reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

JESTEM KOCHANE :) PO PIERWSZE TO DZIEKUJĘ WAM I MYŚLE ŻE ŁANCUSZEK PUJDZIE DALEJ I ZE BEDZIECIE SIE DO MNIE DOCZEPIACB JAK MUSZKI DO LEPA WIECIE W JAKIM SSENSIE..... :-) JA SAMA CHYBA W TO JESZCZE NIE WIERZE WIECIE DZIS RANO ZROBILAM TESCIK I NIE MOGLAM WYROBIC I ODRAZU OBUDZILAM MEZUSIA MOJEGO A ON MYSLAL BIEDNY ZE MU SIE TO SNI.... TAKI Z NIENACKA ZASKOCZON:-)Y.... ALE POWIEM NAPRAWDE JESTEM SZCZESLIWA PO 2.5 ROKU STARANIA NASTAPIL TEN CYDOWNY DZIEN I DLA WAS DZIEWUSZKI TEZ LADA DZIEN CZY MIESIAC TEZ SIE TAK STANIE..... ALE:-) NADZIARGAŁYŚCIE PRZEZ CALY DZIONEK JAK MNIE NIE BYLO TU.... MUSZE NADROBIC I BYC ZNOW NA BIEZACO Z WAMI ZTEGO COZAUWAZYLAM TO MAM:-) Y KOLEJNA NOWA FORUMINKE " WITAJ PATANKA " BEDZIEMY WSZYSTKIE W ZGRANYM GRONIE . tak na ogólnie to powiem wam jAK MI MINAL DZSIEJSZY DZIEN POWIEM ZE NIE ZA FAJNIE POZA PORANNYM TESTOWANIEM:) AWIEC TAKJUZ RANA MUSIALM Z MMOIM A. DYMAC ZNOW DO OBI PO KOLEJNA FARBE BO TA CO KUPIL WCZIRAJ OKAZALA SIE ZA CIEMNA I KASA WYDANA W BLOTO BO TA FARBA DO NIECZEGO NIE BEDZIE MALOWANA A KOLOREK JEST SAM W SOBIE JEST SLICZNY ALE ZA CIEMNY I BY NAM POMNIEJSZYL POKUJ ALE OK BAJLEZ DO TEJ PORY MAM TAKI SAM POZA TYM ZE MAM JUZ CHOCIAZ POMALOWNY POKUJ ALE SAJGON TAKI JAKI BYŁ BO.... MUJ MEZUS ZARAZ PO POMALOWANIU OZNAJMIL MI ZE ON DZIS JUZ NIC NIE ROBI BO IDZIE SOBIE KUPIC PARE PIWEK BO MUSI OBLAC TEST.... I CO ULULAT SIE TYMI PIWKAMI I JUZ SPIJAK NIEMOWLE....:tak: A JA LEDWO PRZEMYŁAM PODLOGE OD TEGO KURZU BO MYSLALAM ZE MNIE COS SIE ZAGOTUJE :wściekła/y: FIRANKI ZDIET:wściekła/y:E TYLKO ROLETY OPUSZCZONE... ZAMIERZAM ISC DO GIN ZA RAZ NA POCZATKU KWIETNIA NIE WIEM CZY DOBRZE.... ? DORADZCIE MI BO CHCIALABYM ZEBY ZROBIL USG I OCENILBY MOZE KTORY TO JUZ MOZEBYC TYDZIEN NP... MUSZE TERAZ WAS NADROBIC DZISIEJSZY DZIEN JEST TEGO TROSZKE .....:szok:
 
reklama
Anusia gdzies tam pisalas ze ci sie okres spoznia 13dni tak? Moze sie myle. Ale jesli tak to jestes jakos 5/6 tydzien ciazy. Ja bym nawet do gina skoczyla przed samymi swietami jakos tak po 20 bo mozliwe ze juz serduszko bedzie :-D a jesli dobrze pamietam to zeby na becikowe sie zalapac to przed 10tyg ciazy musisz isc do gina :tak:

Patanka a widzisz... chcialam byc wygodna a sobie rozwalilam.... jak sie @ nie rozwinie a plamienia ustapia to i tak bede sie starac a noz owulka bedzie :-D testy owu ida poczta az 40 wiec mam na co sikac :-D
 
costa to fakt,masz przeboje po tych tabletkach...ale tak czy siak,wizyta u gina nie zaszkodzi.Moim skromnym zdaniem.:-)
patanka no mówię,walnij sobie coś mocniejszego,,będzie dobrze :-)
anusia to pięknie masz teraz z tym remontem...współczuję :no:
 
Karotko u nas trudno dostac sie do gina. Tutan wszystko leczy GP a najwyzej jak juz nie daje rady to wysle. A I tak miesiac czekania jak nie dluzej. Ja akurat bylam dwa tygodnie temu mialam usg dopochwowe i usg z kontrastem. Oprucz zrostow na macicy i kliku na jajowodach (na szczescie nie sa zrosniete) wszystko jest ok. Wiec moze organiz poprostu wraca pomalu do normalnego rytmu bez hormonow z zewnatrz a I miesiac na antybiotykach i zapalenie jajnikow i macicy tez nie bylo obojetne
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
COSTA TAK KOCHANA MAASZ RACJE MUSZE ISC DO GIN ZEY NA BECIKOWE SIE ZALAPAC BO JA COS NA TEN TEMAT CZYZTAŁAM TYLKO NIE ZWACALAM NA TO UWAGI DZIEKUJE CI ZA RADE:tak: POWIEM CI ZE MUJ M. MA BZIKA NA PUNKCIE TEL MA SM 3 BO JEST MANIAKIEM , LUBI TEZ KONSOLE ITP RZECZY ....ALE ERAZ TO MUSI WYSTARCZY CO MA HEHE, TAK 13DNI MI SIESÓZNIA @ CIO JEST Z TYM GRUDNIEM Z MALENSTEM JAK SIE URODZI BO NIE KUMAM:confused: AGAWA- TO MIELISCIE MILY WIECZOR , POPROS GO O POWTURKE .AUSTRALIJKA- TEZ DUZO SLYSZALAM O TYCH ZIOLKACH POTESTUJ JE I NAM POWIESZ CO I JAK... KAROTK POW CI ZE JA TEZ MIAŁAM B,NOLESNS @ CZASAMI TEZ MIALAM LICHE PIWA
 
hej dziewczyny! Mi dzis tempka spadla do 36.7 i dostalam @! nosz Ku*rwa mowilam test nie oszukuje chyba ze w druga strone. Nadzieja i czar prysl. Ale nowy cykl nowe starania.

Wiec czesciowo dolaczam do Was:) Choc zostaje przy lutowkach,ale mysle ze i tu znajdziemy wspolny jezyk!

anusia gratuluje Kochana!
 
COSTA TAK KOCHANA MAASZ RACJE MUSZE ISC DO GIN ZEY NA BECIKOWE SIE ZALAPAC BO JA COS NA TEN TEMAT CZYZTAŁAM TYLKO NIE ZWACALAM NA TO UWAGI DZIEKUJE CI ZA RADE:tak: POWIEM CI ZE MUJ M. MA BZIKA NA PUNKCIE TEL MA SM 3 BO JEST MANIAKIEM , LUBI TEZ KONSOLE ITP RZECZY ....ALE ERAZ TO MUSI WYSTARCZY CO MA HEHE, TAK 13DNI MI SIESÓZNIA @ CIO JEST Z TYM GRUDNIEM Z MALENSTEM JAK SIE URODZI BO NIE KUMAM:confused: AGAWA- TO MIELISCIE MILY WIECZOR , POPROS GO O POWTURKE .AUSTRALIJKA- TEZ DUZO SLYSZALAM O TYCH ZIOLKACH POTESTUJ JE I NAM POWIESZ CO I JAK... KAROTK POW CI ZE JA TEZ MIAŁAM B,NOLESNS @ CZASAMI TEZ MIALAM LICHE PIWA
Mmi si wydajw ze ty jeszcze na liatopad sie mozesz zalapac :-D bo do pierwszego dnia ostatniej @ dodaje sie tydzien i odejmuje 3miesiace. Mi wyszedl poczatek listopada dla xiebie. Ale najlwpiej uzyj kalkilatora na stronie babyboom


U mnie dalej nic....
 
pastu$ka, no szkoda, ale nic się nie martw, ja coś czuję, że ten marzec będzie szczęśliwy :tak:

A mi wczoraj test wykazał owulację, hmm, zazwyczaj powoli przez kila dni wybarwiał się coraz mocniej, a tu teraz tak nagle mocne czerwone krechy. No i nie powiem, się działo ... :-):-):-) Dzisiaj poprawka :tak::-)
 
Anusia gratulacje !

ja już po pierwszej partii ziółek i powiem Wam, że nie są takie najgorsze :-D. Zalałam wrzątkiem, odczekałam pół godzinki, odcedziłam i wypiłam (popijając herbatką z drugiego kubka;-))

Nie wiem czy to przez ziółka czy przez dzieckofazę, ale w nocy śniły mi się koszmary ciążowo-zarodkowe. Oczywiście z rana czytam w senniku, że takie sny to "dobre wieści". Więc positive thinking :-)

Do ovu jeszcze chwila więc czekam niech ziółka rozkręcają jajeczka :-D w końcu święta idą :-)
 
reklama
Delewarre poprawiaj poprawiaj :-D


Australijka rozkrecaj jajeczka niech beda w gotowosci :-D


U mnie dalej kiepsko... jak tak dalej pojdzie to owu bede miala na swoje urodziny:-(
 
Do góry