reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Karola ja bede zmieniac jak sie krwaienie rozkreci bo puki co mam wiecej sluzu niz krwi
Mysle ze dobrze zaznaczylas :tak:

Przysnelam na tej kanapie i prosze :no: zamulona jestem



A wkladka nadal czysta :angry:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Dziewczyny,a mnie nie wiem co napadło,ale czytam prawie wszystkie swoje posty z września 2009 jak byłam w ciąży i swój opis porodu.:-D:-D No odwala mi już kompletnie.:no: A tak przy okazji,jak któraś ma zły humor,to polecam ten wątek: https://www.babyboom.pl/forum/ciaza-porod-polog-f14/porod-na-wesolo-7030/index40.html
No po prostu można się posikać ze śmiechu :-D Czytałam ten wątek setki razy w ciąży,żeby choć trochę mniej bać się porodu.:-p
P.S. Jakby co,to sobie przestawcie,że od pierwszej strony,bo historyjki tam są naprawdę super....:-D:-D:-D
 
Ide nastawiac pranie.... wkurzona chodze bo dalej @ brak a jeszcze mnie moj kot ugryzl w nadgarstek i boli teraz:no:
Ja naprawde nie moge spac w dzien bo potem chodze taka wkurzona


Dziewczyny myslicie ze jest mozliwosc mienia plamienia zakiaat krwaiwen? Ja od pazdziernika nie mam okresu a teraz od 3 dni jak sie poscieram to krew wczoraj bylo duzo dzis juz mniej.... oszaleje
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej wam. Costa gdzie mieszkasz w Irlandii?Ja mieszkalam w Dublinie prawie 2 lata. Ale to juz stare dzieje. Tam zaszlam w pierwsza ciaze. Niestety od 20 tyg mialam lezec plackiem non stop. Pani doktor S. powiedziala ze nawet po schodach w domu nie wolno mi chodzic. Lezalam tak 3 tyg az wkoncu zebralam manele i wrocilam do Polski i urodzialm dokladnie w terminie z usg. W polsce kazali mi odpoczywac ale bez przesady. Moglam nawet isc na spacer. Nie wspminam tej Irlandzkiej czesci ciazy zbyt milo, ale coz bylo minelo.
Teraz staram sie o druga dzidzie i chyba jestem psychiczna egoistka bo bardzo chcialabym dziewczynke.
Pozdrawiam wszystkie staraczki i milej nock zycze.
 
Patanka witaj :-D ja mieszkam w irlandii juz 7lat. W Sligo.w dublinie bywalam duzo bo wczesniej mieszkalam w Naas. Teraz rodzice sa w Laois a ja w Sligo.
Ja bym bardzo chciala chlopca ale cos mi sie widzi ze moj okres nie przyjdzie:no:
 
costa ty od października okresu nie masz????:szok: A ja tu biadolę,że ledwo od stycznia nie mam...no ale czekaj,byłaś u lekarza? Przecież tak nie idzie...:no:
A co do tych plamień,to nie wiem czy może to być jak okres,ale na pewno coś pozytywnego,skoro tyle czasu nie miałaś nic.Na moje oko? SPADAJ DO GINA!!!!!! :-):-D:wściekła/y:
patanka spokojnie,ja już córkę mam,ale mimo wszystko marzy mi się druga :-)
 
karotka ma racje Costa do lekarza marsz. Costa ja bylam w Irlandii od 2006 roku do 2008.
Karotka ja mam 4,5 letniego synka. Jest super, ale moje marzenia o corce sie nasilaja.
Dziewczyny ja juz po staraniach a tu jakies paskudne przeziebienie sie przytrafilo. I co tu zazyc zeby ewentualnie dziecku nie zaszkodzic. Mam cholerny katar taki zatokowy ktory nie chce przejsc i pewnie w nocy nie bede przez to spac:/
 
patanka ojj rozumiem takie marzenia :tak: Mój P. z kolei teraz chciałby syna.
A co do przeziębienia...no nie wiem,wydaje mi się ,że jakieś Rutinoscorbin ,kropelki do nosa,może Apap? Bo najmniej inwazyjny.Ponoć.:sorry2: Nie wiem co ci doradzić...niby w ciąży jeszcze nie jesteś,więc teoretycznie możesz zażyć wszystko,co masz pod ręką.Ale rozumiem twoje obawy.
 
Wow dziewczyny spoko :-D ja juz pisalam wczesniej ze okresu od pazdziernika nie mam bo bralsm ciagiem tabletki :-D bo wiecznie cos mi wypadalo a to slub kolezanki a to wypad gdzies :-D potem sie zapalenie jajnikow i macicy przypaletalo i antybiotyki bralam do polowy lutego. W ciazy nie jestem bo mialam usg dopochwowo niedawno. Teraz juz od 5 dni bez tabletek a od 3 plamienie


Patanka ja przyjechalam w wskacje 2006
 
reklama
Costa to bardzo u Ciebie to skomplikowane z tymi tabletkami.
Karotka masz racje w ciazy jeszcze nie jestem zaraz walne sobie cos na ten katar bo nie wytrzymam. W dodatku watpie zebym zaszla bo ostatnie starania byly w 11 dc a owulacja okolo 14. No ale pozyjemy zobaczymy.
To ja juz spadam. Dobrej nocki:) Kurcze nie wiem dlaczego u mnie nie wychodza te buzki:/
 
Do góry