reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Cześć dziewczyny

Anusia gratuluję kochana! Mam nadzieję,ze od Ciebie zacznie się dobra passa i wszystkie po kolei będziemy widzieć II kreseczki.

Agaawa trzymam kciuki,żeby staranka przyniosły efekt.

Patuska - mi ginka mówiła,że na żołnierzyki pomaga witamina E. A to można tez w jedzeniu przemycić.Mojemu kazałam wcinać zieleninę i dla dobra sprawy szamie aż miło.
 
reklama
P1120884.JPG a to moje testowanie, owulacyjne tylko, na razie ;-) Nie mam skoku temp. ale może jeszcze skoczy :)

Ja tak szybciutko, bo Ł. jutro rano wyjeżdża :-( i muszę go spakować, pożegnać się itp. ( i jeszcze poprawić staranka, tak na wszelki wypadek). Wiięc siłą rzeczy dopiero jutro nadrobię czytanie :)
 

Załączniki

  • P1120884.JPG
    P1120884.JPG
    38,5 KB · Wyświetleń: 45
Costa- ja tam widzę jakaś kreskę druga na ciazowym. Zrób go jutro rano. W którym dniu cyklu jesteś? Bo ja nie zrozumiałam z poprzedniego Twojego posta.

kochane! A ja dbam o siebie teraz jak nigdy. Pecherzyk pięknie peknal, wręcz książkowo. Jestem dobrej myśli, bo bobosexy udane w pt, niedziele i dzisiaj. Pięknie to na usg wyglada. Bolą mnie jajniki aż miło. Więc naprawdę jestem dobrej myśli.
 
Agaawa no to trzymamy kciuki :-D co do mojego dniu cyklu to nie wiem. 4marca wziela ostatnia tabletke anty a od 7 mam plamienia wczoraj sie skonczyly. Wiec jesli wziasc 7 jako pierwszy dzien cyklu to dzis jest 4. Zrobie rano ale mysle ze poprostu byl trafny bo kreski takie kzywe
 
Costa, na moim stole robiłaś zdjęcie? :-D
Mi się wydaje, ze że ta druga kreska to trochę nie w tym miejscu co powinna być. Zobacz na tym owulacyjnym, jak trochę odegniesz tą folię (z napisem max) to też powinna wyjść druga kreska. W każdym bądź razie ja tam mam zawsze, takie jakby nagromadzenie odczynnika czy czegoś tam na łączeniu. ALe na wszelki wypadek powtórz, kto wie :tak:
 
Costa- juz zakumalam:) chyba to jednak wyglada na błąd pomiarowy. Bo rzeczywiście jakosmdaleko ta druga kreska, a analizując Twój cykl to nijak nie powinnam być w ciazy. No ale organizm ludzki to wielka zagadka, więc wszystko jest możliwe.
 
Delewarre dopiero zauwazylam ze taki sam stol mamy :-D nawet takie same testy. Tez mi sie wydaje zw to blad bo ta folia z maxx jest.odklejona

Agaawa tez mysle ze nijak ciaza.

Dziekuje wszysykim za pomoc :tak:
 
reklama
Cześć dziewczynki,
ja zrobiłam dzisiaj ovu test i dwie krechy wyszły a to dopiero 9 dzień cyklu:szok: znaczy się ziółka działają :-D i my też działamy :-D
 
Do góry