reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Oooo,a co tu tak cicho? :szok: Niedzielny wieczór,no tak :-D Ja jestem taka głodna,że nie wiem,a cholernie nie chce mi się robić sobie kanapek.:-p Padnięta jakaś jestem dzisiaj,nie zdziwię się jak ok. 21:00 już wyląduję w łóżku.:-D:-D
 
reklama
Mi dzis pizze mamy :-D obiadu nie bylo wiec pizza.
Kurde moj mi jedzie do swoich rodzicow nastepnego weekendu...dobrze ze owulke mam dopiero 23-24 marca
 
No ja właśnie chciałam pizzę,ale nie wyszło...:dry: P. miał iść do polskiego sklepu po pierogi,ale że poszedł z kolegami,to te pierogi zobaczę może w nocy....Zmusiłam się jednak do zrobienia kanapki.:-)
 
Witajcie wieczorową pora!

u nas weekend leniwo- zkupowy. Wczoraj kupiliśmy mężowi buty narciarskie. Ale sie musiałam namczyc żeby w końcu go wyciągnąć na mierzenia tych butów. Ale udało sie coś wybrać. I zadowoleni jesteśmy. Jakby było mrozno, to może jeszcze w najbliższy weekend na Narty smigniemy.

Ja tez nie przechodzilam toxoplazmozy i mam kota. Ale to końcur tylko domowy, więc ryzyko małe, ze w ciazy złapie.

a u nas boboseksowanie, ale dalej mam niska temperaturę. Żeby tylko jutro rano była wysoka, bo jak nie to kicha znowu. Dzisiaj 15 dc. A jutro mój mąż wyjeżdża do pracy, wraca w piątek. Jakby jutro nie było skoku temperatury, to sie chyba do niego we środę wybiore. Ale to juz nie będzie fajne... Poza tym w poniedziałek na 19.20 mam wizytę ponowna - monitoring, gin mi powie jak tam sytuacja wyglada, czy jajeczko pękło. Mam cicha nadzieje.
 
Agawaa trzumamy kciuki zeby temp podskoczyla i zeby jajwczko peklo.

U mnie to chyba juz po @. Ja zawsE mialam skape I krotkie @ ale teraz juz zupelnie. Moze jeszcze nadejdzie


Karotko chetnie sie podziele pizza bo nawet noe ruszylam. Jakos mi ochota na jedzenie przeszla... depreche mam
 
No dobra Costa już wyczerpałaś limit deprechy na dziś :wściekła/y:
1. gorąca czekolada
2. fajny film na dvd Love Actually, Argo, Między niebem a piekłem, Dotyk przeznaczenia (w zależności od preferencji)
3. fajne stronki w necie np. jestpozytywnie itp. Mnie pomagają jeszcze na youtube gadające bliźniaki a ostatnio odkryłam "dzieci wiedzą lepiej" strasznie śmieszne wypowiedzi dzieciaków na różne tematy m.in. ciąży

Jeżeli kuracja 3 punktowa nie zadziała - daj znać ;-)
 
Czekolady nie mam ale wypilam herbatke obejzalam Big Bang Theory a stronek mi sie nienchce szukac bo na fonie jestem. Ale jest spoko. Jutro na uczelnie i bede sie umartwiac nad raportem na temat dna electrophoresis i znieczulen ogolnych....oh jak fajnie :-D ale przynajmniej myslec nie bede o wszystkim. Jak @ nie przyjdzie yo zaznaczam pierwsze plamienia jako @.

Milego wieczoru wszystkim :-D
 
CZESC KOCHANE WIECZOROWA PORA .... U MNIE DZIS DZIEN MINAL SZYBCIUTKO UPIEKLAM SZARLOTKE WSTAWILAM PRANIE I POTEM LEZAŁAM TROSZKE W LUZECZKU .... ALE TROSZKE SIE MARTWI CZY KTORAS Z WAS MOZE MI POMUC I POWIEDZIEC JAK TO JEST W CIAZY Z POBOLEWANIEM BRZUCHA I JAJ DLUGO TAK MOZE BOLEC A TAKRZE BULEM JAJNIKOW BO DZIS NIE CALY DZIEN A LE Z Z DLUZSZYMI PRZERWAMI POBOLEWAŁ MNIE BRZUSZEK I JAJNIKI NIE POWIEM ALE ZACZYNA MNIE TO MARTWIC BO TESCIOWA MOJA POW MI ZE NIE POWINIEN MNIE BLOEC WOGULE BRZUSZEK I ZMARTWILAM SIE NAWET BARDZO ZE MOZE BYC COS NIE TAK CZY TO NORMALNE ZE MOZE BOLEC BRZUSZEJ I JAJNIKI ??A TAK TO WYDAJE MI SIE ZE POWIEKSZYLY MI SIE PIERSI I STALY SIE WRAZLIWSZE.... A OGULNIE CZUJE SIE DOBRZE,CZASEM SKURCZE.... DZIEKUJE DZIEWUSZKI MOJE JESZCZE RAZ ZA GRATKI WY TEZ BEDZIECIE SIE NIEDLUGO CIESYC 2-MA KRESECZKAMI NA TESCIE - JESTEM Z WAMI:tak: COSTA-ooo dziękuję słońce muszę zerknąćn a ten kalkulator , będzie dobrze nie załamuj się glowka do góry . DELEWARE- to bardzo dobrze oby się zyścił plan jak " pisałaś" działo się " to jest na dobrej drodze do twojego celu :-) AUSTRALIJKA -jak dałas rade wypić te ziółka to widocznie nie sa takie niedobre do wypicia i warto by było z nich skorzystać... PATUŚKA - oj wiem co czujesz ja tez miałam bolesne @ zanim zaszłam w ciaze zawsze 1-2 dnia to czasem zwijałam się z bulu nie umiałam z bulu chodzisc a newt silna biegunke z vulu miałam. Ale mi nic nie było po CLO tylko przytyłam ok 2 kg ale tez szybko je zgubiłem wystarczylo troszk więcej ruchu i znikly .ale to tez na pewno zależy od organizmu. AGAWA -no no proszę bobosexy to trzymam &&&&&&&&&&&&&& by dobrze zaprocentowały :tak::tak::tak::tak:
 
reklama
Karola wdzieczne studia Biomedical Science. Akurat w tym semestrze mam farmakologie i molekularna biologie...fajne i ciekawe ale duzo roboty :-D
Najgorzej bylo jak nas o materialach uzywanych do czesci medycznych np zastawki sercowe czy sruby a nawet weflony i igly... gosciu nas usypial

Anusia brzuch moze pobolewac ciagnac...jajniki tez. Dopuki nie jest to mocny bol taki nie do wytzymania i nie ma krwi to jest spoko. Czasem po wysilku moze bolec. Zawsze mozesz zazyc apap albo nospe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry