reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

HEJ KOCHANE , ALE NADZIRGALYSCIE :szok::szok::szok::szok: :szok: KIEDY JA WAS NADROBIE NIE BYLO MNIE 2 DNI BO COS Z NETEM MILAM NIE TAK JAKAS AWARIA U NAS NA ULICY BYLA I NIKT NIE MIAL NETA :( ALE JAK TAK SZYBCIUTKO ZUCILAM OKIEM TO MAMY ZNOW NOWE FORUMICZKI - WITAJCIE KOCHANE... :-):-):-) ALEZ PEWNIE ZUCILAM NA WAS CAR ZEBY SIE SZYBKO SPELNIL I KRESECZKI BYLY WIDOCZNE.... I NA SWIETA BEDZIE JAK ZNALAZL NA ZAJACZKA :-):-):-):-) :-):-) - A MNIE MDLOSCI JAK NIEWIEM RANO SZCZEGOLNIE I POPOLUDNIU :tak::tak: BIORE SIE ZA NADRABIANIE :)
 
reklama
Zescie naskrobaly :-D

Ja mam nadzieje ze tez mi sie uda w pierwszym cyklu zajsc ale bylaby radocha :-D ja tez juz planuje gdzie co postawie I co kupie :-D

Siedze sobie w banku krwii I razem z moik bedziemy krew oddawac. Oddaje co 90dnii. Nawet jak mi owu przesunie to trudno damy rade :-D

Ktos pytal od kiedy testy owu... ja przed anty mialam @ co 29 dni wiec mysle zeby testowac od9 dnia cyklu. Ja zamawialam testy na ebay i mam 40 za 8euro
 
Ja też staram się pierwszy cykl. Robiłam testy owu i wykazało mi kiedy ma być, ale test ciążowy nie wykazał nic. Wymyślam sobie objawy, ale to chyba choroba psychiczna raczej. I brzuch mnie pobolewa jak na @. Szkoda...
 
Callinka, trzymam :) :) :)

Needi, brzuch może boleć, jak jeszcze nie dostałaś @ to nic jeszcze straconego :tak:

Costa, też oddajesz krew? To nas tu więcej :)

anusia, takie zajączki świąteczne to by się nam bardzo przydały :)

A mnie teść nęka dzisiaj, bo został sam na budowie :angry: Ł załatwił tynkarzy, bo zaplanował sobie, że w tym czasie jak go nie będzie, to zrobią się tynki, a tu doopa, umówili się, nie przyjechali, teść mnie molestuje żeby znaleźć innych (tzn. chyba żebym ja znalazła innych :baffled:), no zero samodzielności. Przecież ja o tynkach mam takie samo pojęcie jak o prądzie czyli zerowe :wściekła/y:
 
TROSZKE WAS NADROBILAM I JESTEM NA BIEZACO JUZ :) WIDZIALYSCIE NOWEGO PAPIEŻA ?? ODRAZU MI SIE WYDAL BARDZO MILY I USMIECHNIETY MILO SIE PATRZY Z TWARZY... :tak::tak::tak: AZ SIE POPLAKALAM WIECIE TROSZKE SIE WZRUSZYLAM AHH...
 
Ja dopiero do domu wrocilam wiec jeszcze nie widzialam papieza.

Delewarre a to cie uzadzili z tym tynkiem. Ale czemu ty masz zalatwiac?

Nedii witaj trzymam kciuki
 
DELEWARRE- TO MOZE TESCIU MYSLAM ZE TY SIE BARDZIEJ ZNASZ NA TYM:-)... I KOCHANA SYNOWA MU ZALATWI LEPIEJ NIZ ON:-) JA NIE ODDAŁAM NIGDY KRWI BO JA NIE MIGE PATRZEC NA IGLE ACOS MI SIE ROBI JAK MAM ISC NA BADANIE KRWI A JAK SIE ODDAJE KREW TO TA WIEEELLKA IGLA :no: NEEDI - MUSISZ KOCHANA CZEKAC CIERPLIWIE JA ZROBILAM W 14DNIU BRAKU @ I WYSZŁY 2 KRESECZKEI ZERKNIJ OK 17 STR U NAS NA FORUM DALAM ZDIECIE I SIE SPRAWDZILO , POCZEKAJ OK 2 TYG I ZROB TESCIK JAK @ NIE PRZYJDZIE... CEELINKA - &&&&&&&&&& MYŚL POZYTYWNIE.....:-)
 
J
Delewarre a to cie uzadzili z tym tynkiem. Ale czemu ty masz zalatwiac?

No właśnie nie wiem czemu ja :-) Nie, no pewnie on to w końcu jakoś załatwi, tylko, że niepotrzebnie się denerwuje od razu, no od 18.00 cztery razy do mnie dzwonił żeby wyżalić się na tych tynkarzy, i w ogóle co tu teraz zrobić :-) On to taki nerwowy jest, a zupełnie niepotrzebnie wszystkich dookoła tym "zaraża". Trochę zła jestem, bo mi się tak fajnie zasypiało przed telewizorem a mnie obudził :sorry2:

Anusia, mój teść to raczej się zna, bo kiedyś na budowach pracował :-). Ale tak sobie myślę, że jak Ł pojechał to on sam został na tej budowie i nie ma się komu wyżalić czy co, to do mnie dzwoni. Ja mu mogę powiedzieć co najwyżej na jaki kolor ściany pomalować i tyle... :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
wiecie ja to nie moge uwierzyc w to i jakies pierdy sobie gupie wmawiam ze test nie oszukaał to pewnei dlatego ze 2,5 roku starania i zawsze nic atu by teraz sie zmienilo pewnei glupia jestem ze tak mysle , a z drugiej str to juz wymyslam imie dla chl ewentualnie dziewczynki i rozgladam sie za wuzkiem i kto zostanie chrzestynym/ chtna to nie glypie podejscie kochane ??? Pewnie tak...
 
Do góry