reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

reklama
Hej

Jak tam popołudniowy nastrój?
Ja już wracam do formy.


Anna -witaj

Karotka -u Ciebie dalej @ brak? A nie będziesz czasem na Święta w Polsce? Bo wtedy byś mogła jakieś badania porobić.
Ja tez jestem za tym ,żeby nadmiernie antybiotykami nie rzucać ale uważam,że jednak gin powinien to zbadać. Bo co będzie jak,nie daj Boże,następny cykl tez będzie trwał tak długo? Albo @ sam nie przyjdzie i będziesz czekać w nieskończoność a w końcu i tak trzeba będzie coś podać.

Costa , no to bym się nieco zdziwiła jakbyś się teraz okazała w ciąży ale jak mówi moja ginka wszystko jest możliwe.To teraz nowy cykl i do dzieła.

Żabucha - no teraz razem czekamy na efekt. Kiedy testujesz? Bo ja chyba 21 marca.
 
Fuma_Foch ja 19 marca chyba spróbuje znowu testować, wtedy bedzie 35 dc. No chyba że @ sie pojawi wcześniej to będzie po ptokach... Dowiemy się prawie w tym samym czasie :-)
 
Delewarre - aż się boję cieszyć,żeby nie zapeszyć. Oby się tak utrzymało.

A zachcianki już mam;-):-D. Najpierw ogołociłam słoik z ogórkami,potem się zapchałam miętówkami a teraz Mój poleciał po Nestea ,koniecznie brzoskwiniową:-D.
 
Hej dziewczyny.
Ja tez testuje 21 marca chyba ze @ przyjdzie wczesniej. Mam nadzieje ze nasze wyniki beda owocne:-)
 
reklama
...Najpierw ogołociłam słoik z ogórkami,potem się zapchałam miętówkami a teraz Mój poleciał po Nestea ,koniecznie brzoskwiniową:-D.

Oj, ale wymieszałaś :-) ale jak Ci tak smakuje :-D


A ja właśnie skończyłam robić naleśniki i zaraz jakis film sobie włączę. Czekam aż ten mój chłop się odezwie, że dojechał i się denerwuję, bo jeszcze nie dzwonił :crazy:
 
Do góry