reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

żabucha też zazdroszczę tego słoneczka w UK,aż dziwne,co? :-D A ja mam dzisiaj 54 dc...:-( Nawet przestałam już liczyć,spojrzałam tylko na ovufriend...no bo nie liczę,bo jak mam liczyć,jak mi gin kazał do kwietnia czekać...:wściekła/y:W zasadzie nie ma po co...
australijka ja wiem,tylko że nigdy w życiu czegoś podobnego nie miałam...:no: Zawsze 28 dc, zdarzały się czasem opóźnienia,ale rzadko,a tu od kilku miesięcy nie dość,że 2-7 dni opóźnienia,to w tym cyklu już przegięcie...:szok:
Ale nie będę narzekać. Czekam cierpliwie,bo cóż mi pozostaje?:sorry2: Potem będę czekać na koniec @,na dni płodne,na owulkę,potem na brak @ i testowanie...:-D Czyli normalka.
No i trzymam,kochanie,kciuki za to wycie o plemniki!! :-D Tak to fajnie opisałaś,że hmm...jakoś tak powinno zaskoczyć.:-)
 
reklama
karotka00 moje cykle były różniaste, ale zazwyczaj 31 dni, dwa cykle temu 35 czy 36 dni (już nie pamiętam) wizyta u lekarza i przepisane leki. Poprzedni cykl już równiuteńki i ten pewnie też taki będzie. Wszystko się wyregulowało. Fakt faktem, że teraz tego różniastego stuff'u łykam mnóstwo (parlodel, oeparol, kw. foliowy, magB6, ziółka o. Sroki), ale w końcu jest dobrze.;-) U Ciebie też tak będzie promiss ;-)
 
australijka no obyyy,dzięki za pozytywne wibracje :-D Widzisz,bo ja myślałam,że pójdę do gina,powiem mu,że prawie 2 miesiące już okresu nie mam i będzie po sprawie,dostanę leki...a ten ,że ni ch..., mamy poczekać do kwietnia,MOŻE @ sama przyjdzie,jak nie,to mi coś dopiero da..a w ogóle,to on nie wie,dlaczego tak mam,bo w środku wszystko ok,usg też super,no to może stres...a w ogóle organizm ludzki ma w sobie mnóstwo zagadek,więc on już niczemu się nie dziwi....:szok::szok: Ja wiem,że to Niemiec i będzie miał zawsze nieco inne podejście od powiedzmy Polaka...ale nawet nie miałam sił się kłócić. W końcu on jest lekarzem i może faktycznie wie co robi?:sorry2:
 
karotka00ja to jestem w gorącej wodzie kąpana to nie wysiedziałabym tak bezczynnie. Ja bym na twoim miejscu już ziółka zapodała a z lekami czy zastrzykami na wywołanie czekałabym tak jak lekarz przykazał.
Ta mieszanka o. Sroki nie zaszkodzi, a z tego co widzę po mojej wcześniejszej ovu to tylko może pomóc.:tak:
 
karotka ja pamiętam jak kiedyś nie miałam okresu przez dłuższy czas to na pierwszej wizycie dostałam leki na wywołanie i potem powoli sie wszystko unormowało. Dziwny ten twój gin bo przeciez jeszcze troche i bedzie dwa miesiące u Ciebie bez @.
Ja od kilku dni czuje u siebie podbrzusze podobnie ja na @. Jak dotąd żadnego plamienia.
 
australijka no właśnie myślałam o tych ziołach,ale tak potem stwierdziłam,że nie ma sensu teraz,że przecież najlepiej chyba zacząć od nowego cyklu,co?:sorry2: Niby to same zioła,nie zaszkodzą...
żabucha ja już wcześniej pisałam,że oni w Niemczech tak po prostu mają..Wolą na coś poczekać albo zapodać ci coś bardziej "naturalnego" niż faszerować hormonami,antybiotykami czy innymi narkotykami..;-) W szczególności dzieciom starają się jak najmniej antybiotyków wypisywać...Jest to system leczenia inny niż w Polsce,ale też dobry...Nie wiem już co mam myśleć,więc nie myślę.:-D Po prostu czekam.
 
karotka00 no właśnie nie zaszkodzą a jak pomogą to super! Spróbuj nic Cię to nie kosztuje (tzn. kosztuje 27 zł:-D)
 
karotka w UK tez zero antybiotyków. Na wszystko przepisują paracetamol. Nawet syropu dla dzieci nie mają. Jak moja Gabi miała meczący, mokry kaszel przez miesiąc, to musiałam kupić Flegaminę w polskim sklepie, bo mi dziecko aż spać nie mogło. I po tygodniu kaszel zniknął. Ja akurat pracuje z lekarzem, specem od hormonów, więc jakby cos było nie tak u mnie z hormonami to uderzę do niego po poradę. Póki co kazał mi czekać na @ albo jej brak. Mam nadzieję,że w tym miesiącu nie przyjdzie...:-)
 
reklama
Witam sie i ja :)
Od wczoraj zaczelismy staranka o drugiego dzidziusia :) mam nadzieje ze szybko uda nam sie zaciazyc szybko :) za Was rowniez trzymam mocno kciuki :)
 
Do góry