reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Costa
Hahahaha :D Boboseksami zameczam faceta caly czas (nie powiem zeby narzekal ;) Staram sie nie gadac mu caly czas o dziecku tylko robic to normalnie - spontanicznie, ale wiesz jak to jest jak sobie w glowe cos wszyjesz ;)
Kiedy sie robi te testy owu i ile kosztuja?
Powinnam tez poznawac plodne dni po sluzie, a narazie sluz w sladowwj ilosci, co mnie martwi, bo slyszalam, ze pierwsze cykle moga byc bezowulacyjne... ;(
 
reklama
Witajcie Kobietki :)
Ja właśnie rozpoczynam starania pierwszego o malucha. Ostawiłam hormony po 6 latach i mam nadzieję, że uda mi się szybciutko zajść w ciążę, bo marzę o dzieciątku i bardzo bym chciała usłyszeć bicie serduszka małej fasolinki. Różnie to bywa - wiem, że czasem trzeba trochę poczekać i staram się nie nakręcać, ale to jest straaaaasznie trudne jak się tego dzieciątka bardzo pragnie!!! To dopiero pierwszy cykl po odstawieniu, a ja CALY CZAS o tym myślę ;) Czy Wy też tak macie? Przeraża mnie to, że jeszcze zupełnie nie znam swojego ciała, a widzę, że większość z Was ma obcykane płodne dni, długość cyklu, owulacje, a nawet temperaturkę :D Może podchodzę do tego zbyt nieprofesjonalnie??? ;))
Podpowiedzcie co zrobić, żeby ułatwić sobie ten cud?
Życze powodzenie :) a co do cykli to sie nie przejmuj. skoro odstawiłaś tabl. to poczekaj troszke az ci sie cykle uregulują. Wtedy bedziesz mogla sobie łatwo wyliczyć kiedy masz dni płodne a kiedy nie. Ja po odstawieniu tabletek dosyć długo czekałam az @ zacznie być regularna :) teraz mam co 28 dni. i mam nadzieje ze jakos dam rade sobie obliczyć co i jak :)
Ale zawsze warto spróbować nie ? :) staranka są wskazane :)
My z mezem zdecydowalismy sie na drugie dziecko w pon. i od pon zaczeliśmy działać. Już zaczęłam myśleć co kupie,gdzie postawie :p az ciezko mi zająć myśli czymś innym.
 
anna2101
Wy juz macie piekna pocieche, a i tak sie denerwujesz, to pomysl jak ja sie ekscytuje - to moje pierwsze staranka, na ktore czekalam wiele lat :)) Mam 29 lat, a to ju najwyzszy czas na pierwszego bobaska. Poza tym jak kazda ze staraczek, ktore jeszcze nie czuly tego ciepelka pod serduszkiem, zastanawiam sie jak to bedzie, jak to sie czuke, przezywa, jak zmienoa sie cialko :))
Ja chce taka mala kluseczke jak Twoja na zdjeciu!
 
Witaj Callinka na początku każda ma fazę gigant :) później przy owulacji :happy2: a za każdym razem przed testem:-D
taki to los staraczek :tak:
 
anna2101
Wy juz macie piekna pocieche, a i tak sie denerwujesz, to pomysl jak ja sie ekscytuje - to moje pierwsze staranka, na ktore czekalam wiele lat :)) Mam 29 lat, a to ju najwyzszy czas na pierwszego bobaska. Poza tym jak kazda ze staraczek, ktore jeszcze nie czuly tego ciepelka pod serduszkiem, zastanawiam sie jak to bedzie, jak to sie czuke, przezywa, jak zmienoa sie cialko :))
Ja chce taka mala kluseczke jak Twoja na zdjeciu!
Ja jestem podekscytowana bo własnie wiem jak to jest :) i dlatego znowu tak bardzo bym chciala to poczuć :)
 
Ha :D męzu wrócił wczesniej z pracy i robi mi obiadek :) normalnie święto :D :-) hehe. jak to jest z tymi kalkulatorami dni płodnych. w jednym pisze ze dopiero jutro.a w jednym ze nawet dzisiaj ..
 
reklama
Witam.
zabucha dzieki za porady na temat pielegnacji w ciazy. Czekamy na wiecej!!!
Ja nie mam rozstepow po pierwszej ciazy, ale ten cholerny celulit mnie wykancza i brzuch wielki gigant. Nauczylam sie chodzic na wdechu bo wstyd. Staram sie cwiczyc........no czasami staram sie cwiczyc.....ale jakos tak mi nie idzie ze szok. W pierwszej ciazy przytylam tylko 10 kg. Pozniej karmilam i strasznie schudlam a jak przestalam karmic to dowalilam z 10 kg i waze 63.....to dla mnie mega duzo i jako za cholere nie moge z tego zejsc....no i ten brzuch.
Juz nie moge doczekac sie testowania 21 marca ale bedzie stresior:-)
 
Do góry