestem :)

Costa, nie martw się na zapas, może to pierdoła jakaś. Jakby to było coś poważnego to miałabyś spotkanie z lekarzem nie w piątek, a jutro :tak: Nic się nie martw.

Co do jedzenia to ja mam zupełnie odwrotnie, co chwilę bym coś podjadała i w ogóle mi się to nie podoba. Jak mi z ciążą nie wyjdzie to się muszę zabrać za siebie, bo już się ledwo w spodnie dopinam :tak:Ł mi przywiózł rower z Niemiec (naprawdę nie wiem jak on go przytagrał) to będę jeździć. Mam tu pełno górek to moze jak się trochę wytłukę to mi spadnie trochę ciała :-)

Agaawa
, ovufriend pewnie pokaże Ci owu dopiero jak będzie miał więcej temperatur, pewnie wyznaczy Ci wstecznie jak mu dopiszesz dzisiejszą temperaturę. W każdym bądź razie mi tak zrobił.
Ale tak sobie teraz myślę, że te temperatury z 2 i 3 marca (7 i 8 dc) to masz mierzone o 11 i 11.30 a to trochę późno (no chyba, że o tej godzinie wstajesz :-)) ale spróbuj zaznaczyć sobie ignorowanie temperatury i zobaczysz co wyjdzie.
 
Ostatnia edycja:
Witam sie z rańca. :)
Moja niedobrota właśnie wojuje na podłocze :) ja udaje ze spie. od 5.30 nie spi :( padam na twarz. Ja dopiero bede mogla testowac 31.03 jawczesniej. ale chyba poczekam do 1wszej @. bede pewna czy zaciazylismy czy nie bo mam regularne cykle. Nawet co do godziny :)
Życze miłego dnia :)
 
Delewarre, dzięki za podpowiedź z tym ovufriendem. No właśnie dzisiaj mi wyznaczył.a tamte temperatury nie brał pod uwagę raczej, bo za wcześnie, a to był weekend i mierzylam jak mi sie przypomniało. Dobrze, ze sie Twój mąż odezwał, oni tak maja ze jak wychodzą z domu, to juz nie myślą o tym, ze ktoś mógłby sie przejmować:)

Costa, jesli chodzi o jedzenie, to ja mam tak jak Ty przed @. Tez jakoś nic nie mogę przełknąć, rośnie mi w gardle, ale jednocześnie glodnawa jestem. A teraz jakoś ciagle główna jestem i wpylam wszystko, mam smak na ostro.

Anusia, odezwij sie co tam u Ciebie? Jak sie czujesz? Zdawaj relacje, bo mnie to mocno cieszy i podnosi na duchu, ze następna ja:))
 
Czesc dziewczyny. Kot mnie obudzil o nieludzkiej poze 4.30 bo glodne zwierze....ehh...

Powiedzcie mi jak jest z ta temperarura.... ja mieze o 7.30 ale dzis np o 8 to sie odejmuje 0.1 stopnia? Gdzies czyalam nie pamietam....

Agaawa to nie jestem sama.... wogole nie chce mi sie jesc.... nowosc :-D

Dlewarre no to super ze sie odezwal :tak: moj tez nigdy nie dzwoni. Ja rower bym chciala oj chciala :-D
 
reklama
Cześc Dziewczyny! Udanej środy zyczę.

Costa nie martw sie, lekarz napewno nic złego nie chce Ci powiedziedzieć, bo działał by natychmiastowo. Jakie badania Ci robił, pewnie wyniki dostał i może wie w którą stronę podziałać z leczeniem?

Anna2101 witaj serdecznie wśród staraczek ;-)

delewarre ja tez musialabym rozgladnąć sie za jakimś rowerkiem. Chciałabym sprawic sobie jakiś ładny rowerek holenderski z koszyczkiem. Tylko w kółko sobie powtarzam "...może jeszcze nie teraz bo gdybyś była w ciąży to rowerek na jakis czas odejdzie w zapomnienie."
 
Do góry